Презентація модернізованого приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області

22 січня в м. Костянтинівка, за участю в.о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Тетяни Баранової, керівництва Костянтинівського виконавчого комітету, Костянтинівської районної державної адміністрації та соціальних партнерів, відбулась презентація модернізованого відповідно до Єдиних Стандартів обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області.

зображення viber 2020 01 22 17 09 181

В оновленому приміщенні створено максимально комфортні умови для обслуговування громадян. Для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення встановлено пандус, тактильну плитку, візуальні позначки шрифтом Брайля тощо.

зображення viber 2020 01 22 17 15 561

Сучасне обладнання, інформаційні технології та зручні умови обслуговування, які будуть використовуватись в управлінні нового зразка, дозволять значно оперативніше та якісніше надавати громадянам послуги з пенсійного забезпечення.

«Іловайськ-2014» виставка у Костянтинівському краєзнавчому музеї

22 січня в Костянтинівському міському краєзнавчому музеї до Дня Соборності України відбулось відкриття і презентація документальної фотовиставки «Іловайськ 2014».

202001231

На 45-ти кольорових і 15-ти чорно-білих фотографіях зображені українські бійці і події серпня 2014 року. Авторами фотографій є четверо молодих фотокореспондентів, які були в Іловайську поруч з бійцями, і їх зброєю була камера фотоапарата. Олександр Глядєлов - український фотограф, який знімає документальні проекти, та конфлікти в різних країнах світу, активно співпрацює з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів». Був в Придністров’ї, на південному фронті в Азербайджані під час війни за Карабах, в 1996-му в Чечні. З «Лікарями без кордонів» був в Сомалі і в Південному Судані. Працював в гуманітарній місії на півдні Киргизії.
Максим Дондюк - переможець престижної журналістської премії Remi Ochlik Prize. Максим Левін - працював в газетах «Киевскі Відомости», «Газета 24», фото-агентстві «Фотострічка»; журналах - «Фокус», «Профіль», «Український тиждень». Маркіян Лисейко - фотокореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».
На кожній світлині доля і життя наших воїнів, деяких вже немає серед нас, інші залишилися інвалідами, треті продовжують захищати нашу країну на передових рубежах Донецької і Луганської областей. Дуже символічно, що відкриття проходило в день Соборності України, бо саме наші хлопці виборюють мир і суверенітет нашої країни на сході України. Даний проект - це своєрідна данина їх пам'яті. На фотографіях зображені і мирні жителі, які пережили трагічні події 2014 року, їх настрій, переживання, тривогу точно впіймав фокус фотоапарата кореспондентів.
Нагадаємо, Іловайська трагедія сталася в кінці серпня 2014 року. Успішний наступ на території, контрольованої сепаратистами, зачинився «котлом», українські військові зіткнулися з сильним ворогом. У боях і при виході з «котла» загинули і потрапили в полон сотні людей - колона військ, що йшла по узгодженому «зеленому коридору», була розстріляна. За офіційними даними військової прокуратури, при виході з Іловайська загинули 366 осіб, 429 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 158 пропали без вісті.
Українського фотографа Олександра Глядєлова було поранено 21 серпня 2014 року.
Виставку представляв Андрій Поляков, голова правління військово-патріотичного об'єднання учасників бойових дій «Справедливість», боєць батальйону «Донбас», учасник іловайських подій. Були присутні ветерани АТО Юрій Оношко та Василь Мишастий. Головними слухачами й гостями на презентації були учні 8-9 класів школи №2. Андрій розповідав про кожну подію та кожну людину на фото. І хоча, за останні роки виставку побачили тисячі людей і вона була презентована в багатьох містах, але в своїх розповідях він переживав все з початку.
По завершенню заходу міський поет Михайло Мілян читав свої вірші, словами одного з них хотілося б завершити: «Пишаюсь тим, що є такі сини у тебе, наша ненька Україна».

За інформацією міського краєзнавчого музею

Турнір з волейболу

22 січня 2020 року Україна відзначила чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Цей День назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України.
Головною метою свята є пропаганда активного способу життя, як одного із чинників гармонійного розвитку людини, стимулювання молоді до занять спортом, залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров’я, сприяння фізичному розвитку і загартовуванню організму, популяризація зорового способу життя.

20200123

В цей день на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею (№39) проведено турнір з волейболу в якому прийняла участь студентська молодь учбових закладів міста та району (медичний коледж, індустріальний технікум, вище професійне училище (№113), професійний будівельний ліцей (№39), Костянтинівський коледж Луганського національного аграрного університету, та в цьому році до змагань приєднались студентські команди з міст Дружківка, Краматорськ та Слов’янськ.
Після урочистого відкриття та виконання Гімну України, лунали слова привітання від заступника міського голови Василенко Віктора Володимировича, та в. о. директора обласного центра «Спорт для всіх» Колоші Валерія Івановича. Цілий день спортсмени відстоювали у спортивній боротьбі гідність свого учбового закладу, а найяскравішим видався саме фінал.
За результатами змагань Краматорський машинобудівний коледж ДДМА зайняв – 1 місце, Костянтинівський коледж Луганського Національного аграрного університету зайняв - 2 місце, Дружківський технікум ДДМА зайняв – 3 місце. Всі переможці були нагороджені грамотами відділу культури та міського центру «Спорт для всіх», а також медалями та грамотами обласного центру «Спорт для всіх».

Відзначення Дня Соборності України у м.Костянтинівці

Відзначення Дня Соборності України у м.Костянтинівці

22.01.2020 о 12.00 відбулася міська акція «Ланцюг єднання» в районі пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО.

IMG 01081

У тематичному традиційному заході прийняли участь представники міського виконавчого комітету, Костянтинівського об’єднаного військового комісаріату, громадських організацій,
учнівська та студентська молодь міста.

IMG 51961

На початку заходу урочисто пролунав гімн України,була висвітлена історична довідка про заснування свята Дня Соборності. Допам’ятного знаку загиблим учасникам АТО були покладені квіти та вшановано їх пам’ять хвилиною мовчання.
Створений «живий» ланцюг єднання об’єднав присутніх в єдине коло.
На завершення учасники акції дружно та голосно вигукнули «Країна єдина, Соборна Україна!.»

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua