Премії талановитій молоді м. Костянтинівки

Стало доброю традицією в кінці навчального року у місті Костянтинівці збиратися в кабінеті міського голови Давидова С.Д. для нагородження премією учнів, які досягли високих результатів у Всеукраїнських, обласних предметних учнівських олімпіадах, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, змаганнях. Згідно з рішенням міськвиконкому від 13 травня 2017 року № 161 двадцяти учням шкіл міста встановлена одноразова премія міського голови у розмірі 300 гривень кожному. 

P70525 100610

На урочистому заході були присутні міський голова Давидов Сергій Дмитрович, секретар міської ради Разумний Юрій Григорович, заступник міського голови Коваленко Тетяна Станіславівна, начальник управління освіти Барабаш Ольга Вікторівна, педагогічна та батьківська громадськість.

Словами привітання відкрив зустріч міський голова Давидов Сергій Дмитрович. Із знаменною подією всіх привітав секретар міської ради Разумний Юрій Григорович. У словах привітання присутніх гостей була єдність думки про те, що наше місто прославляється талантами. Міська влада впевнена, що інтелект, потяг до знань, до перспективних змін завжди будуть гідно оцінені суспільством. Були виражені сподівання, що інтелектуальний потенціал учнів міста стане рушійною силою у побудові нової економіки України як європейської країни. З відповідними словами подяки виступила учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Ліцей із загальноосвітньою школою І – ІІІ ступенів» Новікова Євгенія. Щирі слова вдячності від батьків були висловлені представником батьківського комітету НВК «Ліцей із ЗОШ І – ІІІ ступенів» Дубовою Надією Володимирівною. Закінчився захід традиційним фотографуванням напам’ять.

P70525 101127

За інформацією управління освіти міської ради м. Костянтинівки

Аварийно-ремонтные работы на ІІ Донецком водоводе

Константиновское ПУВКХ ставит Вас в известность, что в связи с проведением аварийно-ремонтных работ на ІІ Донецком водоводе, будет прекращена подача питьевой воды на город с 14-00 25.05.2017г. до окончания ремонтных работ.

Поїздка в Луцьк та Київ для набуття й обміну досвіду.

Делегація Донецької області відвідала молодіжні центри міста Луцьк та Київ з 17 по 21 травня.

До складу делегації увійшли начальники структурних міських та районних підрозділів у справах сім’ї та молоді, представники громадських організацій та представникмолодіжноїплатформиВільний простір «DRUZI»Мірошниченко Сергій з Костянтинівки.

1luck 3

Захід відбувся в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей», який передбачає створення 85 молодіжних центрів по всій території Донецької області, на який вже виділено понад 12 мільйонів гривень з обласного бюджету. Передбачено часткове фінансування молодіжних центрів також з міських бюджетів.

В місті Києві представників Донецької області зустріли активісти громадського сектору Євромайдану – Олена Подобєд-Франківська та Олег Слабоспицький, які вже мають великий досвід в створенні таких центрів, що успішно працюють, реалізують різноманітні заходи, спрямовані на реалізацію молодіжної політики, міжнародному обміну, підтримки студентського самоврядування та виховання свідомого громадянина.

Подібні заходи обміну досвідом, дуже важливі для розуміння, як працюють центри в інших областях, як здійснюється залучення благодійних та Міжнародних коштів для інституційного розвитку центрів та громадських організацій.

В містіЛуцькделегаціюочікувалознайомство з молодіжним центром Волині та йогороботою. Була проведеннаекскурсіяприміщенням, яке наповненомолодіжнимрухом та в буквальному сенсізаражаєсвоєюенергетикою та бажаннямпрацювати. В презентації центра якомогадетальніше розповіли про структуру, напрямидіяльності та фінансування Центру.

Загалом, всісподівання та отриманнізнаннябули на високомурівні. Питань у учасників заходу практично не залишилось.

Участь Костянтинівки уВсеукраїнськомужіночому форумі «Роль жінки у зоні АТО».

21 травня 2017 у місті Волноваха, у зоні АТО, відбувсяВсеукраїнськийжіночий форум «Роль жінки у зоні АТО».Організатором форуму виступив журналБізнес WOMAN. Форум відбувся за ініціативи депутата Верховної ради УкраїниДмитраЛубінця.

фото

Метою Всеукраїнськогожіночого форуму «Роль жінки у зоні АТО» стала консолідаціяжінокполітики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної, сферижиттязадлявстановлення миру в Україні, розвитку і підтримкидітей та активнихжінокіззони АТО.
Поважними гостями форуму стали депутатиВерховної ради УкраїниІрина Суслова, Максим Саврасов, ТетянаРичкова, Заслужена артистка УкраїниАнжелікаРудницька, екс-футболісткиївського «Динамо» В’ячеславВащук, регіональнийпрограмний менеджер проекту USAID «Українськаініціатива з підвищеннявпевненості» АлісаХенсон, депутат Харківськоїміської ради Марія Мезенцева, ГО «ДіловіУкраїнськіЖінки», підприємецьКсенія Костенко, начальник Управліннясім’ї та молодіДонецької ОДА ЛіліяЗолкіна та ін.Загалом участь у форумі взяли близько 400 жінок з різних куточків України та Донбасу, від міста Костянтинівка було4 представниці: начальник відділу у справах сім`ї і молоді Ткаченко Світлана, головний редактор радіо «Клас» Галасюк Анастасія,бібліотекар з масової роботи центральної публічної бібліотекиКостилева Людмила, педагог НВК –гімназії, волонтеркаЗадорожня Людмила.Серед учасників форуму – представниці політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України.
Вся робота форуму тривала у двохтематичнихсекціях – «Роль жінки у зоні АТО» та «Кращі практики соціальних та волонтерськихпроектів». У першійсекціїучасники форуму обговорювалисприянняґендернійрівності, розширення прав і можливостейжінок у зоні АТО, а також роль жінки у встановленні миру та запобіганніконфліктам. Друга ж секціябулаприсвяченапрезентаціїкращих в Україніпроектів у галузях: освіта, культура, соціальна сфера, спорт, бізнес, медицина, туризм, сільськегосподарство, реалізованимижінками у зоні АТО та за її межами.
За словами головиОргкомітету форуму, генерального директора журналуБізнес WOMAN ГанниКрисюк, організатори форуму приємновражені такою великою кількістюучасників: «Ми приємновражені активною участю у форумітакоївеликоїкількостіжінокДонбасу. Церадує,босвідчить про їхбажання до змін і самоосвіти. Питання, якіучасники ставили із залу, булидужегучним криком про допомогу, яку мали б почутипрофільніміністри, які, на жаль, проігнорували наше запрошеннявідвідатицей перший! і вкрайважливийзахід в зоні АТО. Але ми впевнені, щознайдемо шляхи виходуізситуації, яка склалася і з великою допомогою наших спікерів, яківиступили на форумі та народного депутата ДмитраЛубінця, зможемодопомогтиусім, хто до нас звертався по допомогупід час секційних панелей», зазначилапані Ганна.
Офіційним партнером форуму виступилагромадськаспілка «ПроміньУкраїна», а співорганізаторами – Жіноча рада Донбасу, МіжнароднеБізнесОб’єднання IBA, БФ «Я - Волноваха» та ГО «Промінь Волноваха». Середпартнерів заходу: ГО «PromoteUkraine» (Бельгія), ГО «СвітовеУкраїнство», ГО «УкраїнськаЖіночаВарта», ГО «Інститут партнерства та сталогорозвитку», ТОВ «ТінІмпекс», Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), InternationalMediaPortal – FashionDiplomacy, компаніяSmartInvest, ГО ДіловіУкраїнськіЖінки, Волноваськарайонна рада, Волноваськарайоннадержавнаадміністрація та ін.

"Арена" запрошує друзів!"

22 травня в міському палаці культури для школярів молодшого та середнього шкільного віку пройшло театралізоване видовище "Арена" запрошує друзів!" підготовлене Зразковим цирковим колективом "Арена" імені Володимира та Валентини Мак. (Керівники - Горєла Наталія Тимофіївня, Голубов Олександр Євгенійович)

35

Яскрава, насичена віртуозними номерами програма, присвячена Дню Європи в Україні, стала справжнім подарунком з нагоди закінчення навчального року для дітей міста.
Юні глядачі зустрічали артистів бурхливими оплесками, створюючи атмосферу радості.

«У вишиванках до Європи!"

19 травня на площі біля міського палацу культури проведено святковий захід для жителів міста «У вишиванках до Європи!" яке продовжило серію травневих заходів, присвячених Дню Європи в Україні та Дню вишиванки.

DSC 0117

Творчі колективи палацу культури від щирого серця привітали жителів міста зі святами.

ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій.

IMG 20170518 121534

З метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, відродження національної пам'яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства 19 травня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста було проведено низку заходів. Серед них: тематичні години спілкування «Таке не повинно повторитися», «Біль наших сердець»; перегляд відеофільмів з подальшим обговоренням. Учні переглянули кінострічки, які заставили замислитися над тим, що за розмахом знищення населення власної країни сталінський терор не знає собі рівних у світовій історії. Він залишився у пам’яті людства під назвою Великого Терору. Під час уроків історії «У сталінських жорнах» учні дізналися, що жертвами репресій стали понад 2,5 мільйони, серед них близько 40 тисяч становлять українці. Діти дійшли висновку, що та трагедія ніколи не повинна повториться. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул.Правобережна, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua