Звіт про проведену роботу сектором контролю загального відділу Костянтинівської міської ради за 6 місяців 2018 року

Сектор контролю загального відділу міської ради працює згідно Конституції України, Регламенту виконкому міської ради, Інструкції з діловодства у виконавчому комітеті міської ради , плану роботи загального відділу міської ради.

Питання виконавської дисципліни щонеділі заслуховуються на апаратній нараді при міському голові. У поточному році для надання практичної допомоги сектором контролю загального відділу згідно плану роботи проведено 11 перевірок:
- 6 з питання діловодства та контролю (в управлінні комунального господарства та міському фінансовому управлінні, у відділі у справах сім`ї та молоді, та ін.);
- 5 з питання контролю виконання за розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями виконавчого комітету міської ради.
За результатами перевірок підготовлені довідки на заступників міського голови для реагування.
З метою підвищення виконавчої дисципліни та якісної підготовки документів у секторі контролю загального відділу, згідно графіку пройшли стажування 6 спеціалістів управлінь та відділів, відповідальних за контроль(управління комунального господарства - 1, управління освіти - 1, відділ у справах сім`ї та молоді- 1 та ін.).
За підзвітний період сектором контролю загального відділу підготовлено:
- проект розпорядження міського голови від: 31.01.2018 №33-р «Про зняття з контролю розпоряджень міського голови»;
- проект рішення виконавчого комітету від 31.01.2018 №21 «Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради».
- 33 контроль-нагадувань для управлінь, відділів, служб виконавчого комітету міської ради та комунальних підприємстві міста;
- 42 звіта;
- 6 зведених переліків за розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, розпорядженнями міського голови, рішеннями виконавчого комітету міської ради;
- 6 довідок за документами, які надійшли з прокуратури;
- 6 інформацій за дорученнями міського голови.
Щомісячно сектором контролю загального відділу ведеться реєстр змін до розпоряджень голови облдержадміністрації ,міського голови, рішень виконкому міської ради та листів, які взяті на довгостроковий контроль.
За 6 місяців 2018-2017 років зареєстровано та відпрацьовано:
- 3199(3058) документів вхідної документації.
З них
- 2496(2375) документів відпрацьовано в комп`ютерній програмі;
- 703(683) документи, які не підлягають реєстрації, судів, доповідних.
Зареєстровано та відпрацьовано документів вихідної документації:
- 2230 (2124) документів вихідної документації - 1573 (1598) документів листів відповідей).
За 6 місяців 2018 року в порівнянні з 2017 роком, згідно плану - графіку на контролі знаходилось –1338 (1070 )документів вхідної документації, які надійшли з вищих органів влади, та інших документів, які підлягали реєстрації з урахуванням минулих років , з них :
- 97(68) розпоряджень голови облдержадміністрації, у т.ч. –49(30) розпоряджень минулих років;
- 834(850) листів органів вищої влади, у т.ч. – 64(84) листів минулих років;
- 115(152) інші документи( управлінь, суспільних організацій, закладів міста), у т.ч. – 8 минулих років.
- 195 (153) розпоряджень міського голови, у т.ч. – 49 розпоряджень минулих років;
- 97(114) рішень виконавчого комітету міської ради, у т.ч. – 132 рішень виконавчого комітету міської ради минулих років.

Ремонтно-відновлювальні роботи

У зв'язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт на ІІ Донецькому водоводі, буде припинена подача питної води з 8-00 09.08.2018р в окремі райони міста до закінчення ремонтних робіт

Протидія торгівлі людьми

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми з метою формування уявлень про торгівлю дітьми, розвитку навичок безпечної поведінки, підвищення правових знань, ознайомлення людей із різними видами рабства, застереження молоді від небезпечних ілюзій розбагатіти на заробітках за кордоном, а також з попередженням про особливу небезпеку, що чатує на дівчат і жінок, які виїжджають за кордон на роботу, фахівцями із соціальної роботи Костянтинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із спеціалістами служби у справах дітей, відділу у справах сім,ї та молоді, психологами мобільної аутрич-бригади були проведені інформаційно-просвітницькі заходи з протидії торгівлі людьми.

P1010058

26.07.2018 року проведено круглий стіл за участю служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім,ї, дітей та молоді ювенальної поліції за темою «Протидія торгівлі людьми.
27.07.2018 року на базі консультативного пункту при жіночій консультації фахівцями із соціальної роботи проведено відео лекторій «Як не стати жертвою торгівлі людьми. Правила безпеки».
30.07.2018 року фахівцями із соціальної роботи спільно із психологами мобільної аутрич-бригади проведено вуличну акцію «Ні торгівлі людьми», на базі центру пробації для умовно засуджених осіб проведено лекцію «Правила безпечної міграції. Як уникнути небезпечних ситуацій»
Всім учасникам було підвищено рівень поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорено причини, форми та ознаки цього явища. Також показано на прикладах про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Всіх учасників ознайомлено з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Велосубота в Костянтинівці «Круті педалі 2018»

28 липня у сквері «Тихий» в рамках прoекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBІ II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пройшов велофестиваль «Круті педалі».

IMG 20180728 175701

Організаторами фестивалю виступили громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” та вільний простір “DRUZI” за підтримки Костянтинівської міської ради.

Програма фестивалю включала лекції, майстер-класи з обслуговування велосипеда, велотур промзоною Костянтинівки. У дискусії щодо можливостей розвитку велоінфраструктури та просування принципів сталої міської мобільності у Костянтинівці прийняв участь заступник голови В.Василенко.
На фініші велотуру у сквері на гостей фестивалю чекав вечірній пікнік зі смачними лимонадами та показ кіно “Вело проти Авто” просто неба з вело генератором.
Велофестиваль “Круті педалі” став першою подією у рамках проекту “ВелоСхід”, що реалізується задля просування розвитку велоруху у східних містах Донецької та Луганської областях.

"Гаряча лінія"

25.07.2018 секретарем міської ради Разумним Ю.Г. було проведено «Гарячу лінію» з населенням міста.

20180725 145751 копия

Мешканці міста звертались з питаннями врегулювання подачі води в окремі райони міста в літній період, незапланованих відключень електроенергії в помешканнях, вивозу сміття та приведення в належний стан контейнерних майданчиків.
За результатами "гарячої лінії" було надано доручення відповідним підприємствам та організаціям з приводу підготовки пропозиції та вирішення питань.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua