16.04.2019 о 13-00

 в малому залі засідань (к.406) відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради. (Подробиці в розділі «Взаємодія з громадою»/ «Формування нового складу громадської ради»)

Шановні мешканці міста!

27 березня 2019 року з 14 години та до 14 годин 30 хвилин Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен. 

Під час проведення планової технічної перевірки зберігайте спокій.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій,
оборонної та мобілізаційної роботи

ОГОЛОШЕННЯ!!!

21 березня 2019 року, в приміщенні Палацу культури та дозвілля у м. Костянтинівці проводитиметься виїзний прийом громадян.
Прийом проводитиметься за участі юрисконсультів Громадської організації «Всеукраїнський громадський рух «Сила права» з надання безкоштовної юридичної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і окупації частини території України, а саме:
-Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;
-Родинам загиблих військовослужбовців;
-Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми;
-Військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні;
-Громадянам, які втратили особисте майно, у зоні проведення АТО.
ГОДИНИ ПРИЙОМУ: з 10:00 до 15:00

Контакти: е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.0504210828
Більш детально з діяльністю організації можна ознайомитись на офіційному сайті: http://sila-prava.org

До уваги громадян, громадських, творчих об’єднань!

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавничої продукції, вдосконалення системи книгорозповсюдження в області та з підтримки вітчизняного книговидання, видання творів місцевих авторів в облдержадміністрації створено комісію, на розгляд якої приймаються заявки від самих авторів, громадських об’єднань, творчих об’єднань для формування плану замовлення видавничої продукції за рахунок коштів обласного бюджету.

До плану замовлення включаються видання, що висвітлюють актуальні теми в контексті історії регіону, сприяють розвитку культури, освіти та науки, зміцненню науково-технічного та інвестиційного потенціалу держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства, вихованню підростаючого покоління, задовольняють читацький попит, відповідно до даних провідних бібліотек регіону, видання для дітей та юнацтва, видання національно-патріотичного спрямування; музична література; довідкові та інформаційні видання (енциклопедії, словники тощо).
До Плану включаються презентаційні видання та приурочені до відзначення знаменних, пам’ятних дат у житті країни і області, до ювілеїв видатних постатей Донеччини, іміджеві видання, книги-переможці всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.
Всі бажаючі можуть направити макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) та на електрону адресу (е-mail: 00342 @dn.gov.ua), з позначкою «Підтримка книговидання». 
В заявці має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, контактний телефон і адреса місцезнаходження юридичної особи, актуальність видання, його значущість.
Комісія розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня поточного року та прийматиме відповідні рішення. Заявки, що найдуть після 30 травня, будуть розглядатися у наступному році.
Контактна особа – Литвинова Ангеліна Олександрівна, головний спеціаліст відділу інформаційно-0комунікаційних технологій управління інформаційних комунікацій департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, м.т. 0952004259. 

До уваги власників об’єктів забруднення атмосферного повітря всіх форм власності !

Згідно ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися лише після отримання дозволу, виданого суб’єкту господарювання, об’єкт якого належить до другої або третьої групи, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Згідно з п.п. 14.1.230 ПКУ стаціонарним джерелом забруднення вважаються підприємство, цех, агрегат, установка або інший нерухомий об'єкт, що зберігає свої просторові координати протягом певного часу і здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферу та / або скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти. Тобто стаціонарними джерелами забруднення можна вважати виробничі печі, генератори, дизель-генератори, установки газосварки, газорізальні обладнання і т. п, в тому числі автономні системи опалення (котли).

Відповідно ст.240 Податкового кодексу України платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, під час провадження діяльності яких на території України здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.
Використання стаціонарних джерел забруднення без дозвільних документів загрожує штрафними санкціями.

Закликаємо вирішити питання щодо отримання документів дозвільного характеру на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, звернувшись до:
- департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації;
- Костянтинівсько – Дружківське управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Копії отриманих дозвільних документів надати до управління комунального господарства Костянтинівської міської ради (каб. 207).
Додаткову інформацію можливо отримати звернувшись до управління комунального господарства Костянтинівської міської ради (виконавчий комітет, каб.207, тел..40584).


Збережемо наше повітря чистим!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ!

Відповідно до вимог Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі по тексту – Закон) мешканці багатоповерхових будинків зобов’язані визначитися з формою управління будинками.
Для визначення форми управління багатоповерховими будинками мешканцям необхідно створити ініціативну групу у складі не менш 3 співвласників, скликати збори співвласників та винести рішення про форму управління будинком зі складанням протоколу відповідно до вимог Закону.
У разі не визначення з управителем будинку співвласники повинні надати протоколи з підписами не менш як 50% від площі будинку до виконкому Костянтинівської міської ради для оголошення конкурсу з визначення управителя будинку. Або співвласники укладають договір з організацією, підприємством, яке може виконати функції управління та санітарного і технічного утримання будинку.
Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з 1 травня 2019 року набирають чинності положення щодо укладення договорів з надання послуг з управління багатоквартирними будинками та відповідні відшкодування пільг та субсидій. З огляду на вказане, ті будинки, які не визначилися з формою управління, будуть позбавлені пільг та субсидій. Також у звязку з цим буде припинено електропостачання, в будинках від електроенергії будуть відключені ліфти та місця загального користування
Для подальшого користування послугами співвласники багатоквартирних будинків можуть створити ОСББ, укласти договори з управління будинком з КП «СЕЗ» відповідно до типового договору з ціною послуг на договірних засадах. В іншому випадку в термін до 01.03.2019 року співвласники повинні надати до виконкому Костянтинівської міської ради відповідні протоколи.
За консультаціями звертатися за тел.:
- з питання укладання договорів з управління будинком з КП «СЕЗ», визначення форми управління багатоповерховим будинком – 20328, 40584
- з питання створення ОСББ – 40282

До уваги інститутів громадянського суспільства м. Костянтинівки!

Повідомляємо Вам, що з 18 лютого 2019 року розпочнеться прийом документів для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Костянтинівської міської ради від інститутів громадянського суспільства (подробиці в розділі «Взаємодія з громадою»)

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua