• Головна
  • Анонси та оголошення
  • «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації»

«Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації»

У рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки 31 травня у м. Краматорськ і 7 червня у м. Маріуполь буде проведено семінар-тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації».
До участі у семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, менеджери та ін.), представники органі влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкуються з людьми та мають справи з вирішення спорів/конфліктів.
Учасники бізнес-семінару ознайомляться з альтернативними засобами вирішення спорів/конфліктів без звернень до судових органів (у т.ч. з такими як переговори, медіація), їх перевагами та відмінностями; існуючими механізмами вирішення спорів/конфліктів; намагатимуться розвинути практичні навички вирішення спорів/конфліктів на основі тренувальних кейсів.
Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягли покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результат та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.
Початок роботи семінару-тренінгу:
- 31 травня 2018 року о 10:00 (м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48-А, Донецька торгово-промислова палата, конференц-зал). Реєстрація учасників з 9:30 години.
- 07 червня 2018 року о 10:00 (м. Маріуполь, пр. Будівельників, 143, Маріупольське відділення Донецької торгово-промислової палати). Реєстрація учасників з 9:30 години.
Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати на офіційному сайті Донецької ТПП та за телефоном: (050)460-77-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Олена Жорник).

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua