Запобігання та протидія домашньому насильству у Костянтинівці

05.12.2019 у малому залі засідань виконкому Костянтинівської міської ради відбулась робоча зустріч з експертом Фонду народонаселення Федорович Н.В. , координаторкою Фонду народонаселення Андрушків О., Кузьменко І.О. - управління у справах сім'ї, молоді і масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації під голуванням заступника міського голови Коваленко Т.С. з питання організаційних заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству у місті. До заходу долучилися спеціалісти відділу у справах сім'ї і молоді, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління освіти, представники національної поліції. В ході обговорення були розглянуті питання взаємодії суб'єктів, проблеми недостатньості соціальних педагогів і практичних психологів, їх штатної кількості,отримання сертифікатів, які відповідають вимогам для роботи з відповідною категорією громадян. Торкнулися питання створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства у Костянтинівці у майбутньому.

IMG a61a9894a96339c5bc500e7fc8ce370f V

статі і протидії торгівлі людьми. В ході засідання підведені підсумки роботи за листопад 2019 року.
Також в цей день відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі і протидії торгівлі людьми. В ході засідання підведені підсумки роботи за листопад 2019 року.

Професійне навчання безробітних

Професійне навчання безробітних за однією з актуальних на ринку праці професій «Швачка» розпочалось 5 грудня на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

ЋЋ

В перший день занять безробітні ознайомились з умовами навчання, сучасною матеріально-технічною базою, робочим планом та почали вивчати теоретичний матеріал.
Також, учасники групи зустрілись з потенційними роботодавцями – директором ТОВ «НВП «Парадигма» Наталією Жищенко та підприємцем Вікторією Паніною, які скористалися можливістю особисто завітати до ліцею, познайомитись з потенційними працівниками та запросити їх на практику.
У разі успішного оволодіння безробітними новими знаннями і професійними навичками, після закінчення навчання вони будуть працевлаштовані на костянтинівські швейні виробництва.


За інформацією Костянтинівського міського центру зайнятості

«Передай добро по колу»

Вже багато років поспіль в нашому місті здійснює свою діяльність міське товариство інвалідів «Друг», це товариство осіб з обмеженими можливостями. 4 грудня до «другівців» завітали фахівці Центральної міської публічної бібліотеки, щоб привітати їх з Міжнародним днем людей з особливими потребами та подарувати їм тепло своїх сердець та гарний настрій.

IMG 3019 копія

«Передай добро по колу» - так називалася святкова програма, яку презентували провідні бібліотекарі центральної бібліотеки. В ході заходу для гостей звучали теплі слова, щирі побажання та музичні вітання.

За інформацією Центральної міської публічної бібліотеки

Крок за кроком до професії мрії

5 грудня за базі Костянтинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 провідний фахівець з профорієнтації Костянтинівського МЦЗ провела інтерактивне заняття для учнів 9-11 класів під гаслом «Орієнтир на майбутню професію»

201912065

Старшокласники із цікавістю та задоволенням прийняли участь у вправах «Видатний фахівець», «План професійного успіху», «Співбесіда з роботодавцем», познайомились з 3-D Атласом майбутніх професій, навчились користуватися «Барометром професій» і визначати їх актуальність на ринку праці, дізнались про фактори, які необхідно враховувати при професійному самовизначенні та підключились за допомогою QR-кодів до онлайн сервісів «Центр профорієнтації» і «Центр розвитку підприємництва».
Для свідомого і виваженого професійного самовизначення, школярам запропоновано пройти тестування на веб-базовій платформі «Моя професія: консультаційна мережа».
Вибір професії-один із головних в житті, який здійснює людина в юнацькому віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.


За інформацією Костянтинівського міського центру зайнятості

Відзначення Дня Збройних сил України в центральній міській бібліотеці

5 грудня з нагоди відзначення Дня Збройних сил України в центральній міській бібліотеці вітали зі святом мужності та відваги наших захисників, мужніх чоловіків з 58 бригади. На свято також були запрошені студенти Костянтинівського індустріального технікуму /1 курс/, члени ЛІТО «Дзеркало» /М. Милий, А. Сущев/ та фольклорний ансамбль «Червона калина» /художній керівник і акомпоніатор С. Юанов/

IMG 3231

На початку свята з привітальним словом звернувся до молоді старший прапорщик В. Позовний, а далі протягом заходу звучали вітальні слова ведучих, ліричні українські пісні у виконанні Є. Кулєшової, народні пісні у виконанні фолк-групи «Червона калина» та патріотичні вірші костянтинівських поетів.
За інформацією Центральної міської публічної бібліотеки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua