ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БАГАТОПОВЕРХОВИХ БУДИНКІВ!

Відповідно до вимог Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (далі по тексту – Закон) мешканці багатоповерхових будинків зобов’язані визначитися з формою управління будинками.
Для визначення форми управління багатоповерховими будинками мешканцям необхідно створити ініціативну групу у складі не менш 3 співвласників, скликати збори співвласників та винести рішення про форму управління будинком зі складанням протоколу відповідно до вимог Закону.
У разі не визначення з управителем будинку співвласники повинні надати протоколи з підписами не менш як 50% від площі будинку до виконкому Костянтинівської міської ради для оголошення конкурсу з визначення управителя будинку. Або співвласники укладають договір з організацією, підприємством, яке може виконати функції управління та санітарного і технічного утримання будинку.
Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з 1 травня 2019 року набирають чинності положення щодо укладення договорів з надання послуг з управління багатоквартирними будинками та відповідні відшкодування пільг та субсидій. З огляду на вказане, ті будинки, які не визначилися з формою управління, будуть позбавлені пільг та субсидій. Також у звязку з цим буде припинено електропостачання, в будинках від електроенергії будуть відключені ліфти та місця загального користування
Для подальшого користування послугами співвласники багатоквартирних будинків можуть створити ОСББ, укласти договори з управління будинком з КП «СЕЗ» відповідно до типового договору з ціною послуг на договірних засадах. В іншому випадку в термін до 01.03.2019 року співвласники повинні надати до виконкому Костянтинівської міської ради відповідні протоколи.
За консультаціями звертатися за тел.:
- з питання укладання договорів з управління будинком з КП «СЕЗ», визначення форми управління багатоповерховим будинком – 20328, 40584
- з питання створення ОСББ – 40282

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua