Шановні суб’єкти підприємницької діяльності!

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 №266, облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Регіональним фондом підтримки підприємництва по Донецькій області в рамках святкування Дня підприємця ініціюють проведення Десятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2018». Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців за вагомий внесок в економічне та соціальне життя суспільства, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємництва і в економічному середовищі області.

У конкурсі можуть взяти участь повнолітні громадяни України, які відносяться до керівного складу малих підприємств вищої та середньої ланок не менше 2 років(крім номінації «Start-Up року» та «Кращій УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ») або підприємці-фізичні особи, що зареєстровані у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у Донецькій області. Участь у конкурсі є безкоштовною.
Конкурс проводиться за наступними номінаціями:
-«Підприємець року в галузі промисловості»;
-«Підприємець року в галузі сільського господарства»;
-«Підприємець року в галузі торгівлі»;
-«Підприємець року в галузі послуг»;
-«Підприємець року в галузі житлово-комунального господарства» (крім підприємств комунальної власності);
-«Підприємець року в галузі інноваційної діяльності та новітніх технологій»;
«Start-Up року»;
-«За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі»;
-«За активну підтримку малого бізнесу»;
-«Кращій УКРАЇНСЬКИЙ ДОНЕЦЬКИЙ КУРКУЛЬ».
За кожною номінацією за підсумками оцінок Експертної ради визначається один Переможець – та два Лауреати конкурсу.
Процедура проведення конкурсу планується в два етапи.
Перший етап проводиться на базі виконкому Костянтинівської міської ради шляхом залучення до участі у конкурсі активних представників підприємництва і визначення лауреатів по кожній номінації (до 15 травня 2018 року).
Другий етап включатиме визначення Експертною радою конкурсу переможців із числа кандидатур міст і районів .
У разі бажання приймати участь у конкурсі звертайтеся до відділу економіки і торгівлі виконкому (каб. 316, тел. 4-39-34, 4-03-49, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua