«Велична і свята, моя ти, Україно!»

Сьогодні костянтинівці прийняли участь в урочистому міському заході «Велична і свята, моя ти, Україно!».

Це свято, яке закликає всіх нас до єдності. Ми всі розуміємо, наскільки важливо сьогодні для України бути єдиною державою, єдиним суспільством, єдиною родиною.

DSC 0078

В ході заходу присутніх привітав секретар міської ради Юрій Разумний, в своєму виступі Юрій Григорович наголосив на тому, як важливо проаналізувати та врахувати повчальний історичний досвід для того, щоб відстояти Соборність України в наш час.

Запрошеними на захід були голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Вініченко та старший лейтенант 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст. лейтенанта Івана Зубкова Віталій Зайцев. Які в своїх виступах говорили про необхідність відновлення миру та територіальної цілісності в Україні.

IMG 20180122 132243

Завершився захід акцією «Коло єдності». Символічне коло було створено зразковим танцювальним колективом Палацу культури та дозвілля «Барбарис». Згодом до акції залучилися більшість присутніх.

Турнір з волейболу

22 січня Україна відзначила чергову річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Цей День назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України.

IMG 20180119 105522 копия

Важливо, що 22 січня - День Соборності України є першим у низці свят який відзначається на загальнодержавному рівні і охоплює весь український народ. Бо це свято єднання, духу, суверенності і віри.
Напередодні свята, 19 січня на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею (№39) проведено захід в якому прийняла участь студентська молодь учбових закладів міста та району (медичний коледж, індустріальний технікум, вище професійне училище (№113), професійний будівельний ліцей (№39), Костянтинівський технікум Луганського аграрного університету.
Після урочистого відкриття стартував турнір з волейболу, перший з 6 видів спорту міської спартакіади серед студентської молоді.
За результатами змагань Костянтинівський технікум Луганського Національного аграрного університету зайняв - 1 місце, Костянтинівське вище професійне училище (№113) – 2 місце, Костянтинівський медичний коледж – 3 місце. Всі переможці були нагороджені грамотами.

«Маланка-фест-2018»

20 січня за ініціативою молодіжної платформи вільний простір «D.R.U.Z.I.», при підтримці виконкому міської ради вперше в місті Костянтинівці було проведено фестиваль «Маланка-фест-2018». Розпочався він на площі біля Палацу культури. Для його продовження були задіяні фойє І та 2 поверхів, велика глядацька зала де проходили майстер – класи, фотозони.

DSC 0045

Велика глядацька зала цього дня змогла об’єднала шанувальників українських національних традицій, пов’язаних з новорічними святами. Там лунали різдвяні колядки, музичні номери.
Закінчився фестиваль феєричним концертом виступу музичного гурту «YUKO».

Всі учасники фестивалю одержали багато вражень та позитивних емоцій.

День Соборності України

22 січня в рамках відзначення Дня Соборності України з метою вшанування пам’яті тих, хто поклав своє життя за соборність та територіальну цілісність, заради досягнення величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки, пройшло покладання квітів до пам’ятних знаків, пам’ятних дощок загиблим учасникам АТО (ЗОШ №4, №16, сквер афганців (вул. Ціолковського), територія військової частини 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст.лейтенанта Івана Зубкова)

IMG 0036

 

Участь молодім.Костянтинівка в обласному фестивалі «Різдвяне диво»!

Різдво Христове, Маланка і Василь та Хрещення Господнє - це усіма нами з дитинства улюблені й радісні свята, наповнені спільною радістю, веселощами. У цей час і дорослі, і малечаочікують дива й казки, душевного тепла та надії.

Народження та Хрещення Сина Божого Ісуса Христа єднає всіх людей у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає надоброімилосердя.

26841255 322596111586750 868042847543253443 o

Святкування Різдва Христова в Україні має глибокі традиції - це велике свято, яке зближує український народ та вчить не забувати минулого, воно дарує світло з яким ми впевнено крокуємо до свого майбутнього.
Обласний Фестиваль Різдвяних традицій «Різдвяне диво» – це яскраве театралізоване дійство, покликане поглибити в серцях українців відчуття того, що наші традиції найкращі.
Засновником та організатором Фестивалю виступає департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Донецький Палац молоді «Юність».
Фестиваль спрямований на популяризаціюукраїнськоїкультури.
Він проводиться вжедругийрікпоспіль. Головною метою Фестивалю є збереження і розвитокріздвянихтрадиційнашогорегіону та України, підвищення духовно-культурного рівнясередмолоді, посиленняролінародноїтворчості, літератури, мистецтва у формуваннісвітогляду та естетичнихсмаківпідростаючогопокоління.
Фестиваль проходив 17 січня 2018 року на головнійсцені Палацу культури і техніки НКМЗ у м. Краматорськ.
У Фестивалі взяли участь:
- Державнийпрофесійно-технічнийнавчальний заклад «Краматорський центр професійно – технічноїосвіти»;
- Державнийнавчальний заклад «Краматорськевищепрофесійнеметалургійне училище»;
- Краматорськевищепрофесійне училище;
- Костянтинівськийпрофесійнийбудівельнийліцей;
- Державнийнавчальний заклад «Краматорськевище торгово-кулінарне училище»;
- Державнийнавчальний заклад «Костянтинівськевищепрофесійне училище»;
- Слов`янськийбагатопрофільнийрегіональний центр професійноїосвітиім. П.Ф.Кривоноса;
- Державнийнавчальний заклад «Бахмутськийпрофесійнийаграрнийліцей»;
- Зорянськаспеціалізована школа І-ІІІ ступенівім. П.С. Дубрівного;
- Слов’янськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;
- Іллінівськаопорна школа;
- Комунальний заклад «Бахмутськийміськийнароднийдім».
У рамках Фестивалю проводилось 3 конкурси:
- конкурс на кращу Різдвяну страву;
- конкурс на кращу вертепну драму;
- конкурс колядок та щедрівок;

Призові місця члени журі розподілили наступним чином:
конкурс на кращу Різдвяну страву в номінації «12 традиційних страв»:

І місце – Державний навчальний заклад «Бахмутський професійний аграрний ліцей»,
ІІ місце – Зорянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. П.С. Дубрівного, Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне металургійне училище»;
конкурс на кращу Різдвяну страву в номінації «Кутя»:
І місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно – технічної освіти», Державний навчальний заклад «Костянтинівське вище професійне училище»,
ІІ місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей;
конкурс на кращу Різдвяну страву в номінації «Вареники»:
І місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно – технічної освіти»,
ІІ місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей;
конкурс на кращу Різдвяну страву в номінації «Десерти»:
І місце – Краматорське вище професійне училище,
ІІ місце – Державний навчальний заклад «Костянтинівське вище професійне училище»,
ІІІ місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно – технічної освіти»;
конкурс на кращу Різдвяну страву в номінації «Напої»:
І місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно – технічної освіти», Державний навчальний заклад «Краматорське вище торгово-кулінарне училище»,
ІІ місце – Державний навчальний заклад «Костянтинівське вище професійне училище»,
ІІІ місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей;
конкурс колядок та щедрівок:
І місце – Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1,
ІІ місце – Іллінівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, Краматорське вище професійне училище,
ІІІ місце – Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне металургійне училище»;
конкурс на кращу вертепну драму:
«Гран-прі» Фестивалю було присуджено Зорянській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів ім. П.С. Дубрівного,
І місце – Слов`янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса,
ІІ місце – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Краматорський центр професійно – технічної освіти»,
ІІІ місце – Костянтинівський професійний будівельний ліцей.

Дипломом за відродженняукраїнськихтрадицій на Донеччинібуловідзначено гостей Фестивалю - комунальний заклад «Бахмутськийміськийнароднийдім».
У нашомународі з давніхчасівсклаласятрадиція у світлідніРіздвяних свят славитинародження Спасителя святковимипіснеспівами — колядками і щедрівками. Починаючи з вечора 6 січня і протягомусіх святок ходятьколядникивідхати до хати з «віфлеємськоюзіркою», славлячинародження Сина Божого, бажаючивсімщастя та здоров’я, миру та радості.
Фестиваль дав можливістьдоторкнутися до живихджерелдавніхріздвянихтрадицій. Завдякинаполегливості та ентузіазмуучасників фестивалю народнітрадиціїпоширюються, живляться і передаються з покоління в покоління.

Вітаємо Костянтинівський професійний будівельний ліцей з призовими місцями!

«Вертеп-Фест 2018»в Костянтинівці!

Понад 200 студентів з Києва, Миколаїва, Полтави, Харкова та Львова взяли участь у етнічному фестивалі «Вертеп-Фест 2018», який проходить у Харківській та Донецькій областях. Подібна акція проходить на Донеччині вже вдруге при сприянні управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

IMG 20180114 033111

У ході творчого візитудо Донецької області 14.01.2018 учасники фестивалю відвідалимісто Костянтинівку.
47 студентівхарківського осередку Української Академії Лідерства подарували мешканцям міста пісні, щедрівки, розповіли історію Різдва, наповнили залуЦентру дитячої та юнацької творчості атмосферою різдвяного тепла.
«Наш фестиваль покликаний об’єднати Україну через наші традиції. Цього року ми привезли на Донеччину вертепи, які відвідають близько 15 різних міст. У програмі – зустрічі зі школярами, студентами та військовими. Дуже важливо, що у нашої молоді є можливість ближче познайомитись з традиціями святкування у різних регіонах країни. На Донеччині ми чуємо такі щедрівки та колядки, яких більше ніде немає», - наголосила менеджер харківського осередку Української Академії Лідерства Ірина Тулякова.

Ми раді, що різдв’яна подорож вдалася та поєднала всіх у тісне святкове коло!

Різдвяний мюзикл у Костянтинівці!

Благодійна організація "Врятуй Україну" спільно з Уповноваженим Президента України з прав дітей Миколою Кулебою організували показ дітям із прифронтових міст мюзикл, який описує історію Різдва.

FB IMG 1515584126007 FB IMG 1515584112635

Тур по містах прифронтової зони є частиною проекту, що об'єднує зусилля різних міжнародних українських громадських організацій, благодійних фондів.

Мюзикл створювали аматорські колективи, які намагалися якомога яскравіше розповісти історію свята і народження Ісуса Христа.
Програма представлена більш ніж в сорока населених пунктах зони АТО.
Пройшов він і у Костянтинівці 9 січня 2018 у кінотеатрі «Супутник». Серед глядачів були присутні 50 дітей з багатодітних малозабезпечених родин, діти-переселенці.
Кожна дитина присутня на святі отримала масу позитивних емоцій та свій невеличкий солодкий подарунок!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua