В Костянтинівці вшанували пам'ять захисників Донецького аеропорту.

Сьогодні 16 січня 2021 року, міський голова Олег Анатолійович Азаров та секретар міської ради  Денис Віталійович Коржиков відвідали 90-й окремий аеромобільний батальйон та вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту.

20210116 mer1 20210116 mer2
20210116 mer3 20210116 mer4
           П'ять років тому завершилися бої за Донецький аеропорт - жорсткі і безкомпромісні.
Вічна пам’ять бійцям які загинули. Але вони живі - бо живуть у нашій пам’яті й наших серцях.

До уваги громадян!

Сьогодні, 16 січня, набула чинності 30 стаття мовного закону, яка зобов'язує усіх постачальників послуг в Україні комунікувати з клієнтами виключно державною мовою, якщо не надійшло окреме прохання споживача про інше.
Дослівно Закон: "На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін".
Джерело: закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"
Деталі: Документ передбачає, що всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів українською мовою.
Це стосується супермаркетів, інтернет-магазинів, кав'ярень, банків, АЗС, аптек тощо.
Виробників та продавців в Україні зобов'язують надавати споживачам інформацію про товари, роботи чи послуги державною мовою. Але така інформація може дублюватися будь-якою іншою мовою.
При цьому лише на прохання клієнта надавач послуг чи продавець можуть здійснити обслуговування іншою мовою.

Мітинг проти підвищення тарифів. Реакція міської влади.

15 січня 2021 року біля виконавчого комітету Костянтинівської міської ради зібралися жителі Костянтинівської територіальної громади, які вимагали відреагувати та підтримати їх в питанні протесту проти збільшення комунальних тарифів. Міський голова О.Азаров разом з секретарем міської ради Д.Коржиковим та депутатом міської ради Л.Єфремовим вийшли на зустріч до учасників акції, вислухали і відповіли на питання.

20210115

Під час зустрічі було вирішено:
- на засіданні сесії міської ради, яка відбудеться 28.01.2021 винести питання про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України стосовно зниження тарифів на комунальні послуги та приведення їх у відповідність до соціальної платоспроможності громадян.

Крім того одному з журналістів - активістів П.Чумакову зібравшимися громадянами доручено підготувати петицію з вимогою зниження комунальних тарифів та опублікувати на сайті Президента України.

Міський голова О.Азаров запевнив присутніх в тому, що він виконає озвучені вимоги.

До уваги мешканців Костянтинівської громади!

За останні кілька днів серед населення поширюються чутки про погіршення якості питної води, яка подається КП «Компанія «Вода Донбасу».
Ця інформація не відповідає дійсності.
У грудні 2020 року у воді каналу Сіверський Донець-Донбас було зафіксовано збільшення концентрації амонію вище фонових значень, що не є рідкістю для осінньо-зимового періоду.
Беручи до уваги зростання вмісту амонію у воді, що надходить до фільтрувальних станції, були відкориговані технологічний режим і дози реагентів.
Склад води, що надходить на споруди водопідготовки, і питної води контролюється щодня лабораторною службою КП «Компанія «Вода Донбасу» відповідно до робочих програм, складених згідно з чинними вимогами ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
Епідемічна безпека питної води забезпечується шляхом її знезараження хлором, залишкові концентрації якого щогодини контролюються на виході зі споруд фільтрувальних станцій, нормативи на вміст залишкових кількостей вільного та зв'язаного хлору дотримуються (п.3.14 ДСанПіН 2.2.4-171-10).
Питна вода, що подається споживачам, відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10, з урахуванням нормативів, які підприємство має право використовувати у випадках, пов'язаних з особливими природними умовами. Присутність в питній воді незвичного запаху обумовлено зміною якості води в джерелі водопостачання за гідробіологічними показниками, що викликано погодними умовами - нехарактерним для зимового періоду підвищенням температурних значень. На всіх фільтрувальних станціях в якості додаткового окислювача органічної речовини на сьогодні застосовується перманганат калію, що в свою чергу може надавати питній воді додаткове забарвлення.
В даний час фільтрувальні станції працюють з дотриманням технологічних режимів, застосовуючи реагенти відповідно до змін якості води в джерелі водопостачання - каналі Сіверський Донець-Донбас.
Таким чином, перевищення концентрації амонію вище фонових значень в джерелі - каналі Сіверський Донець-Донбас не здійснює ніякого впливу на якість питної води, оскільки процес очищення води на фільтрувальних станціях відкоригований.

Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 січня 2021 року  під головуванням міського голови  відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні розглядалося питання щодо готовності місцевої ланки територіальної підсистеми цивільного захисту до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами протягом зимового періоду 2021р. (протокол міської комісії з питань ТЕБ та НС від 13.01.2021 № 3)

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua