Чергове засідання виконкому міської ради

19.07.2017 відбулося чергове засідання виконкому міської ради. На засіданні виконкому були розглянуті:

- інформація про хід виконання Програми правової освіти населення м. Костянтинівки на 2016-2020 роки за 6 місяців 2017 року;

а також питання відділів і управлінь міської ради.

Аварийно-ремонтные работы на ІІ Донецком водоводе

Константиновское ПУВКХ ставит Вас в известность, что в связи с проведением аварийно-ремонтных работ на ІІ Донецком водоводе, будет прекращена подача питьевой воды на город с 07-00 20.07.2017г. до окончания ремонтных работ.

Костянтинівський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує

З метою залучення до обговорення мешканців Донецької області, вивчення їхньої суспільної думки Костянтинівський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує, що у засобах масової інформації продовжується обговорення питання щодо необхідності введення інституту військових судів. Так, в рубриці «Я-Кореспондент» інтернет - видання «Кореспондент» (http://blogs.korrespondent.net/blog/events/3869912/) розміщена стаття Василя Джміля «Військові суди: анахронізм, чи виклик часу?».

Військовий комісар Костянтинівського
об’єднаного міського військового комісаріату А.М.Мазін

ТВОЙ ГОРОД - ТВОЙ ДОМ ! НЕ МУСОРИ в НЁМ !

З таким гаслом костянтинівські учасники "Ліги майбутніх поліцейських" АНІТА СКУМЕНКО і ДМИТРО ЯРОШЕНКО разом з поліцейським Оленою Дужак сьогодні провели міську акцію по зупинках громадського транспорту в Костянтинівці. Суть акції така : за допомогою листівок закликати громадян кидати сміття до урни на зупинках та взагалі у місті.

PC070132

Тобто для охайності в місті потрібні зусилля усіх містян. "Ви робите дуже добру справу, бо не є зайвим нагадати людям, що чистота у місті залежить від кожного з нас",- з такими словами зверталися до нас громадяни, читаючи наші листівки про дотримання чистоти та про те, що потрібно навчати дітей добрим манерам в дотриманні охайності у місті ! Поліцейський Олена Дужак зазначила : "На розміщення таких плакатів у костянтинівських лігівців є дозвіл, отриманий на підставі Договору з комунальним підприємством "Комунтранс".

11.07.2017

Робоча зустріч с секретарем міської ради Разумним Ю.Г.

12 липня 2017 року у ході візиту літературознавця, письменника, генерального директора Національного музею Тараса Шевченка - Дмитра Васи́льовича Стуса пройшла робоча зустріч с секретарем міської ради Разумним Ю.Г., на якій обговорювалися питання відкриття в краєзнавчому музеї експозиції «Дорога долі», присвяченій українському поету, перекладачу, прозаїку, літературознавцю, правозахиснику, одному із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників, лауреату Державної премії ім. Т. Шевченка , Герою України Васи́лю Семе́новичу Стусу.

IMG 20170712 160825

У ході зустрічі секретар міської ради Разумний Ю.Г. подякував за можливість ближче ознайомитись з творчістю та життям видатного українського поета.

Аварийно-ремонтные работы на магистральном водоводе

Константиновский ПУВКХ ставит вас в известность, что в связи с проведением аварийно-ремонтных работ на магистральном водоводе с 7-00 13.07.2017 будет прекращена подача питьевой воды на город до окончания ремонтных работ.

«Розквітай Донецький край»

2 липня на площі біля Палацу культури в рамках відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області проведено святковий урочистий захід «Розквітай Донецький край».

DSC 0018

Присутніх привітав заступник міського голови В.Василенко. Він зазначив, що Донеччина завжди була осередком високої культури, вирізнялася своїми працьовитими і щирими людьми. У день народження області щиро подякував кожному хто розбудовував та продовжує розбудовувати нашу землю, згадав тих, хто поклав своє життя в боротьбі за суверенітет та незалежність рідної України. Віктор Володимирович побажав усім мешканцям нашого краю міцного здоров’я, сімейного затишку, мирного неба над головою та добробуту.

DSC 0049

Творчі колективи центру дитячої та юнацької творчості, Палацу культури та дозвілля, міської школи мистецтв, талановиті люди міста підготували святкову концертну програму, яка була наповнена глибоким змістом любові до рідної землі, її охоронців, сповнена світлих мрій, емоцій, почуттів, гордості за Донбас.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua