« Діти України за мир у всьому світі»

«Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!». Під цім гаслом 21 вересня 2017 року в рамках відзначення Міжнародного Дня миру в загальноосвітніх навчальних закладах міста були проведені виховні заходи.

IMG 1665

Так, у ЗОШ №16 було реалізовано проект «Діти України за мир у всьому світі». Учні початкових класів НВК «ЗОШ-ДНЗ», СЗОШ №6 взяли участь у флеш-мобі «Голуб миру». Його метою було привернути увагу дітей та молоді до питань збереження миру, дотримання принципів свободи, гуманності і поваги. Учні 2-11 класів ЗОШ №16, ЗОШ №3, ЗОШ №4 взяли участь у акції «Ми за Мир» та акції «Подаруй радість всім». Цими акціями діти хотіли підтримати прагнення українського народу до миру, добра і справедливості. Під час гри-тренінгу у НВК «Ліцей із ЗОШ» учнi тренували навички колективноi роботи, навчилися взаємодопомоги у вирiшеннi проблем, формували поняття "дружба, доброта, мир". Урок миру «У мирі щастя пізнаємо» у СЗОШ №13 приніс багато позитивних емоцій усім вихованцям школи. Реалізовані заходи привернули увагу до потреб кожної людини окремо і суспільства в цілому, розвитку країни і людства на планеті Земля.

IMG 20170921 102706 копия

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

Загальнообласний ярмарок вакансій «Крок до роботи»

20 вересня Костянтинівським міським центром зайнятості, біля кінотеатру «Супутник», був проведений Загальнообласний ярмарок вакансій під гаслом «Крок до роботи» за участю начальника відділу взаємодії з роботодавцями Донецького обласного центру зайнятості Человань О.П., соціальних партнерів, представників підприємств, організацій, установ та вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

P9200225

Головна мета проведеного заходу - надання допомоги громадянам, які бажають знайти або змінити роботу, інформування населення про послуги та використання новітніх інформаційних технологій та сервісів в роботі служби зайнятості, навчальні онлай-платформи «Твій бізнес: кроки до успіху», «Prometheus», а також про діючі грантові програми з підтримки підприємців та програму Донецької обласної державної адміністрації «Донецький Український куркуль».
Відкрила ярмарок вакансій директор Костянтинівського міського центру зайнятості Світлана Марицька. В своєму виступі вона відмітила, що саме така форма роботи служби зайнятості з клієнтами є найбільш ефективною, бо саме ярмарок вакансій дає можливість безпосереднього контакту між шукачами роботи та роботодавцями.
Відвідувачам ярмарку вакансій було запропоновано понад 130 вільних робочих місць у різних галузях. Підбір працівників та презентацію підприємств безпосередньо на ярмарку здійснювали 20 роботодавців: ТОВ «Перспектива», ПАТ «Спецтехскло А», КП «Служба єдиного замовника Костянтинівської міської ради», КДНВП «Кварсит», Костянтинівський об’єднаний міський військовий комісаріат та інші. Також у заході взяв участь фізична особа - підприємець Костянтин Ягмуров, який став переможцем проекту «Український донецький куркуль».
Представники роботодавців провели співбесіду з претендентами на вільні місця, проінформували їх про специфіку діяльності своїх підприємств, вільні робочі місця, умови та рівень оплати праці, соціальні гарантії для працівників тощо.
На ярмарку вакансій було організовано тематичний майданчик та проведено презентацію роботодавців: ТОВ «АПК - Інвест», ТОВ «Укргеосервіс», Костянтинівського об’єднаного міського військового комісаріату для студентів, випускників вищих і професійно-технічних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл. Під час роботи майданчику молоді люди мали змогу ознайомитись з послугами служби зайнятості.
Фахівці міського центру зайнятості надавали відвідувачам консультації з питань працевлаштування, можливостей професійного навчання, участі в оплачуваних громадських та інших тимчасових роботах. Особливу увагу було надано використанню новітніх форм роботи служби зайнятості, а саме: можливості підготовки резюме та відеорезюме, перегляду відео-вакансій, проведення скайп-співбесід між роботодавцем та зацікавленими особами.
Загалом ярмарок вакансій відвідали понад 200 шукачів роботи. За результатами проведення заходу 35 осіб були запрошені безпосередньо на підприємства для подальшої співбесіди та вирішення питання працевлаштування, 13 особам видано направлення на працевлаштування.
Підсумком проведення ярмарку було опитування відвідувачів щодо якості проведення заходу. Учасники ярмарку вакансій, як з боку роботодавців, так і з боку шукачів роботи, підтвердили необхідність проведення подібних заходів.

Черепахіна
0507549380

Чергове засідання виконкому міської ради

20.09.2017 відбулося чергове засідання виконкому міської ради. На засіданні виконкому були розглянуті інформації:

- про хід виконання Програми забезпечення мінімально достатнього рівня безпеки населення і території міста Костянтинівки від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки;

- про стан надання якісних соціальних послуг сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах;

а також питання відділів і управлінь міської ради.

День міста

У вересні за доброю традицією наше рідне місто відмічає День народження. Цього року Костянтинівка зустріла свою 147- му річницю. Міський парк культури та дозвілля 16 вересня гостинно зустрічав яскравими та дивовижними майданчиками з найрізноманітнішими видовищами.
По всій території парку розподілилися фото-зони, де всі бажаючі могли зробити фото на пам'ять. Святкова виїзна торгівля пригощала відвідувачів смачними стравами.

  6666

Розважальний майданчик для дітей «Простір єднання», організований центром дитячої та юнацької творчості, зібрав дітей цікавою та різноплановою програмою.

майстер клас з казаши простір єднання
фото зона проекту Простір єднання японські вуличні танці

Право розпочати святкове дійство на сцені було надано центру дитячої та юнацької творчості. Кращі колективи центру подарували всім присутнім шквал найкращих номерів та постановок в програмі «Рідне місто тебе кохаю!»

Продовжили підносити подарунки рідному місту творчі колективи міського комунального заклад культури «Палац культури та дозвілля» сумісно зі школою мистецтв в своїй тематичній концертній програмі «Здивуємо місто!».

11 22
26 3

Вечірню програму продовжило шоу за участю «LadyJazzLG».

На зміну «LadyJazzLG» естафету поздоровлень продовжила зірка української естради ALYOSHA. Овація емоцій надійшла від глядацької аудиторії коли ведучий оголосив вихід на сцену довгоочікуваної співачки.

2 222

Ведучими було зазначено, що крім Дня народження міста є ще одна не менш значуща дата – третя річниця з дня заснування 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї аеромобільної бригади імені героя України Івана Зубкова, який розташований на території нашого міста. Зі словами привітання до всіх городян та гостей міста звернувся заступник командира 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї аеромобільної бригади імені героя України Івана Зубкова - Петро Гоц. 

Привітання з побажанням миру, злагоди, процвітання рідного міста звучали з вуст секретаря міської ради Юрія Разумного в адресу всіх хто живе в нашому прекрасному місті. В своїй промові Юрій Григорович згадав і тих хто віддано несе свою службу задля миру та спокою в нашому місті й в Україні в цілому та привітав 90-й окремий аеромобільний батальйон 81-ї аеромобільної бригади імені героя України Івана Зубкова з третьою річницею з дня заснування.

IMG 20170916 210200

В продовження вечора присутніх дивувало фаєричне Faer-shou «Іnspiration».
Святкова дискотека підвела підсумок святкуванню та своїми запальними піснями залишила яскраві моменти в пам’яті всіх тих, хто завітав на День народження нашого рідного міста.

 

"З тими, кого люблю...."

15 вересня в Палаці культури та дозвілля з нагоди відзначення 147 – ї річниці Дня міста, Дня заснування військової частини 90-го окремого аеромобільно-десантного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта  Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади відбувся творчий вечір народної артистки України  Ади Роговцевої "З тими, кого люблю...."  за участю народної артистки України Лариси Руснак, заслуженої артистки України Світлани Орличенко, заслуженого діяча мистецтв України Катерини Степанкової. Творчий вечір відвідали військові частини 90-го окремого аеромобільно-десантного батальйону та жителі міста.

DSC 0282 1 DSC 0305 1

 

 

«Моє місто – моя гордість»

Попри те, що наша країна зараз переживає скрутні часи, її громадяни люблять свої міста. Костянтинівці так само ніжно і любляче відносяться до рідної домівки. Щороку у першій декаді вересня наше місто святкує своє День народження. Цей день не обходять увагою і у загальноосвітніх навчальних закладах.

20170915 111451

Так, у Костянтинівський загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 16 цього року працювала майстерня «АРТ – простір» - «Костянтинівка на долонях ». Учні 5-9 класів підготували вітальні листівки «Костянтинівка – моє рідне місто», а учні 1-4 класів представили на виставку вироби виконані власноруч. В шкільній музейній кімнаті була оформлена виставка «Історія мого міста». Діти спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 з поглибленим вивченням окремих предметів взяли участь у конкурсі фото-робіт «Моє улюблене місто». У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з метою вивчення історії рідного краю та міста, виховання патріотичних почуттів до малої Батьківщини пройшли наступні заходи: інформаційна лінійка для учнів початкової школи «Моє місто – моя домівка», екскурсія для старших класів «Історія рідного міста», анкетування «Що я знаю про рідне місто». Цікавий артмоб « Моє рідне місто» об’єднав вихованців спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням англійської мови.

20170915 110348

Діти дізналися багато цікавого про визначні місця свого рідного міста, обговорили екологічні проблеми Донеччини. Біля школи кольоровою крейдою відобразили улюблені куточки Костянтинівки і зізналися в любові до неї.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

Аварийно-ремонтные работы на ІІ Донецком водоводе

Константиновское ПУВКХ ставит Вас в известность, что в связи с проведением аварийно-ремонтных работ на ІІ Донецком водоводе, будет прекращена подача питьевой воды на город с 08-00 18.09.2017г. до окончания ремонтных работ.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua