Розпорядження міського голови від 16.01.2021 № 7-р "Про скликання позачергової 4 сесії міської ради 7 скликання"

УКРАЇНА

КОСТЯНТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 16.01.2021 № 7-р


Про скликання позачергової 4 сесії
міської ради 7 скликання


Керуючись пунктом 8 частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), Регламентом Костянтинівської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 11.12.2020 № 1/7- 5:

1. Скликати позачергову 4 сесію міської ради 7 скликання 20 січня 2021 року о 14.00 у великій залі засідань міської ради.

2. Внести на розгляд сесії міської ради питання «Про звернення до Президента Украйни, Прем’єр-міністра України та голови Верховної Ради України щодо приведення тарифів на газ, електроенергію до рівня життя громадян».

3. Начальнику відділу з організаційних, внутрішньополітичних питань та роботи з депутатами Носовій І.І. довести до відома депутатів міської ради особисто та розмістити на офіційному веб-сайті Костянтинівської міської ради інформацію про скликання позачергової сесії міської ради.

4. Змінити в розпорядженні міського голови від 13.01.2021 № 4-р «Про скликання чергової 4 сесії міської ради 7 скликання» словосполучення «4 сесія» на словосполучення «5 сесія».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Коржикова Д.В.Міський голова О.А. Азаров

П Е Р Е Л І К питань, внесених до проєкту порядку денного чергової 5 сесії Костянтинівської міської ради 7 скликання

28.01.2021                                                                                                                                           Початок сесії: 14.00
зала засідань

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19.12.2019 № 6/97-1895 «Про Громадський бюджет м. Костянтинівки»
Доповідач:
Кукліс Тетяна Вікторівна - начальник міського фінансового управління Костянтинівської міської ради

2. Про Положення про відділ з юридичної роботи Костянтинівської міської ради
3. Про Положення про відділ з кадрової роботи
4. Про визначення осіб, які мають право вчиняти юридичні дії в порядку самопредставництва юридичної особи

 Доповідач: Боєва Анастасія В’ячеславівна - начальник відділу з юридичної роботи Костянтинівської міської ради

5. Про Положення про відділ з організаційних питань та роботи з депутатами

 Доповідач: Носова Ірина Іванівна - начальник відділу з організаційних питань та роботи з депутатами

6. Про Положення про відділ з питань запобігання та виявлення корупції 
Доповідач: Коваленко Тетяна Станіславівна - начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.11.2019 № 6/96-1871 «Про затвердження Положення про відділ архітектури і містобудування Костянтинівської міської ради у новій редакції»
Доповідач: Озерна Алла Анатоліївна - начальник відділу архітектури та містобудування Костянтинівської міської ради

8. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Костянтинівської міської ради» у новій редакції
Доповідач: Шишимарева Тетяна Іванівна - директор комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Костянтинівської міської ради»

9. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради» в новій редакції
Доповідач: Руденко Олена Станіславівна - директор комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»

10. Про надання пільг особам з інвалідністю по зору I та II груп
Доповідач: Зубахіна Світлана Володимирівана – начальник управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради

11. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів в Костянтинівської територіальної громади
12. Про затвердження Порядку забезпечення пільгового проїзду здобувачів освіти та педагогічних працівників Костянтинівської територіальної громади
Доповідач: Барабаш Ольга Вікторівна – начальник управління освіти міської ради м. Костянтинівки

13. Про створення комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівської міської ради»
14. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю
Доповідач: Хоменко Ольга Олегівна – начальник управління культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради

15. Про звільнення служби у справах дітей Костянтинівської міської ради від сплати державного мита
Доповідач: Полохливець Ірина Іллівна - начальник служби у справах дітей Костянтинівської міської ради

16. Про погодження структури та штатного розпису комунальної установи «Трудовий архів
Костянтинівської міської ради»
Доповідач: Шахова Наталія Анатоліївна – директор комунальної установи «Трудовий архів Костянтинівської міської ради»

17. Про Положення про відділ регулювання природних та земельних ресурсів Костянтинівської міської ради
18. Про внесення змін до рішення Костянтинівської міської ради від 24.09.2020 № 6/104-2072 «Про передачу у державну власність земельних ділянок за кадастровими № 1412600000:00:016:0042 та № 1412600000:00:018:0508, що розташовані по пр. Ломоносова, 161с у м. Костянтинівці Донецької області»
19. Про надання дозволів на розробку та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів
20. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки
21. Про надання, припинення прав користування земельними ділянками та поновлення договорів оренди землі
22. Про розірвання договорів оренди та надання в оренду земельних ділянок для обслуговування вбудованих приміщень
Доповідач: Горбунов Сергій Миколайович - начальник відділу регулювання природних та земельних ресурсів Костянтинівської міської ради

УВАГА!!! Від 14 січня бізнес штрафуватимуть за відсутність масок у клієнтів

2 січня Президент підписав Закон N 1113.
Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. 13 січня його опубліковано в Голосі України №4. Відповідно він набере чинності з 14 січня.
Законом вносяться зміни до ст. 46, 47 Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» якими встановлюються, що фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі від 200 до 300 нмдг (наразі це 3400 – 5100 гривень!) для юридичної особи, фізичної особи-підприємця за:
► допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, без попередження, донесеного в будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлений самостійно, та/або
► відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту (усне зауваження про необхідність одягнути засібіндивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника Національної поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення).
Будьте свідомими!!! Пам’ятайте, що прості речі, такі як вдягнена маска, можуть врятувати життя.

Шановні суб’єкти господарювання!

До виконавчого комітету Костянтинівської міської ради постійно надходять листи Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про встановлення фактів численних порушень законодавства України з боку робітників торгівлі, пов’язаних з реалізацією алкогольних та слабоалкогольних напоїв, особисто в частині порушення ними вимог розпорядження голови Донецької ОДА від 27.03.2015 №115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» щодо заборони продажу алкогольної та слабоалкогольної продукції військовослужбовцям у військовій формі. 

Звертаємось до керівників підприємств торгівлі, підприємств ресторанного господарства всіх форм власності з проханням не припускати порушення вимог вищезазначеного розпорядження та розмістити на видному і доступному для огляду покупців місці інформацію про заборону продажу алкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння, тощо).
Доводимо до вашого відома розпорядження голови ОДА (зі змінами)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КЕРІВНИКА ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 27.03.2015 №115
м. Краматорськ
Про встановлення заборони
щодо продажу алкогольних та
слабоалкогольних напоїв

29.01.2021 о 13:00

В малій залі засідань виконавчого комітету міської ради (к.406) відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради.

Шановні мешканці громади!

Запровадження жорстких карантинних обмежень у 2020 - 2021роках суттєво обмежило можливість безпосереднього спілкування інспекторів праці та громадян і суб’єктів господарювання. В той же час це призвело до зростання попиту на поради та консультації інспекторів праці.
Нагадуємо, що поставити свої запитання та отримати відповіді на них можливо надаючи кореспонденцію (листи, звернення тощо) через поштові відправлення (вул. Олекси Тихого, 260), засобами електронного зв’язку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за телефоном (06272)4-31-55, а також через скриньку, розміщену у приміщенні міської ради.
За посиланням на сайті Держпраці https://dsp.gov.ua/faq/, що додатково спрощує одержання інформації та відповідей на питання.

До уваги власників закладів громадського харчування.

У зв'язку з набранням чинності постанови Головного державного санітарного лікаря України № 57 від 30.12.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» затверджено протиепідемічні заходи у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (ДОДАЄТЬСЯ)
За інформацією Костянтинівського
районного управління ГУ ДПСС в Донецькій області

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua