ОГОЛОШЕННЯ

Виконком Костянтинівської міської ради (вул.Олекси Тихого, 260) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:
Вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра, стаж педагогічної або науково-педагогічної роботи за фахом не менше п’яти років; вільне володіння державною мовою; досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.
Документи необхідні для участі в конкурсі:
- копія паспорта громадянина України;
- письмова заява про участь у конкурсі

- резюме у довільній формі 

- копія (копії) документа (документів) про освіту;
- особовий листок з обліку кадрів з автобіографією;
- мотиваційний лист;
- згода на збір та обробку персональних даних ;
- копія військового квитка.

Дата початку прийому документів – 06.10.2020

Дата закінчення прийому документів – 21.10.2020


Документи надавати на поштову адресу (85114 м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260), каб. 
Додаткова інформація за тел.4-32-26, 4-13-11,4-03-92.
Міський голова С.Д.Давидов

«Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси :
- Зірки e-демократії ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-democracy)
Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.
- Кандидат (https://osvita.diia.gov.ua/courses/candidate)
Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.
- Публічні консультації онлайн (https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-consultations)
Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.
- Відкриті дані для державних службовців
( https://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data)
Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі. ( 0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу)
- Виборець ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/voter)
Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково — на ці та інші питання відповість наш серіал.
- Доступ до публічної інформації (https://osvita.diia.gov.ua/courses/access-to-public-information)
Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством. ( 0,2 кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу)
З метою залучення якомога більшої кількості громадян до процесу опанування цифровими навичками, Мінцифри звертається до Вас з проханням надати підтримку в розповсюдженні інформації на своїх ресурсах щодо можливості перегляду зазначеного курсу онлайн.
За будь-яким питанням, звертайтесь до Вікторії Хомутської (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Повідомлення

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Проєкт документу державного планування - Програма економічного і соціального розвитку міста Костянтинівка на 2020 рік.

Звіт простратегічну екологічну оцінку.

До уваги мешканців міста Костянтинівка!

Департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації розпочато роботу з підготовки та розробки Регіонального плану управління відходами в Донецькій області до 2030 року.

Виконавчий комітет міської ради пропонує та закликає мешканців та гостей міста пройти опитування громадської думки щодо сучасного стану та розвитку системи управління відходами в Донецькій області зокрема в місті Костянтинівка.

Анкета-опитування громадської думки розміщена на сайті Донецької облдержадміністрації за посиланнями:
https://dn.gov.ua/ua/news/do-uvagi-gromadskosti1507 
на сайті департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації за посиланням
https://forms.gle/ZXu1BgwrG51bgbNu7 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку міста Костянтинівки на 2020 рік (із змінами)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку міста Костянтинівки на 2020 рік (із змінами)

До уваги зацікавлених осіб!

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 9 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» розпочато роботу з розробки проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2021-2022 роки (далі - Регіональної програми).
З метою формування Плану заходів з реалізації Регіональної програми, враховуючи завдання, визначені Стратегією розвитку Донецької області на період до 2027 року та планом заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року, затвердженими розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 17.02.2020 № 147/5-20, проведення моніторингу стану розвитку та визначення щодо сильних/слабких сторін малого і середнього підприємництва регіону та потреб у підтримці, департамент економіки облдержадміністрації повідомляє про проведення опитування бізнес-кіл області, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади.
Опитування проводиться Донецькою облдержадміністрацією спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ EU4Busines до 30 червня 2020 року за посиланням: https://forms.gle/cPxGYqWsj2jXoGZt5.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua