Відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого в Палаці культури та дозвілля пройшов тематичний захід «Збережемо пам'ять» з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

IMG 0899

В заході прийняли участь керівництво міста, члени міської громадської організації «Союз «Інтернаціоналіст», учнівська та студентська молодь, представники трудових колективів, громадськість міста. В ході проведеного заходу було вшановано пам'ять за загиблими учасниками всіх миротворчих місій та поіменно згадано наших земляків – костянтинівців, що не повернулися з афганської війни. Висказано слова вдячності та шани матерям воїнів-інтернаціоналістів, які своїм очікуванням та вірою допомагали хлопцям вийти з того пекла.
Секретар міської ради Юрій Разумний разом з головою міської громадської організації «Союз «Інтернаціоналіст» вручили учасникам тієї війни пам’ятні знаки 30–ть років з дня виведення військ з Афганістану.

В Костянтинівці пройшло урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам

15 лютого біля пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам зібралися представники виконавчого комітету Костянтинівської міської ради на чолі з заступником міського голови Віктором Василенко, члени міської громадської організації «Союз «Інтернаціоналіст», жителі громади з ціллю вшанувати пам'ять за загиблими воїнами – афганцями та покласти квіти до пам’ятного знаку.

viber image 2019 02 15 11.55.27

В Україні цього дня вшановують учасників бойових дій на території інших держав.
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року.
Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих» точках.
Після здобуття Україною незалежності українські військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тисяч військовослужбовців.
Є і більш старше покоління українського бойового резерву, що налічує майже 330 тис. чоловік. Велику частину цього резерву складають ветерани війни в Афганістані. Окремий, найстаріший ешелон ветеранів бойових дій – військові фахівці з досвідом ведення операцій у В’єтнамі, Сирії, Анголі, Мозамбіку та Єгипті. У додаток до цих категорій ветеранів йде контингент українських добровольців, які брали участь у війнах на території колишньої Югославії, в Придністров’ї та Абхазії.
Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок, 11 жителів нашого міста - це Мєтєлін Анатолій, Комаров Сергій, Горбатенко Геннадій, Василенко Валерій, Кутняк Сергій, Бураджук Миколай, Василенко Сергій, Ленко Олександр, Савенков Володимир, Куцевол Ігор, Пивоваров Володимир.

«Гаряча лінія»

14 лютого секретар міської ради Разумний Юрій Григорович провів телефонний зв'язок з населенням міста «Гаряча лінія».

IMG df6457816e62d0909af24f6f468b4aea V

Низка питань, з якими звернулись жителі міста, були різнопланові - віджитлово-комунальних до соціальних. В ході діалогу по деяких  зверненнях Юрій Григорович  надав роз'яснення, а питання, які потребували більш детального вивчення,  були направлені до відповідних служб для опрацювання і вирішення.

Чергова 91 сесія Костянтинівської міської ради 6 скликання

07 лютого 2019 року відбулася чергова 91 сесія Костянтинівської  міської ради 6 скликання, на якій було заслухано інформацію Костянтинівської місцевої прокуратури, інформацію Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, затверджено звіт про виконання міського бюджету за  2018 рік та розглянуто інші питання відділів та управлінь міської ради.

IMG 7d784cf19566a1b884ddeff8dfd513f4 V

Зміни до порядку надання житлових субсидій

Урядом внесено зміни до порядку надання житлових субсидій. Зазначені зміни затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі».

Змінами, зокрема, передбачено, що АТ «Ощадбанк» здійснює переказ коштів на рахунки управителів багатоквартирного будинку, об'єднань та виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між АТ «Ощадбанк» (його установами) та управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг. У таких договорах визначається порядок інформаційного обміну між управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг та АТ «Ощадбанк». Типову форму договору визначає АТ «Ощадбанк» за погодженням з Мінсоцполітики.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua