КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ «МИ – ЮНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ»

14 жовтня 2018 року рій закладу загальної середньої освіти №1 «Ратиборець» узяв участь у козацькому квесті «Ми – юні захисники України», який відбувся в Краматорському парку імені Пушкіна до Дня захисника України, під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та за підтримки Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

20181014 120927

Зранку юні джури привітали захисників України (військовослужбовців Національної гвардії, Прикордонного загону, поліції, рятувальників), які пройшли ходою, що очолювали голова облдержадміністрації О.І. Куць та голова міста Краматорська А.В. Панков.
Перед змаганнями зі щирими привітаннями до джур звернулася виконуюча обов’язки директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.В. Сідашева. Далі на юних захисників чекав квест, що складався з козацьких забав: «Вернидуб», «Натикач», «Ворона», «Хто дужчий», «Стрільба з луку», «Історичне лото», «Шапка», «Перетягни до себе», «Бій за палицю», «Сховай скарб». Діти весело та захоплююче провели час, а по закінченню - отримали із рук заступника голови облдержадміністрації І.С. Стокоза відзначки гри «Сокіл» («Джура») та побажання стати справжніми захисниками своєї країни.

У Костянтинівці провели акцію "Хода за свободу"

18 жовтня у всіх областях України провели Всесвітню щорічну акцію «WalkforFreedom/Хода за свободу»з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

22222

У Костянтинівці акція розпочалася о 16:00. Учасники ходи йшли від Центру творчості до скверу «Театральний». В ній взяли участь близько 30 осіб. Вихованці Костянтинівського Центру творчості на чолі з їхніми керівниками, представники міського відділу у справах сім’ї та молоді, працівники Центру зайнятості.
Частина учасників була одягнена в чорний одяг, а на рукавах у них були наліпки з написом: «Проти Дій торгівлі людьми». Інші йшли та роздавали інформаційні листівки, у яких було написано, як захистити себе в ситуації з торгівлею людьми, указані номери телефонів для звернення громадян.
Люди по-різному реагували на учасників акції. Деякі не звертали увагу, інші брали інформаційні листівки. Найактивнішою була молодь від 17 до 20 років. Хлопці та дівчата ставили питання, цікавилися даною проблемою. Наприклад, питали як себе поводити в ситуації, коли приїхав в іншу країну і не знаєш мови. Волонтери відповідали, що обов’язково перед поїздкою необхідно дізнатися адресу Посольства України в тій країні, куди збираєтеся їхати.
Нагадаємо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 рокуЄвропейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини.
Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

«ЗОЛОТА БУЛАВА» на «ТЕРЕНОВІЙ ГРІ»

Уже другий рік поспіль рій «Золота булава» НВК «ЗОШ-ДНЗ» бере участь в обласному патріотичному вишколі «Теренова гра», який у цьому році відбувся 14 жовтня в м. Краматорськ та був присвячений святу Покрова Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Окрім знайомства з учасниками роїв з 8 міст Донецької області, плідної праці, гарного настрою, учні провели день разом, набули нових знань та отримали пам’ятні призи.

20181019

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

17.10.2018 відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

20181017 142154

На засіданні були розглянуті інформації:

- про стан виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді;
- про хід виконання Програми щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями в місті Костянтинівці на 2017-2021 роки;

а також питання, які стосуються життєдіяльності міста, соціального захисту, питання відділів і управлінь міської ради.

«Добровольці Божої чоти»

14 жовтня в міському кінотеатрі «Супутник» в рамках заходів, запланованих з нагоди відзначення Дня захисника України пройшов показ кінофільму «Добровольці Божої чоти» (реж. Л.Канер, І. Ясній). На показі фільму були присутні члени міської організації ветеранів АТО, жителі міста. Фільм вразив присутніх своєю відвертістю та реальністю. У фільмі було багато шокуючих та емоційних кадрів про життя тих, хто на передовій під цілодобовими обстрілами.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua