Відкрито резиденцію Святого Миколая

10 грудня в Палаці культури в урочистій обстановці було відкрито резиденцію Святого Миколая, яка пропрацює до 19 грудня.

DSC 0118

Всі діти зможуть поспілкуватися зі Святим Миколаєм, розповісти йому про свої бажання. Дівчатка і хлопчики стануть учасниками майстер-класів декоративно-прикладного мистецтва. Для юних костянтинівців майстер-класи проведуть керівники костянтинівського Центру дитячої та юнацької творчості, Палацу молоді «Юність».

Ремонтно-відновлювальні роботи

У зв'язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт на ІІ Донецькому водоводі буде припинена подача питної води з 06-00 12.12.2018 в окремі райони міста до закінчення ремонтних робіт

Ремонтно-відновлювальні роботи

У зв'язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт на насосній станції Б. Гора, буде припинена подача питної води 22.11.2018 з 08-00 до закінчення робіт.

В костянтинівському Палаці культури привітали захисників України

6 грудня 2018 року у міському комунальному закладі культури «Палац культури та дозвілля» з нагоди відзначення Дня Збройних сил України пройшла концертна програма для бійців Костянтинівської військової комендатури. Свою творчість присутнім дарували кращі солісти самодіяльних та танцювальних колективів Палацу культури. 

DSC 0100

Коли запроваджували це свято, ніхто навіть уявити не міг, що воно стане одним з головних у житті сьогоднішньої України. Що люди у військовій формі стануть звичним явищем на вулицях українських міст. Ми завжди повинні пам’ятати про тих, хто віддав життя заради світлого майбутнього, душі тих хто загинув і журавлинним ключем полетів у вирій вічності, ставши нашими янголами охоронцями. Всі вони справжні герої. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Ми вітаємо і вклоняємося тим, хто багато років тому і хто нині з автоматом береже наш спокій і захищає наш великий рід і нашу рідну Україну.


За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

Семінар-нарада

05.12.2018 року на виконання окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги від 21.11.2018 № 254/5-2-18 було проведено семінар - нараду з представниками бізнесу, підприємств та установ міста, органів місцевого самоврядування , ГУ Держпраці у Донецькій області, Костянтинівського міського відділення управління Фонду соціального страхування України у Донецькій області з наступних питань:
1. Додержання вимог законодавства у сфері охорони праці під час організації та виконання робіт на висоті.

DSC 5515 1

Головним державним інспектором відділу нагляду в будівництві, котлонагляді і за підйомними спорудами управління нагляду в промисловості та на об'єктах підвищеної небезпеки Головного Управління Держпраці в Донецькій області Шевченко Н.А довела, що за 10 місяців 2018 року в Україні під час виконання робіт на висоті травмовано 194 працівники, з них – 77 смертельно. Зокрема у сферах: сільське господарство та соціально культурна сфера – 61 випадок, у тому числі 18 смертельно травмованих працівників; будівництво та промисловість будівельних матеріалів – 44 випадки, у тому числі 25 смертельно травмованих працівників; машинобудування та металургійна промисловість – 29 випадків, у тому числі 11 смертельно травмованих працівників; енергетика та ЖКГ – 16 випадків, у тому числі 7 смертельно травмованих працівників.
Акцентувала увагу на Постанову Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011р. №1107 зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 7 лютого 2018 року №48, про види робіт підвищеної небезпеки та переліку машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, на які потрібно отримувати декларацію. Підняла тему: «Безпечне виконання робіт на висоті». Було роз`яснено загальні вимоги до працівників, які допускаються до роботи на висоті. Підготовка робочих місць. Зобов’язання роботодавця при підготовці робочих місць та працівників, які виконують роботи на висоті. Вимоги до засобів індивідуального захисту, вимоги безпеки під час виконання робіт з дробин, риштувань та помостів.
2. Рекомендації суб’єктам господарювання та представникам підприємств та установ міста щодо організації роботи та ведення необхідної документації з охорони праці згідно вимог Закону України «Про охорону праці».
Проведення навчання керівників підприємств, проведення інструктажів з питань охорони праці. Ведення журналів інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. Контроль зі сторони керівників підприємств за дотриманням робітниками вимог інструкцій з охорони праці , виробничої та трудової дисципліни.

3. Додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.
До виконання робіт на висоті повинні допускатися тільки офіційно оформлені робітники. Не рекомендується до робіт підвищеної небезпеки допускати найманих працівників оформлених за цивільно-правовими договорами. Попереджено суб’єктів господарювання, що працюють за договорами підряду та мають ознаки неоформлених трудових відносин щодо оформлення найманих працівників згідно дотримання вимог діючого законодавства України про працю.
4. Про результати роботи організацій та установ міста щодо виконання заходів з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища та з профілактики травматизму невиробничого характеру.
5. Профілактика травматизму в осінньо-зимовий період.

Присутні: 26 чол.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua