Ярмарок вакансій з використанням платформи Zoom

Костянтинівським міським центром зайнятості, в умовах адаптивного карантину, 23 вересня проведено загальнообласний ярмарок вакансій «Знайдемо роботу разом» з використанням платформи ZOOM.

20200923 091823111

У заході взяли участь заступник міського голови м. Костянтинівки Штагер Д.О., представники підприємств та фізичні особи-підприємці а саме: ТОВ «Мегатекс», ТОВ «Гласкомерц», АТ «ВО «Конті», ТОВ «ВК Елтеко», ТОВ «НВП Парадигма», Костянтинівське ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу», ВООКП «Донецьктеплокомуненерго «Костянтинівкатепломережа», ФОП Арішин М.О., ФОП Шатова Г.М., ФОП Бєляєва І.Є., ФОП Макоєд В.О. та безробітні.
Відкриваючи Ярмарок вакансій, директор міського центру зайнятості Світлана Марицька у вступній промові до учасників заходу відзначила, що одним із завдань, яке поставили перед собою організатори ярмарку, це максимальне поєднання інтересів роботодавців та шукачів роботи. «Сьогодні, коли служба зайнятості перетворилася у високоефективну сервісну установу, ми створили умови для того, щоб шукачі роботи отримали можливість знайти гідну високооплачувану роботу, а роботодавці – залучити кваліфікованих робітників» - відмітила директор.
Учасників заходу привітав заступник міського голови Дмитро Штагер. В своєму виступі він зазначив, що: «Сьогодні, як ніколи актуальним стає розгляд проблеми працевлаштування незайнятих громадян в Україні. Саме Ярмарок вакансій – гарна нагода поспілкуватись з роботодавцем, отримати потрібну інформацію та знайти відповідну роботу».
Під час заходу транслювалися відеоролики підприємств, представники роботодавців висвітлювали інформацію про актуальні вакансії, умови праці, рівень зарплатні та інше.
На запропоновані вакансії роботодавців були презентовані Портфоліо безробітних.
Шукачі роботи ознайомились з вакансіями не тільки по м. Костянтинівки та Костянтинівського району та іногородніми вакансіями.
Учасники отримали вичерпні відповіді на питання, які їх найбільше цікавили.
У заході взяли участь понад 90 безробітних осіб.
З метою визначення ефективності роботи Ярмарку роботодавців та шукачів роботи запросили пройти анкетування з використанням «Google - Forms».
Після закінчення Ярмарку безробітні ознайомились з різновидами співбесіди, перевагами та особливостями підготовки до співбесід засобами Skype і ZOOM зв’язку, отримали слушні рекомендації для успішного спілкування з роботодавцем, в тому числі щодо поводження у стресових ситуаціях.
У ході занять з учасниками було розіграно психологічні міні-вправи «Стресовий діалог» та «Подолання внутрішніх бар’єрів», що дало змогу присутнім навчитися опановувати свої переживання та швидко орієнтуватися у стресових ситуаціях.
Присутні позитивно оцінили новий формат проведення ярмарку та переконались, що служба зайнятості – це сервісна структура, яка працює в першу чергу надаючи високоефективні послуги, тим хто шукає роботу і тим, хто потребує кваліфікованих працівників.
За результатами ярмарку вакансій 15 осіб запрошені безпосередньо на підприємства для подальшої співбесіди та вирішення питання працевлаштування, 2 особам видано направлення на працевлаштування та 4 особи направлені на тимчасові роботи.

За інформацією міського центру зайнятості

Чергова 104 сесія Костянтинівської міської ради 6 скликання

24 вересня 2020 року відбулася чергова 104 сесія Костянтинівської міської ради 6 скликання, на якій була заслухана інформація Костянтинівської місцевої прокуратури про результати діяльності Костянтинівської місцевої прокуратури за 8 місяців 2020 року на території м. Костянтинівки та Костянтинівського району, інформація про хід виконання рішення міської ради від 19.12.2019 № 6/97-1891 «Про Програму економічного і соціального розвитку міста Костянтинівки на 2020 рік» за І півріччя 2020 року, затверджено звіт про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2020 року, прийнята програма протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей на території м. Костянтинівки на 2021- 2023 роки та розглянуто інші питання відділів та управлінь міської ради.

IMG 027611

Скрилєва Марія Яківна відзначила свій 100 річний ювілей

18 вересня мешканка нашого міста Скрилєва Марія Яківна відзначила свій 100 річний ювілей. Це людина, яка гідно прожила свій вік, подолала воєнні лихоліття, часи поневірянь, чимало життєвих випробувань. Незважаючи на всі життєві іспити Марія Яківна гідно виростила та виховала дітей, онуків, правнуків. За все своє життя стала свідком і учасником багатьох історичних подій, при цьому залишилася сильною людиною, яка вміє радіти життю і філософськи ставиться до всіх мінливостей долі.

20200918 11200611

Цього дня керуючий справами виконавчого комітету Журавльов О.І. поздоровив Скрилєву Марію Яківну зі 100 річним ювілеєм, побажавши міцного здоров’я, родинного затишку та душевного спокою, та вручив їй вітальний лист і подарунки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua