До відома зацікавлених осіб!

Про проведення Експо - Конгресу «Бізнес для Розумних міст»

На виконання листа Мінекономіки від 27.02.2020 № 4602-05/13103-06 департамент економіки облдержадміністрації інформує про проведення 22 - 24 квітня 2020 року у м. Київ другого міжнародного Експо - Конгресу «Бізнес для Розумних міст», який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.
Головна тема заходу - «МІСТО 5.0: ВІД ДИЗАЙНУ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ».
В рамках Експо - Конгресу заплановано наступне: виставка (більш ніж 5000 м2 виставкової площі, на якій будуть представлені основні гравці в сфері розумних міст); три конгреси ( Від розумних міст до розумної нації. Управління, фінансування та технології в розумних містах, Мистецтво у міському розвитку); шість конференцій (присвячені конкретним напрямам, кожна з яких розрахована на 100 учасників); інші заходи (плануються додаткові заходи з ЄЕК ООН, Програмою «Об'єднані розумні міста» та ОІЕК., спеціалізовані семінари, агори тощо).
Адреса проведення : м. Київ, вул. Паркова дорога 16а, КВІД «Парковий». Детальна формація та умови участі у заході за посиланням: https://businessforsmartcities.com.

ДО УВАГИ!

Відповідно до Протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій скасовано до особливого розпорядження проведення прийомів громадян і роботу громадських приймалень.
Ви маєте можливість надавати кореспонденцію (звернення, запити на публічну інформацію тощо) через поштову скриньку на першому поверсі приміщення міської ради, поштовим відправленням на адресу: вул. Олекси Тихого, 260, або засобами електронного зв'язку на електронну адресу :Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок: 06(272)4-03-23

До відома зацікавлених осіб!

Про виставково - ярмаркові заходи
З метою активізації участі суб'єктів господарювання у виставко - конгресних заходах, популяризації інновацій, посилення інвестиційних процесів в регіоні, на сторінці облдержадміністрації у розділі «Бізнес-події та презентаційні заходи» (https://din.dn.gov.ua/ua/ekonomika/marketing-teritoriyi-ta-promociyi/biznes-podiyi-ta-prezentacijni-zahodi) розміщено інформацію за хронологією щодо відповідних подій в:
- регіоні;
- Україні;
- країнах партнерах.
Одночасно повідомляємо, що на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за посиланням: https://me.gov.ua/Tags/DocumentsByTag?lang=uk-UA&іd=cffc4b55-4c23-4749b714-2758491954a6&tag=RozvitokEksportu2019 українською та англійською мовами розміщено інформацію щодо виставково-ярмаркових подій, запланованих в Україні та за кордоном, відповідно за регіонами та країнами.

До відома зацікавлених осіб!

Про проведення IV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва.

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про початок проведення IV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес", організований Донецькою торгово-промисловою палатою.
Основною метою проведення Конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.
Конкурс проводиться з 10 лютого по 01 червня 2020 року у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес». Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 01 червня 2020 року необхідно надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.
Реєстраційна форма учасника : http://bit.ly/392cEGz.
Нагородження переможниць відбудеться під час проведення бізнес - форуму «Business4Women» у Маріуполі 18 червня 2020 року.
Контактні особи: Аріна Казілова ( +380 50 460 77 79 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Яна Нефьодова ( +380 66 623 76 67 уаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

До відома зацікавлених осіб!

Про реалізацію освітньої програми «IT nation».

Департамент економіки облдержадміністрації інформує про Освітню Програму для жителів Донецької та Луганської областей « ІТ nation», яку реалізує Глобальний договір ООН в Україні - офіційний представник глобальної мережі UN Global Compact - ініціативи ООН, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Мета Програми - надати якісну онлайн ІТ - освіту для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створити для них умови отримання додаткової освіти, кращі можливості для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.
Навчання проходитиме за 5 напрямками: Advanced Frontend Web Developer, Web Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills.
Набір триває з 01.02.2020 по 10.03.2020, заявка на участь www.bit.ly/ITnation_2020 .

До відома зацікавлених осіб!

Про проведення Форуму ділових можливостей в Білорусі

Департамент економіки облдержадміністрації інформує, що в контексті підготовки „ проведення Третього форуму регіонів України та Білорусі (м. Гродно, орієнтовно жовтень ц.р.) Посольство України в Республіці Білорусь спільно з Торгово-промислово палатою України та Білоруською торгово-промисловою палатою організовують проведені 01-02 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020.
Основною метою заходу є ознайомлення представників українського малого та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в Республіці Білорусь, рекомендаціям щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, інструментам захисту власних інтересів в досудовому порядку, а також розширення ділових контакт українського малого та середнього бізнесу в Республіці Білорусь. Для цього заплановано проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також: відвідування компаній, в тому числі спільного українсько-білоруського підприємств резидента Вільної економічної зони «Мінськ».
До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні малого та середнього бізнесу, зокрема, належить харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.
Формування делегації бізнесових кіл та забезпечення їх участі в заході здійснює Торгово-промислова палата України (опис заходу, умови участі та контактні даг
організаторів доступні за посиланням на сайті ТПП України – www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020 ).

Реєстрація учасників представників бізнесу у Форумі відбуватиметься до 05 березня 2020 року.

До відома зацікавлених осіб!

Департамент економіки Донецької обласної державної адміністрації доводить до відома, що на офіційному сайті Міністерства розвитку економік торгівлі та сільського господарства України у рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні 2020 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2020 році».

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua