• Головна
Документ № 6/77 - 1379 від 15.06.2017 р. 

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.06.2017


Костянтинівська міська рада
15.06.2017 м.Костянтинівка №6/77 - 1379
 
Про внесення змін до Регламенту Костянтинівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 19.05.2016 № 6/67 - 1202

Керуючись статтею 26, частинами 1-3, 5 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97 - ВР (зі змінами), у зв’язку з введенням нової системи голосування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Регламенту Костянтинівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 19.05.2016 № 6/67 – 1202:

1.1. Викласти статтю 29 у наступній редакції:

« Стаття 29. Відкрите поіменне голосування
Відкрите поіменне голосування на сесії здійснюється:
- за допомогою електронної системи «Віче» (далі - електронна система) з фіксацією результатів голосування - поіменне, в тому числі з можливістю роздрукування результатів голосування депутатів;
- шляхом підняття руки (у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою електронної системи). Голосування проводиться з обов'язковим візуванням листа реєстрації особистими підписами депутатів.
Перед початком голосування головуючий на сесії вказує кількість пропозицій, що ставляться на голосування, уточнює їх формулювання, нагадує, якою більшістю голосів може бути прийняте рішення.
На голосування ставляться всі пропозиції та поправки в порядку надходження.
При голосуванні з одного питання кожен депутат міської ради має один голос і подає його за пропозицію, проти неї або утримується при голосуванні.
Після закінчення кожного голосування за допомогою електронної системи його результати висвітлюються на інформаційному табло електронної системи в залі засідань та оголошуються головуючим на засіданні.
Для підрахунку голосів депутатів, у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою електронної системи, на пленарному засіданні на термін повноважень міської ради створюється лічильна комісія. Лічильна комісія обирається за пропозицією головуючого

із числа депутатів в кількості 3 осіб. Лічильна комісія обирає зі свого складу голову. Засідання лічильної комісії проводяться гласно і відкрито. 

Після закінчення підрахунку голосів лічильною комісією головуючий на засіданні оголошує результати голосування - прийнято рішення чи відхилено.
Результати відкритого поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Результати поіменних голосувань розміщуються в день голосування на офіційному веб-сайті Костянтинівської міської ради і зберігаються протягом необмеженого строку. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
З процедурних питань (обрання секретаря сесії, лічильної комісії, а також з інших питань, віднесених до таких чинним законодавством і Регламентом) рішення приймається більшістю від присутніх на пленарному засіданні депутатів.».

1.2. Абзац 19 статті 36 викласти у наступній редакції:

« 3) підсумки за результатами електронного голосування, завізовані секретарем сесії, або протокол лічильної комісії про результати голосування;».

Міський голова С.Д. Давидов© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua