Шановні мешканці міста!

25 листопада 2019 року з 14 години та до 14 годин 30 хвилин Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен. 

Під час проведення планової технічної перевірки зберігайте спокій.


Відділ з питань надзвичайних ситуацій,
оборонної та мобілізаційної роботи

23 листопада о 16-30

 в рамках відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів на площі біля Палацу культури та дозвілля відбудеться міський тематичний захід «вогонь скорботи».

До уваги землевласників, землекористувачів, орендарів земельних ділянок!

З метою забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав, створення сприятливих умов для ведення бізнесу на виконання пп.2 п 1 Указу Президента України від 22.07.2019 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», в разі, якщо право власності, користування або оренди земельних ділянок набуто Вами до 2004 року, згідно ст.21 Закону України «Про Державний земельний кадастр», пунктів 118,121,122 Порядку ведення Державного земельного кадастру, розпорядження КМУ від від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг»

відомості про такі земельні ділянки Вам необхідно внести до Державного земельного кадастру.


За додатковою інформацією звертайтеся:
вул. Олекси Тихого, 260 каб.209
телефон 4-15-41

До відома зацікавлених осіб!

Проведення Національної практичної конференції

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (зі змінами), 05 грудня 2019 року проводиться національна практична конференція «Підприємництво в епоху глобальних змін: гра за новими правилами».
Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:
аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;
визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ:
надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;
презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.
Конференція стане майданчиком для обміну досвідом, ефективним інструментом зміцнення існуючих і встановлення нових взаємовигідних зв'язків та ділових контактів.
До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.
Місце проведення конференції - «Авангард - Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції - о 10.00. Реєстрація учасників - з 9.00.
У разі прийняття участі у конференції обов'язкова реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2qF9tUo.
Інформацію щодо участі у конференції просимо надати не пізніше 28 листопада 2019 року за телефоном (050)347-85-73; е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Додаткова інформація щодо участі в конференції за телефоном: (050)347-85-73: е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. (контактна особа - Бедзай Олег Миколайович).

ПРО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ МІСЬКОЇ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ

Відповідно до п. 11 постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429 „Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах“ постійно- діюча спостережна комісія виконавчого комітету Костянтинівської міської ради, яка утворена рішенням виконавчого комітету Костянтинівської міської ради від 18.01..2017 №26 «Про міську спостережну комісію» припиняє свою діяльність.

Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, які бажають включити до складу спостережної комісії своїх представників, необхідно подати до 20.11.2019 виконавчому комітету Костянтинівської міської ради відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.


Секретар спостережної комісії Н.В.Лопатіна

ОГОЛОШЕННЯ

Виконком Костянтинівської міської ради (вул. Олекси Тихого, 260) відповідно до Закону України «Про культуру» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора міського комунального закладу культури «Палац культури та дозвілля».

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

Освіта вища, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи необхідні для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми.

Дата початку прийому документів – 15.10.2019

Дата початку формування конкурсної комісії – з 15.10.2019

Строки проведення конкурсу: конкурсний добір починається з 15.10.2019 закінчується не пізніше 14.12.2019 .

Термін подачі документів – 30 днів з дня оголошення конкурсу. Документи надавати на поштову адресу (85114 м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260) та електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.'">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) виконкому міської ради.
Додаткова інформація за тел.4-32-26, 4-13-11,4-03-92.

Міський голова С.Д.Давидов

Оголошення результатів конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка Костянтинівської міської ради»

24.09.2019 під головуванням заступника міського голови Коваленко Тетяни Станіславівни відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів охорони здоров'я, щодо визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Стоматологічна поліклініка Костянтинівської міської ради". Під час засідання було заслухано конкурсну пропозицію учасника конкурсу, проведено з ним співбесіду та перевірено відповідність учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам. За результатами засідання конкурсної комісії було визначено переможцем конкурсу Посікеру В.В. та прийнято рішення щодо внесення відповідного подання міському голові.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua