«Донбас – це Україна»

1 грудня 2020 року у рамках культурно-просвітницького проекту «Донбас – це Україна», започаткованого у 2018 році Державним архівом Донецької області, метою якого є патріотичне виховання дітей та молоді, формування національної свідомості, поваги до культурного та історичного минулого Донеччини, архівним відділом Костянтинівської міської ради для учнів 8-го класу Костянтинівської загальноосвітньої середньої школи I-III ступенів №9 проведено тематичний захід щодо джерел історичних знань, видатних постатей Донеччини, історії заселення Донецької області, про організацію роботи та місце архіву в житті держави та людини.

IMG bc8bf095f619ba4d8502f1a833a036ed V11

В ході зустрічі начальником архівного відділу Швиндя Наталією Анатоліївною та головним спеціалістом – Мещенко Галиною Іванівною було презентовано виставку по архівним колекціям документів з історії міста Костянтинівка.

Засідання тимчасовою комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

27.11.2020 р. під головуванням заступника міського голови Василинко В.В. відбулось засідання тимчасовою комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Костянтинівської міської ради за допомогою Інтернет сервісу Zoom щодо перспектив погашення боргу по заробітній платі та платежів до бюджету фонду.

160672154905111

В засіданні взяли участь представники Управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, Костянтинівського міського центру зайнятості, відділу економіки та фінансового управління Костянтинівської міської ради, інспектор з питань праці та Костянтинівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС.
На порядку денному були розглянуті наступні питання:
- Інформація щодо перспективи погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України по «КЗВА» та Костянтинівському трамвайному управлінню.
- Інформація щодо заборгованості зі сплати ЄСВ по фізичним особам станом на 01.11.2020 р.
- Інформацію щодо перспективи погашення заборгованості із заробітній платі по підприємству « Науково дослідницький інститут медико-екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості Міністерства охорони здоров’я України»

Мрій і досягай мети

 

В рамках заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів 25 листопада Костянтинівським міським центром зайнятості з використанням платформи ZOOM проведено Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю.
Відкриваючи Ярмарок вакансій, заступник директора міського центру зайнятості Людмила Князева у вступній промові до учасників заходу відмітила, що:«Світова спільнота 3 грудня відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Сьогоднішній захід приурочений саме до цього дня, задля того, щоб особам з інвалідністю надати можливість поспілкуватися одночасно на одній площадці з роботодавцями та знайти роботу відповідно до своїх можливостей».

20201127 CZ

До проведення заходу долучилися соціальні партнери служби зайнятості, які опікуються питаннями інвалідів: Костянтинівське міськрайонна організація товариства Червоного Хреста, Пенсійний фонд, Бюро правової допомоги, а також представники роботодавців: ПрАТ «Український Бекон», ТОВ «Гведеон», ТОВ «Мегатекс», МПП «Ельва».
Під час заходу учасники мали змогу отримати фахові консультації від соціальних партнерів та служби зайнятості, поспілкуватися з представниками роботодавців, дізнатися про актуальні вакансії, умови праці, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу та інше.
У заході взяли участь понад 20 осіб.
За результатами Ярмарку вакансій 2 особи запрошені на співбесіду безпосередньо на робочі місця задля більш детального ознайомлення з особливостями роботи та прийняття остаточного рішення.

За інформацією Костянтинівського міського центру зайнятості

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua