Шановні мешканці Костянтинівської міської територіальної громади!

Міське фінансове управління Костянтинівської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Костянтинівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Костянтинівської міської територіальної громади» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб. 

Проєкт рішення Костянтинівської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Костянтинівської міської територіальної громади»оприлюднено на офіційному сайті Костянтинівської міської ради в розділі «Консультації з громадськістю».
Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді:
- поштою за адресою 85114, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, кімната 215;
-електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Костянтинівська міська територіальна громада долучається до весняних висадок дерев в рамках проекту «Озеленення Планети».

Участь нашої громади у такому глобальному екологічному проекті – це можливість не тільки озеленити наші вулиці, прибудинкові  території , сквери, а також привернути увагу до необхідність зміни екологічної свідомості людей у всьому світі на шанобливе ставлення до природи. 
В рамках цього проекту у 2021 році планується висадка 1 млн. дерев  у 100 країнах світу.
Місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн. дерев по всій планеті та популяризація теми озеленення планети.
У зв’язку із погіршенням погодних умов, проведення заходу в Костянтинівській МТГ переноситься з 10 квітня 2021 року на 17 квітня 2021 року.
Висадка дерев буде проводитись на подвір’ях підприємств, установ, закладів освіти, молодіжних центрів, у скверах та парках міста.
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь 17 квітня 2021 року у запланованому заході.
Збережемо планету разом!

Шановні мешканці Костянтинівської міської територіальної громади

Відділ регулювання природних та земельних ресурсів Костянтинівської міської ради повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту рішення Костянтинівської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.05.2011 № 6/7-144 «Про Положення про розмір орендної плати за землю» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.
Проєкт рішення Костянтинівської міської рад «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.05.2011 № 6/7-144 «Про Положення про розмір орендної плати за землю» оприлюднено на офіційному сайті Костянтинівської міської ради в розділі «Інформаційні повідомлення про проведення консультацій з громадскістю».
Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 7 травня 2021 року у письмовому вигляді:
– поштою за адресою: 85114, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260, кімната 210, відділ регулювання природних та земельних ресурсів Костянтинівської міської ради;
– електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

07.04.2021 о 14:00 відбудеться позачергова 8 сесія Костянтинівської міської ради 7 скликання, з урахуванням обмежень, передбачених карантинною ситуацією.

П Е Р Е Л І К питань, внесених до проєкту порядку денного позачергової  8-ї сесії Костянтинівської міської ради 7 скликання

07.04.2021 Початок сесії: 14.00 

зала засідань

1. Про перейменування комунального закладу «Іванопільський заклад загальної середньої освіти Краматорської районної ради» в Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.02.2021 № 7/6 – 78 «Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) «Дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівської міської ради Донецької області» та комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» Костянтинівської міської ради»

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Костянтинівської міської територіальної

Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради (далі -УСЗН) оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких у 2022 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Костянтинівської міської територіальної громади (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, Порядку використання коштів, передбачених у міському бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, затвердженого рішенням міської ради від 07.02.2019 № 6/91-1756, та постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2018 № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів».

Конкурсні пропозиції, які подаються на конкурс, мають відповідати міській програмі підтримки діяльності громадських об’єднань ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій у м. Костянтинівці на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради 21.11.2019 № 6/96-1862, та мають бути спрямовані на вирішення таких пріоритетних завдань:
1. Формування в суспільстві однозначного позитивного образу ветерана, взірця героїзму та патріотизму.
Форми виконання: Проведення форумів та урочистих заходів з підсилення образу ветерана-захисника, проведення фестивалів, конкурсів, культурно-мистецьких акцій, оглядів, концертів, конференцій, семинарів. Виготовлення і розміщення соціальних роликів та соціальної реклами.

2. Підняття рівня національно-патріотичноговиховання загалом та військово-патріотичного виховання загалом та військово-патріотичного як його складника, зокрема, через залучення до виховного процесу ветеранів.
Форми виконання: Проведення таборів, вишколів, концертів, конференцій, форумів, фестивалів, акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, зборів-походів, семинарів-тренингів, змагань, зустрічі в закладах освіти, уроків мужності, спільні заходи для школярів та молоді за участю ветеранів.

3. Соціальна адаптація ветеранів. Розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів та членів їх сімей.
Форми виконання: Заходи з соціальної адаптації ветеранів; проведення інформаційно-просвітницьких заходів з метою роз’яснення важливості проходження психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасниками АТО/ООС та членами їх сімей; підтримка діяльності груп швидкого реагування для соціальної підтримки учасникам АТО/ООС; проведення спортивних змагань, турнірів для ветеранів та членів їх сімей; проведення інформаційних кампаній, спрямованих на розвиток фізичної культури та спорту серед ветеранів та членів їх сімей.

4. Підвищення організаційної спроможності громадських об’єднань ветеранів.
Форми виконання: Проведення форумів, з’їздів, семинарів, семинарів-тренингів, конференцій.

6. Відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України, відвідування військових поховань і військових пам’ятників.
Форми виконання: Організація та проведення заходів, спрямованих на відзначення пам’ятних дат:
День пам’яті Героїв Крут (29 січня);
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого);
День Героїв Небесної Сотні (20 лютого);
День українського добровольця (14 березня);
День пам’яті та примирення (8 травня);
День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня);
День пам’яті жертв політичних репресій (третя неділя травня);
День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (29 серпня);
День пам’яті жертв Бабиного Яру (29 вересня);
День захисника України (14 жовтня);
День пам’яті жертв голодоморів (четверта субота листопада);
інших дат, встановлених актами Президента України або Верховної Ради України та пов’язаних з вшануванням ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, формуванням соборності та державності, проголошенням незалежності України.

Під час складання конкурсної пропозиції та кошторису витрат на реалізацію програми (проекту, заходу) на адміністративні витрати закладається не більше 20 відсотків загального обсягу коштів фінансової підтримки. При цьому видатки на оплату договорів про надання послуг не повинні перевищувати 20 відсотків загального обсягу бюджетних коштів фінансової підтримки, які призначаються для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), крім послуг:
оренда приміщень, території, споруди;
оплата транспортних послуг (у тому числі оренда транспортних засобів);
оплата поштових витрат та послуг зв’язку;
оплата витрат на проїзд, харчування та вартості проживання ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років” та “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті” (які залучені до проведення або участі у програмі (проекті, заході), та штатних працівників громадського об’єднання ветеранів (які залучені до виконання програми (проекту, заходу) в межах норм, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98 “Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів”;
одноразове навчання працівника громадського об’єднання, відповідального за підготовку та проведення тендера (торгів), у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за тендерною процедурою;

Рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) має відповідати міському рівню проведення конкурсу.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подавати громадські об’єднання ветеранів або їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, статутна діяльність яких поширюється на територію Костянтинівської територіальної громади, які:
- є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку і внесені до Реєстру громадських об’єднань;
- зареєстровані не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу;
- створені з метою захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема соціальних, та інших інтересів ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, які отримали свій статус відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років” і “Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті”.

У рамках проведення конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:
- передбачають отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, розпорядником яких є інший організатор конкурсу;
- спрямовані на отримання прибутку;
- спрямовані на підтримку політичної партії або релігійної організації;
- не передбачають міського рівня реалізації.

Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань, передбачених міською програмою підтримки діяльності громадських об’єднань ветеранів, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій у м. Костянтинівці на 2020-2022 роки та становить 43,7 тис. грн.
Програми (проекти, заходи), що подаються для участі у конкурсі, повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проекту. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту, мають бути забезпечені громадськими об’єднаннями ветеранів у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
- заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком;
- опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), заходу за рахунок бюджетних коштів за формою згідно з додатком;
- листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
- інформацію про діяльність учасника конкурсу, зокрема про досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадського об’єднання ветеранів, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення за формою згідно з додатком.
- документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи громадського об’єднання ветеранів (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником громадського об’єднання ветеранів).

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

При плануванні видатків також слід враховувати, що програми (проекти, заходи) мають бути орієнтовані на рівний доступ до участі в них жінок та чоловіків, у тому числі щодо отримання та поширення будь-якої інформації.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.
Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути подані в папці, прошнуровані та пронумеровані, укомплектовані відповідно до зазначеного вище переліку документів. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються у форматі PDF та MicrosoftWord (MicrosoftExcel) на електронних носіях інформації або електроною поштою разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.
Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Громадське об’єднання ветеранів може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

До участі у конкурсі не допускаються громадські об’єднання ветеранів у разі, коли:
- інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про громадське об’єднання ветеранів, що міститься у відкритих державних реєстрах;
- громадське об’єднання ветеранів не є юридичною особою, зареєстрованою в установленому порядку, або було зареєстроване пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу;
- громадське об’єднання ветеранів відмовилося від участі в конкурсі шляхом надсилання офіційного листа;
- громадське об’єднання ветеранів перебуває у стадії припинення;
- конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;
- установлено факт порушення громадським об’єднанням ветеранів вимог бюджетного законодавства у попередніх двох бюджетних періодах.

Під час укладання договорів з переможцем конкурсу рекомендований обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) ними відповідної програми (проекту, заходу) може бути змінений організатором Конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів.

У разі визнання проекту переможцем Конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований громадським об’єднанням з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

Конкурсні пропозиції приймаються з 01 квітня 2021 року по 30 квітня 2021 року включно, щоденно, з 08.00 до 17.00 (в п’ятницю – з 08.00 до 15.45), крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою: 85113, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Громова, 14, УСЗН Костянтинівської міської ради, кабінет 102.
Консультації та додаткова інформація за телефоном (050) 5862449 або на сайті: http:// utszn-konst.at.ua.

Начальник управління С.В. Зубахіна

Бланки 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету

Костянтинівської міської територіальної громади у 2022 році

Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради (далі -УСЗН) оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких у 2022 році надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Костянтинівської міської територіальної громади (далі – Конкурс).
Конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049, Порядку використання коштів, передбачених у міському бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю, затвердженого рішенням міської ради від 25.06.2020 № 6/103-2031, та постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 166 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю».
Конкурсні пропозиції, які подаються на конкурс, мають сприяти реалізації положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, та мають бути спрямовані на вирішення таких пріоритетних завдань:
Пріоритетні завдання:
1. Сприяння забезпеченню для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення доступу до фізичного оточення, транспорту, інформаційно-комунікаційних систем і технологій, послуг.
2. Сприяння формуванню політики захисту та безпеки осіб з інвалідністю в ситуаціях ризику, збройних конфліктів, надзвичайних гуманітарних ситуаціях.
3. Інституційний розвиток, забезпечення організаційної спроможності громадських об’єднань осіб з інвалідністю, підтримка сталого функціонування їхньої діяльності.
4. Інформування суспільства щодо розв’язання проблем осіб з інвалідністю у державі та формування позитивного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю.
Під час складання конкурсної пропозиції та кошторису витрат для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) на витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності, організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності, організаційний розвиток громадського об’єднання передбачається не більше 55 відсотків загального обсягу коштів фінансової підтримки однієї програми (проекту, заходу) (абзац перший пункту 7 Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 166).
У разі прийняття рішення про визначення переможців конкурсу декількох програм (проектів, заходів) одного громадського об’єднання таке громадське об’єднання повинно забезпечити уникнення подвійного фінансування видатків у кошторисі витрат на витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності, організаційний розвиток та інші витрати шляхом перегляду громадським об’єднанням кошторису витрат.
У разі визначення переможців конкурсу декількох програм (проектів, заходів) одного громадського об’єднання витрати на організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності, організаційний розвиток громадського об’єднання обраховуються окремо за кожною програмою (проектом, заходом).

Рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) має відповідати міському рівню проведення конкурсу.

Проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подавати громадські об’єднання осіб з інвалідністю або їх відокремлені підрозділи із статусом юридичної особи, статутна діяльність яких поширюється на територію Костянтинівської територіальної громади, які:
- не перебувають у процесі припинення;
- провадять свою статутну діяльність не менше шести місяців до оголошення проведення конкурсу;
- відсутні факти порушення громадськими об’єднаннями вимог бюджетного законодавства, крім тих, до яких застосовано попередження, протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів (у випадку отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного бюджету).

У рамках проведення конкурсу не можуть бути підтримані проекти, які:
- передбачають отримання фінансової підтримки за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, розпорядником яких є інший організатор конкурсу;
- спрямовані на отримання прибутку;
- спрямовані на підтримку політичної партії або релігійної організації;
- не передбачають міського рівня реалізації.

Надання фінансової підтримки здійснюється в межах асигнувань та становить 25,0 тис. грн.
Програми (проекти, заходи), що подаються для участі у конкурсі, повинні бути розраховані не більше ніж на один бюджетний рік.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості проекту. Решта 15 % необхідного обсягу фінансування проекту, мають бути забезпечені громадськими об’єднаннями осіб з інвалідінстю у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
- заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком;
- опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), заходу за рахунок бюджетних коштів за формою згідно з додатком;
- листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
- інформацію про діяльність учасника конкурсу, зокрема про досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування громадського об’єднання осіб з інвалідністю, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення за формою згідно з додатком.
- документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи громадського об’єднання осіб з інвалідністю (на підписання, подання чи захист конкурсної пропозиції – у разі підписання чи захисту конкурсної пропозиції не керівником громадського об’єднання осіб з інвалідністю).

Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

При плануванні видатків також слід враховувати, що програми (проекти, заходи) мають бути орієнтовані на рівний доступ до участі в них жінок та чоловіків, у тому числі щодо отримання та поширення будь-якої інформації.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі.
Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути подані в папці, прошнуровані та пронумеровані, укомплектовані відповідно до зазначеного вище переліку документів. Електронні копії документів, що складають конкурсну пропозицію, подаються у форматі PDF та MicrosoftWord (MicrosoftExcel) на електронних носіях інформації або електроною поштою разом із друкованим варіантом конкурсної пропозиції.
Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Громадське об’єднання осіб з інвалідністю може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

До участі у конкурсі не допускаються громадські об’єднання у разі, коли:
- інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про громадське об’єднання, що міститься у відкритих державних реєстрах;
- громадське об’єднання не є юридичною особою, зареєстрованою в установленому порядку, або було зареєстроване пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу;
- громадське об’єднання відмовилося від участі в конкурсі шляхом надсилання офіційного листа;
- громадське об’єднання перебуває у стадії припинення;
- конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;
- установлено факт порушення громадським об’єднанням вимог бюджетного законодавства у попередніх двох бюджетних періодах.

Під час укладання договорів з переможцем конкурсу рекомендований обсяг бюджетних коштів для надання фінансової підтримки може бути змінений організатором Конкурсу з метою приведення кошторису програми (проекту, заходу) у відповідність з вимогами бюджетного законодавства та принципами економного та ефективного використання бюджетних коштів.

У разі визнання проекту переможцем Конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований громадським об’єднанням з урахуванням діючих на момент затвердження кошторису норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

Конкурсні пропозиції приймаються з 01 квітня 2021 року по 30 квітня 2021 року включно, щоденно, з 08.00 до 17.00 (в п’ятницю – з 08.00 до 15.45), крім суботи, неділі та святкових днів, за адресою: 85113, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Громова, 14, УСЗН Костянтинівської міської ради, кабінет 102.
Консультації та додаткова інформація за телефоном (050) 5862449 або на сайті: http:// utszn-konst.at.ua.

Начальник управління С.В. Зубахіна

Бланки

Міжнародний форум з розвитку сталої аквакультури «Aquaculture Business Ukraine-2021»

Виставка-форум «Aquaculture Business Ukraine-2021» - це захід, який покликаний стимулювати розвиток української аквакультури на засадах сталості. Тому цей захід відбувається під гаслом «Aquaculture for life» і має за мету інтегрування у сферу української аквакультури кращих вітчизняних та світових практик з ведення відповідального рибництва, гармонізації виробничого сектору до сучасних вимог.

Програма та докладніше про форум:

https://mailchi.mp/chemonics.com/aquaculture-business-ukraine-2021

Реєстрація за посиланням:

https://usaid-agro.typeform.com/to/wW8oCHEi

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua