До відома зацікавлених осіб!

Про міжнародну виставку 

«APKASI Otonomi Expo 2018»
Департамент економіки облдержадміністрації повідомляє про проведення міжнародної виставки «APKASI Otonomi Expo 2018».

За інформацією від Посольства України в Республіці Індонезія, у період з 06 по 08 липня поточного року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна виставка «APKASI Otonomi Expo 2018». Зазначена подія - одна з наймасштабніших у сфері торгівлі, туризму, інвестицій та регіонального розвитку, під час якої учасники мають можливість ознайомитись з потенціалом провінції Індонезії.

Очікується, що у заході візьмуть участь компанії, що працюють у таких галузях: туристичній, енергетичній, гірничодобувній, промисловій, сільськогосподарській, ІТ та ін.
Інформаційні матеріали про виставку

До відома зацікавлених осіб!

Щодо Будівельного Форуму 

«Smart Building»
Департамент економіки облдержадміністрації повідомляє про заплановане на 17-18 жовтня поточного року проведення Будівельного Форуму «Smart Building» у місті Маріуполь на СК «Іллічівець».
Громадською організацією «Підприємницький клуб» спільно з Донецьким регіональним відділенням Української спілки промисловців та підприємців, за підтримки Конфедерації будівельників України та Асоціації міст України, заплановано проведення Будівельного Форуму «Smart Building», який сприятиме розвитку будівельних проектів у регіоні, надасть можливість представникам міської влади, промислових підприємств та бізнесу ознайомитись із сучасними технологіями будівництва та впроваджувати новітні smart - рішення на окремій території та підприємствах. Додатково заплановано запросити представників міжнародних фондів, що також сприятиме відновленню інфраструктури Донбасу та окремих його районів.
Більш детальну інформацію про умови участі у заході можна отримати на веб-сайті: smart-building.monet.kiev.ua або за телефоном організаторів: 095 523 48 93.

До відома зацікавлених осіб!

Щодо реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади»

Департамент економіки облдержадміністрації повідомляє, що в межах реалізації проекту Еразмус+ «Вищі навчальні заклади», Харківський державний університет харчування та торгівлі спільно з Вірменським державним економічним університетом, Білоруським торговельно-економічним університетом споживчої кооперації, Технічним Університетом Молдови, академією економічної освіти Молдови, Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та університетом РІСЕБА (Латвія) проводитимуть дослідження стану та перспектив розвитку молодіжного підприємництва в країнах східного партнерства серед молоді України віком від 13 до 35 років шляхом анонімного онлайн-опитування з 10 травня по 10 червня 2018 року.
Участь у онлайн - опитуванні молодих підприємців Донецької області здійснюється за посиланням: https//bit.ly/2HYbkZ3 (детально про проект на сайті https:// heifye.hduht.edu.ua) та за телефоном керівника проекту: 099 224 09 27 - Гросул Вікторія Анатоліївна.

До відома зацікавлених осіб!

Донецька облдержадміністрація інформує про організацію он-лайн опитування.

З метою організації роботи щодо впровадження Цілей сталого розвитку в систему стратегічного планування області департаментом економіки облдержадміністрації запроваджено он-лайн опитування населення щодо пріоритетів сталого розвитку Донецької області до 2030 року.
Посилання (https://docs.google.com/forms/d/1K4A9unc4zbbxKw5ZOrN1mNZvhuOygl-M98lmwZv6aBo/edit).

До уваги фізичних осіб – власників молодняку великої рогатої худоби!

Пунктом 9 постанови КМУ від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» визначено механізм надання бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб.
Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований в установленому порядку молодняк великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.
Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:
за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову, від 5 до 9 місяців - 700 гривень за голову, від 9 до 13 місяців - 1500 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.
Для отримання дотації фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:
- паспортів великої рогатої худоби,порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
- паспорта громадянина України;
- довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
- документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).
Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб - власників тварин.
Підставою для внесення до журналу обліку фізичних осіб – власників тварин є підтвердження наявності у господарстві заявленого фізичною особою поголів’я молодняка ВРХ.

Роз’яснення щодо отримання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка ВРХ, який народився в господарствах фізичних осіб можливо отримати в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації за адресою м. Костянтинівка, проспект Ломоносова, 156, тел.. (06272) 2-30-37.

Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області в рамках святкування Дня підприємця ініціюють проведення Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018». Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

У конкурсі можуть взяти участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років(крім номінації «Start-Up року» та «Кращій УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці-фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у Донецькій області. Участь у конкурсі є безкоштовною.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
-«Підприємець року в галузі промисловості»;
-«Підприємець року в галузі сільського господарства»;
-«Підприємець року в галузі торгівлі»;
-«Підприємець року в галузі послуг»;
-«Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);
-«Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;
«Start-Up року»;
-«За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
-«За активну підтримку малого бізнесу»;
-«Кращій УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ».
За кожною номінацією за підсумками оцінок Експертної ради визначається один Переможець – та два Лауреати конкурсу.
Процедура проведення конкурсу планується в два етапи.
Перший етап проводиться на базі виконкому Костянтинівської міської ради шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва і визначення лауреатів по кожній номінації (до 15 травня 2018 року).
Другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців із числа кандидатур міст і районів .
У разі бажання приймати участь у конкурсі звертайтеся до відділу економіки і торгівлі виконкому (каб. 316, тел. 4-39-34, 4-03-49, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Військова служба за контрактом пропонує тобі забезпечене майбутнє вже сьогодні!

11111111

Зацікавились? Костянтинівський ОМВК чекає чоловіків і жінок, які бажають захищати свою країну на професійній основі.
Вас чекають у Костянтнивському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 159, тел. 2-11-82, +38(095)502-42-61

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua