• Головна
Документ № 6/84-1557 від 29.03.2018 р. 

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

03.04.2018


Костянтинівська міська рада

Р І Ш Е Н Н Я

29.03.2018 м.Костянтинівка №6/84-1557
 
Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою, згоди на відновлення меж земельних ділянок та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Розглянувши звернення юридичних та фізичних осіб, керуючись Земельним кодексом України від 25.10.2001 № 2768-III (із змінами), статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 № 858-IV (із змінами), Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель» від 23.05.2012 № 513 (із змінами), пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР (із змінами), Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою» від 02.06.2015 № 497-VIII, рішенням міської ради від 22.10.2015 № 6/61-1084 «Про перейменування вулиць м. Костянтинівки», міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл громадянціЧерновій Ірині Леонідівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництваорієнтовною площею 0,0498 га по вул. Олекси Тихого, 80а із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.

2. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мірошниченку Владиславу Юрійовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Громова, 2г із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

3. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянціОшві Анні Володимирівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0035 га по бул. Космонавтів, 5ц із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

4. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Рожкову Вадиму Євгеновичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, фактичне місце проживання: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0036 га по бул. Космонавтів, 5ф із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

5. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Шумакову Олексію Вікторовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0030 га по бул. Космонавтів, 5х із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

6. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьгромадянину Шейку Миколі Семеновичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Громова, 47о із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

7. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гаджимурадовій Наталії Вікторівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0052 га по вул. Трудовій, 449з із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

8. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Єгорову Максиму Сергійовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Леваневського, 43ж із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

9. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гончарук Ользі Іванівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Леваневського, 43е із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

10. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Чайковському Олександру Вікторовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0022 га по бул. Космонавтів, 11г із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

11. Надати дозвіл громадянину Білозуб Олегу Васильовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Калмикова, 19діз земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
12. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянціАбашиній Катерині Вячеславівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0030 га по вул. Європейській, 66ніз земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

13. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянціКорягіній Олені Михайлівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Європейській, 66піз земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

14. Питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянціСтещенко Наталії Олександрівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0024 га по вул. Європейській, 66різ земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

15. Надати дозвіл громадянину Тищенку Володимиру Володимировичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража орієнтовною площею 0,0059 га по вул. Шмідта, 39д із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.

16. Надати згоду приватному підприємству «Полімет», ідентиф. №ХХХХХ, яке зареєстровано за адресою: ХХХХХ, на відновлення меж земельної ділянки площею 0,1391 га по вул. 6-го Вересня, 6, шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться у постійному користуванні, для обслуговування виробничих спорудіз земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.

17. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:008:1109 площею 0,0030 га по вул. О.Островського, 220р, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування громадської будівлі для ведення роздрібної торгівлі із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянці Довмат Лідії Григорівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

18. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:008:0950 площею 0,0042 га по вул. Краснодарській, 3у для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянину МамедовуЕхтірамуТофікогли, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

19.Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:020:1061 площею 0,0020 га по вул. Ціолковського, 19б для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі торгівельного павільйону №7 із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянину Єрьоменку Володимиру Олеговичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

20. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:008:0369 площею 0,0230 га по вул. Краснодарська, 3ж для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі склопункту №7, із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянину Рудаченку Андрію Костянтиновичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

21. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:020:1070 площею 0,0070 га по пр. Ломоносова, 103а, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянину Бащинському Михайлу Борисовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

22. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0521 площею 0,0128 га по вул. Громова, 55б для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі торгівельного павільйону, із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянину ШгоянуАкопуПавліковичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

23. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0522 площею 0,0129 га по вул. Громова, 55в для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянину ШгоянуАкопуПавліковичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

24. Питання про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки шляхом розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та дозвіл про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:008:1117 площею 0,0039 га по вул. О.Островського, 220п для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування громадської будівлі для роздрібної торгівлі із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, громадянці Попереці Валентині Миколаївні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ,не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

25. Питання про надання дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:017:0315 площею 0,0120 га по пр. Ломоносова, 214 в, громадянину ШоніїТорнікуТамазовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування будівлі шиномонтажу із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

26. Питання про надання дозволу про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:011:0831 площею 0,0034 га по пр. О.Островського, 119а,громадянину РахматовуАдалатуГусейногли, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка, не набрало необхідної кількості голосів для позитивного прийняття рішення.

27. Надати дозвіл громадянці Таслицькій Наталії Миколаївні, паспорт серія ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0701 площею 0,0042 га по бул. Космонавтів, 14о, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки

28. Надати дозвіл громадянці Таслицькій Наталії Миколаївні, паспорт серія ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0707 площею 0,0036 га по бул. Космонавтів, 14ф, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

29. Надати дозвіл громадянину Фесенку Анатолію Сергійовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0700 площею 0,0042 га по бул. Космонавтів, 14є, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки

30. Надати дозвіл громадянину Фесенку Анатолію Сергійовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0708 площею 0,0036 га по бул. Космонавтів, 14ж, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки

31. Надати дозвіл громадянці Фесенко Галині Михайлівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0706 площею 0,0036 га по бул. Космонавтів, 14с, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки

32. Надати дозвіл громадянці Руденко Валерії Юріївні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0699 площею 0,0162 га по бул. Космонавтів, 14р, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

33. Надати дозвіл громадянину Шатову Андрію Євгеновичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0698 площею 0,0041 га по бул. Космонавтів, 14п, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

34. Надати дозвіл громадянину Пахомову Олександру Васильовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0697 площею 0,0042 га по бул. Космонавтів, 14л, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

35. Надати дозвіл громадянці Дегтярьовій Людмилі Петрівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0692 площею 0,0043 га по бул. Космонавтів, 14м, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

36. Надати дозвіл громадянці Савенко Валентині Михайлівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0705 площею 0,0036 га по бул. Космонавтів, 14т, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

37. Надати дозвіл громадянці Масловій Ірині Валеріївні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0704 площею 0,0036 га по бул. Космонавтів, 14у, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

38. Надати дозвіл громадянину Соломатіну Євгену Євгеновичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0696 площею 0,0043 га по бул. Космонавтів, 14к, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

39. Надати дозвіл громадянці Компанієць Людмилі Дмитрівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0702 площею 0,0042 га по бул. Космонавтів, 14й, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

40. Надати дозвіл громадянину Міхневському Євгену Леонідовичу, ідентиф. №ХХХХХ, який зареєстрований за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0693 площею 0,0083 га по бул. Космонавтів, 14н, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

41. Надати дозвіл громадянці Тищенко Наталії Володимирівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0695 площею 0,0042 га по бул. Космонавтів, 14з, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

42. Надати дозвіл громадянці Тищенко Наталії Володимирівні, ідентиф. №ХХХХХ, яка зареєстрована за адресою: ХХХХХ, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки за кадастровим №1412600000:00:021:0694 площею 0,0042 га по бул. Космонавтів, 14і, для відведення її у власність шляхом продажу для обслуговування торгівельного павільйону із земель комунальної власності територіальної громади міста Костянтинівка.
Авансовий внесок визначити в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

43. Організаційне виконання даного рішення покласти на начальника управління комунального господарства Заварзіна Д.Г.
Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Василенка В.В. та постійні комісії міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, зв'язку та земельних ресурсів (Науменко) та з питань економічної політики, бюджету та фінансів, цін, питань приватизації (Резниченко).


Міський голова С.Д. Давидов© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua