Шановні мешканці міста!

Відповідно до доручення Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, на державному рівні 22 вересня передбачається організація заходу «День без автомобілів». 

Пропонуємо 22 вересня віддати перевагу пересуванню пішки, на велосипеді, або скористуватись послугами громадського транспорту.

27 вересня 2017 року з 14 години та до 14 годин 30 хвилин

Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен.
Під час проведення планової технічної перевірки зберігайте спокій.

До відома зацікавлених осіб!

30.08.2017
Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparencylnternational запрошує регіональних журналістів, активістів та представників місцевої влади на серію семінарів, присвячених підвищенню прозорості міст.
18-19 вересня 2017 року семінар відбудеться для мешканців таких міст:Слов'янськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Бахмут, Покровськ, Костянтинівка, Дружківка, Рубіжне, Мирноград, Лиман). Захід проходитиме у Слов'янську, у готелі «Україна» за адресою:вул. Шевченка, 22.Семінар триватиме 2 дні.
На семінарі фахівці поділяться досвідом і найкращими практиками у сфері підвищення прозорості міст. Особлива увага буде приділена тим сферам відповідальності міської влади, у яких міста в цілому набрали найменше балів.
У червні ТІ Україна спільно з Інститутом Політичної Освіти презентували рейтинг прозорості 100 міст, який можна подивитися на сайті transparentcities.іn.uа. Були виміряні 13 сфер відповідальності міської влади, а саме, інформація про роботу органів місцевої влади, доступ та участь, закупівлі, дані про житлову політику, бюджетування та контракти, гранти, виділення фінансів, соціальні послуги, кадрові питання, професійну етику та конфлікт інтересів, відомості про землекористування та будівельну політику, комунальні підприємства, комунальне майно, а також освіту. Лише шість міст зі 100 перетнули позначку в 50 балів. Отже, ситуація з прозорістю в Україні залишає бажати кращого.
У семінарі візьмуть участь 30 осіб. Учасники будуть відібрані за принципом їхньої мотивації. Серед них - місцеві посадовці, представники місцевих громадських організацій та журналісти. Тренерами будуть експерти ТІ Україна, а також залучені фахівці, зокрема й іноземні.
Для участі в семінарі запрошуємо вас зареєструватися за лінком http://bit.ly/2vwGLVG. Дедлайн: 8 вересня о 16:00.
Організатори забезпечують проживання, харчування, доїзд учасників, надають необхідні інформаційні матеріали. Активістам та журналістам, які зможуть взяти участь у семінарі, повідомлять про це мінімум за 3 дні до заходу.
З усіх питань звертайтеся за номером телефону+38 (098) 231 08 81, Катерина Цибенко, керівник проекту «Розбудова прозорості в містах України».
Семінари проводитимуться в межах проекту «Розбудова прозорості в містах України», який втілюється за підтримки Фонду демократії ООН (ІІМОЕР).

Грант на енергоефективність для об’єднаних територіальних громад

Програма «U-LEAD з Європою» пропонує прийняти участь об’єднаним територіальним громадам в грантовому конкурсі вв рамках проекту «Реформа в області енергоефективності в Україні».
Максимальна сума гранут не буде перевищувати 140,0 тис.грн. Кінцевий строк подачи грантових заяв 05.09.2017 р.
Більш детальну інформацію з вимог конкурсу можна отримати за посиланням http://donors.decentralisation.gov.ua/advice/59808c9f6783ec4ed74b762d

Грант від Швейцарського бюро співробітництва

Швейцарське бюро співробітництва в Україні підтримує розвиток малих проектів в Україні та пропонує громадським організаціям прийняти участь в відборі проектів для отримання гранту. Максимальна сума для проектної пропозиції не повинна перевищувати 600,0 тис.грн. та має бути направлена на рішення соціальних проблем в суспільстві, стимулювання стійкого енергетичного розвитку. 

Більш детальну інформацію з вимог конкурсу можна отримати за посиланням https://www.eda.admin.ch/countries/ukraine/uk/home/vertretungen/kooperationsbuero.html
http://gurt.org.ua/news/grants/40193/

До відома суб’єктів підприємництва!

Відповідно до розпоряджень голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 25.04.2017 №409 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва» (із змінами) та від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів» оголошено черговий четвертий конкурсний відбір проектів, який відбудеться 13 вересня 2017 року.

Інформацію розміщено на веб-сайті облдержадміністрації (www.dn.gov.ua) у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».
Заявки на участь у черговому конкурсному відборі та відповідні документи необхідно подати до 30 серпня 2017 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б.Хмельницького, 6, каб. № 412.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі економіки і торгівлі Костянтинівської міської ради за телефонами: 4-39-34, 4-03-49

Шановні мешканці міста!

Розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово – цивільної адміністрації від 08.06.2017 № 623 «Про заборону відвідування лісових масивів у пожежонебезпечний період 2017 року» у зв’язку з встановленням стійкої сухої погоди та 5 класу пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди, з метою запобігання виникненню лісових пожеж у лісових масивах області заборонено у період надзвичайної безпеки :

1. Відвідування населенням хвойних насаджень;
2. Заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
3. Розведення багать у лісі;
4. Випалювання трави та інших рослинних рештків на землях лісового фонду та інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);
5. Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цієї мети;
6. Звалювати та спалювати у лісових насадженнях сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,
оборонної та мобілізаційної роботи

  • 1
  • 2
© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua