Шановні мешканці міста!

25 вересня 2019 року з 14 години та до 14 годин 30 хвилин Департаментом з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації буде проводитись планова комплексна технічна перевірка засобів оповіщення населення Донецької області з включенням електросирен. 

Під час проведення планової технічної перевірки зберігайте спокій.


Відділ з питань надзвичайних ситуацій,
оборонної та мобілізаційної роботи

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Костянтинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області

Костянтинівська міська рада (відповідно до рішення міської радивід 17.05.2018 №6/85 - 1570 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу та порядок призначення на посадикерівників закладів загальної середньої освітикомунальної форми власності м. Костянтинівки» повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директора Костянтинівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №16 Костянтинівської міської ради Донецької області,що знаходиться за адресою: м. Костянтинівка, вул. Преображенська, 60.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- наявність вищої педагогічної освіти кваліфікаційного рівня спеціаліст або магістр;
- стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
- високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, якібажають взяти участь у конкурсі, до 20.09.2019 подають до управління освіти міської ради м. Костянтинівки наступні документи:
• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника)
• мотиваційний лист;
• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
• копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
• довідку про відсутність судимості;
• перспективний план розвитку закладу освіти на строк, що відповідає строку призначення на посаду, на який претендує особа, що підлягає відкритій публічній презентації.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Визначені у цьому пункті документи (крім перспективного плану розвитку закладу) подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) відповідальній особі за прийом документів у визначений в оголошенні строк. Перспективний план розвитку закладу освіти подається комісії в день призначення для проведення публічної відкритої презентації.

Адреса подання документів:
м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 150
Контактний телефон: (06272)2-75-62; (050)1816175
Відповідальна особа за прийом документів: Гармаш Ела Володимирівна.

«Шановні мешканці міста!

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків, що може привести або приводить до пошкодження та знищення, внаслідок пожеж полезахисних лісових смуг, природної степової та водно-болотної рослинності, територій природно-заповідного фонду, загибелі диких тварин, привертаємо увагу землевласників та землекористувачівдо проблеми щодо спалювання рослинних залишків та сухої трави, що є надзвичайно шкідливим для здоров’я людей та екологічного стану, зокрема призводить до забруднення атмосферного повітря та погіршення родючості ґрунтів.

Відповідно до статті 27 Закону України «Про рослинний світ» та статті 39 Закону України «Про тваринний світ», випалювання сухої рослинності або її залишків допускається лише в разі господарської необхідності за відповідним дозволом обласних державних адміністрацій.
Законодавством України передбачена адміністративна відповідальність громадян та посадових осіб у вигляді штрафу за ст. 52 КУпАПдля громадян від 20 - 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, для посадових осіб 50 -100 неоподаткованих мінімумів доходівза самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степової, водно-болотною та іншою природною рослинністю, в тому числі, у парках, інших зелених насадженнях у населених пунктах, та зобов’язання щодо відшкодування шкоди, нанесеної навколишньому природному середовищу, винними особами.
Враховуючи вищевикладене, сповіщаємо Вас про недопущення випалювання сухої рослинності та її залишків на території міста. Також пропонуємо провести відповідні профілактичні заходи та роз’яснювальні роботи серед співробітників та громадян».

До відома зацікавлених осіб!

Про анкетування населення!

Відповідно до чинного законодавства з січня 2019 року в області розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Департаментом економіки облдержадміністрації спільно з представниками бізнесу, науки та міжнародних організацій розроблено опитувальну анкету (далі - анкета) з метою виявлення проблем, що турбують населення та визначення пріоритетів для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.
Електрона версія анкети (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFL-hwxEd8ThyBAl_kf-WDL4aGhlPvDBAmoDuPxB_ibl0AlQ/viewform).

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»2019 року стартував

Шановні жителі громади, запрошуємо вас долучитися до участі у конкурсі

Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.

Це можуть бути практики:
 сприяння нарощенню податкової бази, збільшення доходів місцевого бюджету регіону/району/громади;
 створення індустріального парку, бізнес-інкубатора, центру підтримки бізнесу;
 інвентаризація землі, створення реєстру, робота з власниками (користувачами) земельних ділянок;
 налагодження обміну інформацією з ДПА щодо платників податків;
 запровадження планомірної роботи з платниками податків;
 ефективна політика щодо ставок та пільг по платі за землю та інших місцевих податків і зборів.

Тема 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад
Приклади практик:
 проекти розвитку, засновані на особливостях територій та їхній унікальності (звичаї, обряди, кухня, ремесла, природа, історія, люди);
 креативна економіка, локальні бренди;
 фестивалі, виставки, ярмарки;
 туристичні маршрути та об’єкти.

Тема 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку
Приклади таких практик:
 молодіжні ради при ОМС;
 творчі майстерні, громадські простори;
 курси з підприємництва для школярів, молоді;
 молодіжні бізнес-ініціативи;
 інші молодіжні формати участі у місцевих справах

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: у 2019 році прийом заявок триватиме до 9 серпня.
Відзначення переможців відбудеться в жовтні.

Нагадаємо, що протягом 2014 – 2018 років кращими визнано 142 практики.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»
Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua