День Соборності України

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №871/2014 «Про День Соборності України», щорічно 22 січня – у день проголошення в 1919 році Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – відзначається День Соборності України.

20200117 0935312

З метою вшанування багатовікової історії національного державотворення, єднання суспільства навколо ідеї розбудови України, консолідації історичної пам’яті нації, згуртування громад України, в рамках обласних заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України костянтинівці прийняли участь в обласному флешмобі.

«Горицвіт» прийняв участь в обласному фестивалі «Різдвяне диво»

15 січня 2020 року найкращі колядки лунали зі сцени Палацу культури НКМЗ міста Краматорська, де проходив обласний фестиваль різдвяних традицій «Різдвяне диво». Народний вокальний ансамбль «Горицвіт» міського Палацу культури та дозвілля прийняв в ньому активну участь.

DSC 47881

Колектив підготував театралізоване видовище в національних традиціях Різдвяних вертепів та був нагороджений дипломом департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації за збереження українських традицій і обрядів.

За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

Ремонтно-відновлювальні роботи на н/с Біла гора

Костянтинівське ВУВКГ повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт  на н/с Біла гора буде скорочена подача питної води 17.01.2020 з 08-00 в окремі райони міста до закінчення ремонтних робіт

Культурно-мистецька акція «Щедрик-ведрик»

Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров’я!


Напередодні Нового року (за старим стилем 13 січня) в Україні відзначається Щедрий вечір. Щедрування – улюблений народний звичай, під час якого щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині!

Untitled 1

Підтримуючи добру традицію, 13 січня 2020 року творчий колектив МКЗК «Палац культури та дозвілля» провів культурно-мистецьку акцію «Щедрик-ведрик». Щедрувальники, одягнені у колоритні національні костюми з «Віфлеємськими зірками», рядженою «козою» відвідали багато закладів та торгових центрів міста: ТЦ «Моя сім’я», ТЦ «Екомаркет», костянтинівський об’єднаний міський військовий комісаріат, КП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Костянтинівської міської ради», 90 окремий десантний батальйон імені Героя України, старшого лейтенанта Івана Зубкова, 81-ї окремої аеромобільної бригади, військову прикордонну комендатуру «Костянтинівка», торгові ряди «Ювілейний» та «Привокзальний» та ін. Артисти вразили усіх своєю артистичністю та майстерним виконанням, бажаючи у піснях всім добробуту, щастя та здоров’я. Завершилася культурно-мистецька акція на залізничному вокзалі, де велика кількість городян та гостей міста були не очікувано приємно здивовані красивим яскравим святом.

За інформацією колективу МКЗК «Палац культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua