Ремонтні роботи в Костянтинівська школа мистецтв продовжуються!

В межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за кошти Європейського інвестиційного банку продовжується реалізація проєкту «Капітальний ремонт будівлі ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв» за адресою: пл. Перемоги, б. 6, м. Костянтинівка» (коригування).

photo 2021 04 08 11 36 09 photo 2021 04 08 11 36 29
photo 2021 04 08 11 37 20 photo 2021 04 08 11 37 36

Підрядна організація ТОВ «Будівельно-монтажне управління» продовжує будівельні роботи: вже замінені вікна, вхідні двері, добігає до кінця облаштування внутрішніх укосів, встановлено пожежну сигналізацію, утеплено фасад та розпочато опорядження «Короїдом». 

Станом на 08.04.2021 року будівельна готовність об’єкту складає 42%
Спеціалістом ООН з інженерних питань Наталією Гусєвою здійснено моніторинговий візит на будівельний майданчик та перевірено хід реалізації проєкту.
З метою своєчасної реалізації проєкту, експерт ООН наголосив про необхідність виконання будівельних робіт відповідно до календарного графіка.
У разі наявності пропозицій та/або скарг просимо звертатись:
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел. 9-73-26
Управління культури, молоді та спорту
Костянтинівської міської ради.

Апаратна нарад 08.04.2021

     08.04.2021 року під головуванням міського голови О.Азарова, у зв’язку з карантинними умовами, чергова апаратна нарада з соціальних питань за участю керівників установ та організацій міста, окремих управлінь та відділів міської ради відбулась у режимі он-лайн.

     В ході апаратної наради обговорювались актуальні питання щодо поширення короновірусної інфекції в громаді, роботи служб, які реалізують механізми соціального забезпечення населення .
Учасники наради звітували про проведену роботу, про заплановані заходи, а також про виконання доручень, наданих міським головою О. Азаровим на попередніх нарадах.
Керівництво медичних установ доповіло про статистику захворювань на COVID-19 та динаміку збільшення кількості захворівших в громаді; роботу пункту вакцінації та етапи щеплення; про забезпеченність у повному обсязі необхідними для лікування хворих ліками, киснем.
     Міським головою було ініційоване питання про закупівлю та проведення безкоштовних тестів працівникам дошкільних закладів.
Керівництвом управління освіти доведено інформацію щодо перебігу дистанційного навчання, про стан захворюваннь серед учнів та вчителів; питання щодо ЗНО та інші поточні питання в сфері освіти.
     Директор комунального некомерційного підприємства Костянтинівської міської ради «Стоматологічна поліклініка» доповів про підготовку нових стоматологічних крісел до введення в експлуатацію, про динаміку захворюваності COVID-19 серед персоналу.
     Керівництво управління культури, молоді та спорту інформувало про роботу міських установ культури та досягнення вихованців, анонс культурних заходів та вистав.
Керівництво УСЗН доповіло про зменшення кількості відвідувачів, у зв'язку з карантином та про початок (з 7- го квітня) соціальних виплат та фінансування субсидій (по банківським установам).

     Міським головою О. Азаровим були надані присутнім вказівки щодо необхідності обов'язкової санітарної обробки всіх приміщень та доручення за напрямками роботи.

РЕМ( планові роботи)

Костянтинівська міська рада повідомляє, що за інформацією РЕМ, сьогодні 12.04.2021р. відсутнє електропостачання у зв'язку з проведенням планових робіт, з 08:00 до 18:00 годин за адресами :
- вул. Арзамаська;
- вул. Адлерська;
- вул. Архангельська;
- вул. Вокзальна;
- вул. Володимирська;
- вул. Волховська;
- вул. Гомельська;
- вул. Донецька;
- вул. Інтернаціональна;
- вул. Каменовата;
- вул. Костромська;
- вул. Магістральна;
- вул. Нахімова;
- вул. О. Островського;
- вул. Павлодарська;
- вул. Самаркандська;
- вул. Ташкентська;
- вул. Транспортна;
- вул. Трудова;
- вул. Ярославська.

Оnline інформація про послуги та можливості, що надає служба зайнятості

Отримання online інформації про послуги та можливості, що надає служба зайнятості у період дії карантину, дуже важливо та дієво для безробітних, які перебувають на обліку. 

20210412cz1

Так, 7 квітня фахівчиня Костянтинівського міського центру зайнятості Вікторія Тимченко провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. В ході заходу учасники дізнались про свої права та обов’язки, обговорили комплекс сучасних послуг державної служби зайнятості та підходи щодо їх отримання в умовах карантину.
Окрему увагу приділено такому електронному сервісу, як «Електронний кабінет безробітного», який надає можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю, переглянути заходи, які заплановані у центрах зайнятості, та записатися на ті,
що зацікавили.
Наприкінці вебінару учасниками відмічено, що надана інформація актуальна та корисна.

КП «Компанія «Вода Донбасу» Часов'ярського РВУ (аварійно-ремонтні роботи).

Костянтинівська міська рада повідомляє, що за інформацією КП «Компанія «Вода Донбасу» Часов'ярського РВУ, 12.04.2021р. буде зупинена Білокузьминівська насосна станція, у зв’язку з поривом на водогоні, і припинено водопостачання з 9:00 годин до закінчення аварійно-ремонтних робіт :
- м. Костянтинівка;
- с. Білокузьминівка
- с. Віролюбівка;
- с-ще Новодмитрівка;
- с-ще Молочарівка;
- с-ще Стінки;
- с. Іжевка

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua