До уваги громадян, громадських, творчих об’єднань!

З метою створення сприятливих умов для видання і розповсюдження вітчизняної книговидавничої продукції, вдосконалення системи книгорозповсюдження в області та з підтримки вітчизняного книговидання, видання творів місцевих авторів в облдержадміністрації створено комісію, на розгляд якої приймаються заявки від самих авторів, громадських об’єднань, творчих об’єднань для формування плану замовлення видавничої продукції за рахунок коштів обласного бюджету.

До плану замовлення включаються видання, що висвітлюють актуальні теми в контексті історії регіону, сприяють розвитку культури, освіти та науки, зміцненню науково-технічного та інвестиційного потенціалу держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства, вихованню підростаючого покоління, задовольняють читацький попит, відповідно до даних провідних бібліотек регіону, видання для дітей та юнацтва, видання національно-патріотичного спрямування; музична література; довідкові та інформаційні видання (енциклопедії, словники тощо).
До Плану включаються презентаційні видання та приурочені до відзначення знаменних, пам’ятних дат у житті країни і області, до ювілеїв видатних постатей Донеччини, іміджеві видання, книги-переможці всеукраїнських та обласних літературних конкурсів.
Всі бажаючі можуть направити макет видання разом з заявкою, кошторисом, рецензією або відгуком у паперовому та електронному вигляді на адресу департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6) та на електрону адресу (е-mail: 00342 @dn.gov.ua), з позначкою «Підтримка книговидання». 
В заявці має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (авторів), укладача (укладачів), представника юридичної особи, контактний телефон і адреса місцезнаходження юридичної особи, актуальність видання, його значущість.
Комісія розглядатиме пропозиції, що надійдуть до 30 травня поточного року та прийматиме відповідні рішення. Заявки, що найдуть після 30 травня, будуть розглядатися у наступному році.
Контактна особа – Литвинова Ангеліна Олександрівна, головний спеціаліст відділу інформаційно-0комунікаційних технологій управління інформаційних комунікацій департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації, м.т. 0952004259. 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua