До відома зацікавлених осіб!

Про впровадження проекту.

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 24.05.2018 №9928/0/2-18/22 щодо початку впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні» департамент економіки облдержадміністрації повідомляє наступне.
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.
До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.
Проектом передбачено:
дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);
дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.
Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50 % - ВПО).
Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.
У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:
- до €650 за напрямом самозайнятість;
- до €2500 за напрямом мікропідприємництво.
- Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.
- Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.
- Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації - партнера МОМ в області (відповідно до розподілу міст, районів що додається):
- Громадська організація «Центр зайнятості вільних людей». Контакти: 095-919-44-16, 099-539-00-23., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
- Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Контакти: 095-399-33-55, 095-360- 16-81, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
- Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/210aUGq.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua