«Молода родина року-2017»

За сприяння Управління у справах сім`і молоді Донецької ОДА у місті Покровськбуло проведено обласний конкурс «Молода родина року-2017», вякому прийняли участь представники з усієї Донецької області. Представниками від міста Костянтинівка була активна та яскрава сім`я Краснобриж.

IMG 20171116 141030

Всі сім`ї були дуже яскраві та талановиті, ділилися секретами свого сімейного щастя. Татусі - справжні герої та романтики.Їх зізнання в коханні були дуже креативними та, саме головне, справжні! Маса позитивних емоцій: яскравий сміх, сльози радості та щире хвилювання за дітей, які виступали. Делегація від міста Костянтинівка разом з близькими наших конкурсантів дуже вболівали та хвилювались за родину.

Цей захід зробив із сімей не конкурентів а друзів, всі сім`ї потоваришували,підтримували одне одного та від усього серця раділи за переможців конкурсу!

Сім`я Краснобриж зайняла почесне ІІІ місце з чим ми їх вітаємо!
Конкурс «Молода родина року» ще раз підкресливсімейніцінності, та прагнення миру в сімейномуколі, взаєморозуміння і звучання гучногодитячого сміху!

Міжнародний День студента

16.11.2017 у МКЗК «Палац культури та дозвілля» відбулася дискотека для молоді міста, присвячена Міжнародному Дню студента.

DSC 0056

В фойє палацу зібралися учні декількох навчальних закладів Костянтинівки: Костянтинівського індустріального технікуму, Костянтинівського технікуму луганського національного аграрного університету, Костянтинівського медичного коледжу та Костянтинівського професійного будівельного ліцею № 39.

DSC 0060

Веселий та цікавий захід відвідала велика кількість студентів. Море енергії і позитиву хлопці та дівчата отримали від змагань ді-джеїв, виступів танцювальних колективів від кожного навчального закладу.
Хочемо висловити подяку ді-джеям за їх тактовність, щирість і прекрасний гумор, а насамперед за чудову музику. Всі отримали величезне задоволення та масу позитивних емоцій.
Учасникам «битви ді-джеїв» були вручені солодкі подарунки, а переможцю - пам’ятна відзнака.

«Партнерство в запобіганні торгівлі людьми і у виявленні постраждалих від торгівлі людьми в Україні»

16 листопада в міському центрі зайнятості з ініціативи Донецької обласної Ліги ділових та професійних жінок при підтримці Костянтинівської міської ради в рамках реалізації проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», проведено навчальний тренінг «Партнерство в запобіганні торгівлі людьми і у виявленні постраждалих від торгівлі людьми в Україні».

3

Основною метою заходу було вироблення партнерської позиції між представниками громадськості, підприємницьких кіл та органів місцевого самоврядування щодо запобігання ризикам потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також визначення шляхів виявлення постраждалих від торгівлі людьми для надання їм всебічної допомоги. В заході прийняли участь представники влади, громадських організацій, приватні підприємці міста.

Чергове засідання виконкому міської ради

15.11.2017 відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

На засіданні виконкому були розглянуті основні питання та інформації:

- Про стан виконавської дисципліни у виконкомі міської ради з виконання документів вищих органів влади, власних рішень виконкому міської ради і розпоряджень міського голови за 9 місяців 2017 року;
- Про хід виконання Програми по забезпеченню профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД в м. Костянтинівці на 2015-2018 роки;

а також питання відділів і управлінь міської ради.

Аварийно-ремонтные работы на Белокузьминовском водоводе

Константиновское ПУВКХ ставит в известность, что в связи с аварийно-ремонтными работами на Белокузьминовском водоводе с 08-00 15.11.2017г.  будет прекращена подача воды в отдельные районы города  до окончания ремонтных работ. 

День української писемності та мови

Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови.
Мова – це велике національне надбання, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об’єднаних в єдине ціле - народ.

DSC 0034

Яскраве свято для студентів «Моєї мови зерна золоті», сповнено українською поезією і піснями відбулося 9 листопада 2017 року у Костянтинівському медичному коледжі. Мета свята, підготовлено спільно з студентською радою та творчим колективом палацу культури та дозвілля – розкриття багатство, мелодійності, краси рідної мови, її різноманітні можливості; довести, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший та найдорожчий скарб.

Аварийно-ремонтные работы на ІІ Донецком водоводе

Константиновское ПУВКХ ставит Вас в известность, что в связи с проведением аварийно-ремонтных работ на ІІ Донецком водоводе, будет прекращена подача питьевой воды на город с 08-00  13.11.2017г. до окончания ремонтных работ.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua