Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що розпорядженням міського голови від 26.12.2018 № 340-р затверджений склад Ради регіонально розвитку м. Костянтинівка (далі - Рада) та складений графік проведення засідань Ради та обговорень перспективного плану розвитку м. Костянтинівка на 2019-2021 роки. Розпорядження міського голови і графік проведення засідань розміщені на веб-сайті Костянтинівської міської ради 28.12.2018 у рубриці «Соціально-економічний розвиток». Орієнтовно перше засідання Ради відбудеться у січні 2019 року, про дату проведення засідання буде повідомлено додатково.

Запрошуємо прийняти участь всіх, кому не байдуже майбутнє нашого міста.
Слідкуйте за анонсами і долучайтеся до обговорення перспектив розвитку м. Костянтинівка.

Шановні мешканці міста!

За результатами засідання обласної Ради регіонального розвитку, яке відбулося 29 листопада у Краматорську, а також на виконання Указу Президента України від 06 грудня 2018 року № 412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» розпочинається формування та обговорення перспективного плану розвитку громади м. Костянтинівці на 2019-2021 роки.

До плану увійдуть ключові проекти з розбудови місцевої інфраструктури та соціальних об'єктів, які матимуть пріоритет у наступні три роки.
Звертаємося до усіх, кому не байдуже майбутнє нашого мiста: долучайтеся до цієї роботи та надавайте свої пропозиції!
Для цього слідкуйте за анонсами проведення заходів з обговорення перспективного плану та беріть у них безпосередню участь!

Шановні мешканці міста!

Повідомляємо, що виконавчим комітетом Костянтинівської міської ради проводиться робота щодо створення Ради міського розвитку у складі представників органів влади, бізнесу, науки та громадськості.

Оголошення

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на посаду директора Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 1 Костянтинівської міської ради Донецької області повідомляє, що переможцем у конкурсному відборі визначено: Гніденко Інну Олександрівну.

Протокол засідання конкурсної комісії

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурсна комісія з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 повідомляє, що за результатами конкурсного відбору переможцем визначений Гришкін Станіслав Володимирович.

Голова комісії                                                                                                                                                                                                  Т.С.Коваленко

  • 1
  • 2
© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua