Інформаційне повідомлення про намір встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» подало до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації заяву та пакет документів щодо розрахунку тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії і постачання гарячої води у відповідності з вимогами Закону України від 09.11.2017р. №2189–VIII «Про житлово-комунальні послуги».

На виконання пп. 3, 5 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018р. №130, повідомляємо Вам, що повна інформація щодо загального розміру планованого тарифу, його структури, обґрунтування необхідності встановлення тарифу, тощо, розміщена на офіційному сайті ОКП«Донецьктеплокомуненерго»(http://kpdtke.com.ua/).
Письмові зауваження та пропозиції Ви можете надіслати до 15 червня 2020 року на адресу ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (84307, м. Краматорськ, пров. Земляний, 2), електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або безпосередньо до Донецької обласної державної адміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації(84300,м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6).

Адміністрація
ОКП «Донецьктеплокомуненерго»

 

Міська рада затвердила переліки проєктів-переможців громадського бюджету м. Костянтинівки на 2020 рік

20200604 ГБ

28 травня на сесії міської ради депутатами були затверджені переліки проєктів-переможців Громадського бюджету м. Костянтинівки на 2020 рік (серед великих та серед малих проектів).
До фінансування за кошти міського бюджету у 2020 році пропонується 4 проєкти, серед яких:
- «Подаруй дітям майданчик їхньої мрії у власному дворі» (облаштування спортивно-ігрового майданчика на території мікрорайону, утвореного перетином бульвару Космонавтів та вулиці Ціолковського, поряд із приміщенням Пенсійного фонду);
- «Оновлений футбольний стадіон» (благоустрій футбольного стадіону по вул. 6-го Вересня між СК «Чемпіон» і ЗЗСО № 6, а саме: встановлення огорожі, калитки, воріт, навісу);
- #ЕКОПРОСТІР# НАШЕ МІСТО# (проведення сучасного благоустрою та облаштування території задля створення культурного простору із зеленою зоною (територія по вул.Б.Хмельницього, Суворова, пр..Ломоносова, вул..Молодіжна) шляхом придбання лавок, урн, дерев, кущів, насіння квітів);
- «Інклюзивний оздоровчий скандклуб «Крок за кроком» (унікальна можливість для мешканців міста будь-якого віку та рівня фізичної підготовленості підвищити фізичну активність та покращити стан здоров’я завдяки заняттям із дихальної та суглобної гімнастики в обладнаному приміщенні та скандинавської ходьби на свіжому повітрі).

Затверджені до фінансування проєкти будуть реалізовані до кінця 2020 року.


Координаційна рада з питань Громадського бюджету

06 червня 2020 року відбудеться велопробіг

Маршрут: Костянтинівка – село Білокузьминівка – Заповідник «Біла гора» (довжина маршруту близько 25 кілометрів в один бік)

Місця збору учасників:
о 9:50 годині – площа біля Палацу культури та дозвілля (Лівобережжя)
о 10:00 годині – сквер біля магазину «Елма-сервіс» (Правобережжя)

Ремкомплект, харчування та воду мати з собою.
Захід відбудеться із дотриманням всіх вимог протиепідемічних норм

Телефон для довідок: 050-347-25-94 Каманов Борис Олександрович

Долучайся до естафети Олімпійського дня – 2020, розділяй олімпійські цінності та вигравай олімпійські подарунки.

З 01.06. по 19.06.2020 Національний олімпійський комітет України, з нагоди Олімпійського дня в цьому році ініціює проведення заходу в режимі онлайн в форматі символічної естафети, учасником якої може стати кожен бажаючий, адже правила дуже прості. Правила участі в Естафеті Олімпійського дня-2020. Щотижня серед найкращих відео та фото Національним олімпійським комітетом України будуть розіграні олімпійські подарунки. Переможці будуть обрані за допомогою програми Random.
Найкращі роботи потраплять у фінальний відеоролик Olympic Day – 2020 в Україні із зірками українського спорту.
Уважно читай правила участі та обов’язково став хештег #olympicdaykostyantynivka, #olympicday2020ua, #olympicday.

До уваги суб’єктів декларування!

Нагадуємо, що 1 червня завершується термін подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2019 рік.

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що до кінця кампанії декларування залишилося 3 дні. Останній день для подання декларації – 31 травня.
Рекомендуємо суб’єктам декларування не зволікати із поданням декларацій. Звертаємо увагу, що за неподання/несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність.

Начальник відділу з юридичної,
кадрової роботи, протидії та
запобігання корупції А.В.Боєва

«Донецьктеплокомуненерго» інформує

З метою підвищення ефективності виробництва та транспортування теплової енергії, зниження споживання енергоресурсів, оптимізації технологічних витрат та втрат теплової енергії, покращення якості надаваємих послуг, фахівцями обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» було розроблено інвестиційну програму у сфері теплопостачання на період 2020 – 2021 рр. Програма розроблена відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 14.12.2012 №630 (зі змінами).
Оприлюднення програми здійснюється з метою отримання пропозицій до заходів з боку споживачів послуг, що надає підприємство. З проектом програми ви можете ознайомитись на офіційному сайті ОКП «Донецьктеплокомуненерго» http://www.kpdtke.com.ua/
Шановні споживачі, Ваші пропозиції, щодо заходів інвестиційної програми ОКП «Донецьктеплокомуненерго», приймаються в строк до 01червня 2020 року за адресою: 85114, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Ємельянова, буд. 69, або на електронну адресу підприємства: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення конкурсу по визначенню проєктів-переможців для участі у міській програмі сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м .Костянтинівці на 2020 рік

Міська програма сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Костянтинівці на 2020 рік (далі-Програма) передбачає запровадження конкурсу серед об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста щодо реалізації підготовлених ними проєктів на капітальний ремонт шляхом співфінансування з міського бюджету та власних внесків ОСББ.

Організатор конкурсу- управління комунального господарства м.Костянтинівки, телефон -4-02-82, електронна адреса: ukr@ konstrada.gov.ua
Конкурсний відбір проєктів відбудеться за процедурою, встановленою Порядком проведення конкурсу по визначенню проєктів-переможців для участі у міській програмі сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Костянтинівці на 2020 рік , затвердженим рішенням Костянтинівської міської ради від 23.04.2020 № 6/101-1997 (далі- Порядок).
У конкурсі можуть брати участь ОСББ, які виготовили проєктно-коштористу документацію на капітальний ремонт та у встановленому законом порядку провели її експертизу ( у разі необхідності). Кожен учасник конкурсу може подати не більше однієї конкурсної документації щодо проведення одного виду капітального ремонту багатоквартирного будинку.
До участі у конкурсі допускаються ті учасники (ОСББ) , конкурсна документація яких відповідає вимогам Порядку та дольова участь власних внесків учасника у співфінансуванні складає не менш 10% від заявленої суми на капітальний ремонт. Вимоги до конкурсної документації,порядку її оформлення та подання містяться у розділі ІІ Порядку та додатках до нього.
Конкурсна документація складається з : заяви на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 1 до Порядку); проєктно-кошторисної документації та, у разі необхідності,
експертного звіту про проходження її експертизи (оригінал);конкурсної пропозиції ( додаток 2 до Порядку); виписки або довідки з банку щодо наявності у ОСББ рахунку та його поточного стану (оригінал); належним чином засвідчених копій таких документів: статут ОСББ; свідоцтво про державну реєстрацію ОСББ, а у разі , якщо воно не видавалося, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; протокол загальних зборів ОСББ, на яких прийнято рішення про необхідність капітального ремонту та участь у Програмі; протокол установчих зборів ОСББ про утворення органів управління та обрання голови ОСББ.
Конкурсна документація приймається організатором конкурсу за адресою: м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого , 260, будівля виконавчого комітету міської ради, кімната 211а в понеділок-четвер з 8.00 до 16.00, в п’ятницю- з 8.00 до 15.00 у запечатаному конверті із позначкою «На конкурс по визначенню проєктів-переможців для участі у міській програмі сприяння створенню та підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м .Костянтинівці на 2020 рік» із зазначенням адресата (організатора конкурсу) та відправника (учасника конкурсу). Конкурсна документація також може бути надана організатору конкурсу поштою.
Прийом конкурсної документації буде здійснюватися протягом 60 календарних днів з моменту публікації цього інформаційного повідомлення.
Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 8.00 до 16.00 (у п’ятницю- з 8.00 до 15.00) за тел. 4- 02-82, 4 -03-37 і за вище вказаною адресою.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua