Сброс хлорной воды

Константиновский ПУВКХ ставит вас в известность, что в связи с проведением профилактического хлорирования водопроводных сетей в весенне-летний период 25.04.2018 будет производиться сброс хлорной воды в сети города

«Серце до Серця» в Костянтинівці

Вже 13 років поспіль у квітні проводиться акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

IMG 1899

Цього разу дана акція спрямована на придбання медичного обладнання в лікарні Донецької області для дітей з вадами слуху.
Щороку наше місто долучається до благодійного заходу.
У 2018 році прийняли участь волонтери медичних закладів , учнівська молодь загальноосвітніх шкіл та середньо- спеціальних учбових закладів міста.
В ході акції було зібрано 4 390 грн. Кошти направлені на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Змагання з міні-футболу

19.04.2018 в рамках щорічної спартакіади міста серед закладів професійної та вищої освіти, відділом з фізичної культури і спорту та центром «Спорт для всіх» було організовано урочисте відкриття футбольного сезону на майданчику зі штучним покриттям (вул.. Ціолковського 1а), в цей день майданчик було прикрашено банерами відділу та центру, та прапорами України та міста.

IMG 20180419 094701

Змагання з міні-футболу проходило серед п’ятьох місцевих студентських команд. За підсумками гри місця розподілилися таким чином:
І місце зайняла команда Костянтинівського технікуму Луганського аграрного університету;
ІІ місце - Костянтинівське вище професійне училище;
ІІІ місце - Костянтинівський індустріальний технікум;
IV місце - Костянтинівський професійно-будівельний ліцей;
V місце - Костянтинівський медичний коледж.
Всі команди презери були відзначені грамотами.

Чергове засідання виконкому міської ради

18.04.2018 відбулося чергове засідання виконкому міської ради.

На засіданні виконкому були розглянуті основні питання і інформації:

- про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров’я, електроенергетики в осінньо-зимовий період 2017-2018 р. р. та заходи щодо їх підготовки до роботи в 2018-2019 р. р.;

- про підготовку та проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей та молоді у 2018 році;

- про підсумки роботи Костянтинівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області з питань основної діяльності за 2017 рік;

а також питання відділів і управлінь міської ради.

Теплі серця Костянтинівки

Ще у березні було проведено засідання робочої групи щодо організації та проведення у Костянтинівці благодійного пасхального марафону «Теплі серця», який був спрямований на підтримку тяжко хворих дітей та сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

P4140026

Ініціатором заходу виступили ініціативна група «Светлячки» та відділ у справах сім’ї і молоді міської ради.
Підтримали західсоціальні партнери : міський відділ культури, Костянтинівська школа мистецтв, Палац культури та дозвілля, міський центр занятості, управління освіти м.Костянтинівки, Центр дитячої та юнацької творчості,громадська організація «Южнаязвезда», Центр для дітей та молоді «ТаланТаун», «Ліга майбутніх поліцейських» .
Протягом марафону відбулися пасхальні фото-сесії сімей Костянтинівки. Кошти, які були зібрані протягом фото- дня - 2800 грн. були направлені на лікування Германа Савченко.
Громадська організація «Южнаязвезда» провела акцію «Пасхальний ангел» у вигляді збору речей : одягу, взуття для дітей та дорослих, які знаходяться у складних життєвих обставинах, а також іграшок, дитячого харчування та інших речей, необхідних для сімей.
Свій внесок в проведення благодійногомарафону внесли «Євросіті» та столова по –домашньому «Ложка». Вони відгукнулись та прийняли участь в акції «Великодній обід для дитини», охопивши своєю увагою та теплом 11 дітей міста.
14 квітня у Палаці культури та дозвілля відбувся завершувальний етап Благодійного пасхального марафону «Теплі серця».
У цей день до марафону долучилися працівники Костянтинівського міського центру зайнятості. Вони презентували послуги служби зайнятості, провели майстер-клас «Пасхальний янгол».
Свої творчі роботи презентували на виставці – продажі міські аматори- учасники любительського об’єднання з декоративно-ужиткового мистецтва «Українська світлиця» Палацу культури та дозвілля.
Сімейний квест з цікавими запитаннями провів Центр для дітей та молоді «ТаланТаун».
Ще декілька цікавих майстер -класів, як для дітей, так і для дорослих провели фахівці Центру дитячої та юнацької творчості та Костянтинівської школи мистецтв: «Пасхальний кролик», «Великоднє яйце стрічками», «Підставка для пасхального яйця», «Декупаж», «Петриківський розпис».
Пасхальну святкову галерею заповнили роботи дітей «Ліги майбутніх поліцейських», школи-інтернату №32 та школи мистецтв.
Наприкінці марафону відбувся благодійний аукціон у вигляді продажі лотів творчих робіт з музичними номерами-подарунками від Палацу культури та дозвілля , Центру дитячої та юнацької творчості, вихованців недільної школи «Голубка», акробатичного номеру від громадської організації «Южнаязвезда». Серед лотів був представлений лот Костянтинівського міського центру зайнятості у вигляді кулічей.
Аукціон серед присутніх провела ініціативна група «Светлячки». Усі зібрані кошти 7154 грн. були відразу передані батькам тяжко хворих дітей Станіслава Сороки (Аутизм) та Іллі Слаути (тяжка форма туберкульозу).
Свою підтримку діточкам з важкими захворюваннями висловив міський голова Сергій Дмитрович Давидов.

«Палац культури та дозвілля»

В рамках двомісячника з благоустрою міста, що проводиться з 20 березня до 20 травня відповідно до розпорядження міського голови «Про організацію робіт з підготовки міста до весняно-літнього періоду 2018 року» під девізом «Ми любимо своє місто!», працівники міського комунального закладу культури «Палац культури та дозвілля» всім колективом провели благоустрій території біля Будинку культури. Такі заходи дозволяють не тільки зробити Костянтинівські вулиці чистими, а й прищепити громадянам повагу до рідного міста та культуру поведінки на вулицях.

IMG b650970ee1b298bbae6d0c441b2b4cf2 V

Робоча поїздка голови Донецької облдержадміністрації П. Жербівського до міста Костянтинівки

12 квітня голова Донецької обласної державної адміністрації П.Жебрівський з робочою поїздкою відвідав м.Костянтинівку.
Візит було розпочато з ТОВ «Спеціалізоване Підприємство «Свинець», яке переробляє свинцеві відходи та виробляє свинець та сплави на його основі. Продукцію постачає на ринок України, Азії, Африки та десяти країн Європи. Приділено увагу подальшому розвитку підприємства та збереженню робочих місць.

5 15

Наступним відвідано ТОВ «Гласкомерц». Це підприємство розвивається та інвестує власні кошти у виробництво. Обладнання для підприємства закуплено в Італії, Китаї та Фінляндії. На сьогодні товариство активно розширюється та бере участь в нових інвестиційних проектах. 

3 4

Особливу увагу було приділено впровадженню інвестиційних проектів в місті за рахунок коштів, в тому числі з обласного бюджету.

Відвідано загальноосвітню школу 1-3 ступенів №1

2 7

Загальноосвітню школу 1-3 ступенів №6

333

Дитячий садок №31.

1 10

Об’єкти охорони здоров’я у місті. 

11

У другій половині дня у приміщенні виконкому міської ради було організовано зустріч з представниками малого та середнього бізнесу.
Розмова стосувалася проблемних питань щодо розвитку бізнесу і допомоги облдержадміністрації представникам бізнесу.

P80412 125845 P80412 125939

Окремим питанням була програма "Український донецький куркуль». Павло Іванович закликав вкладати кошти у розвиток оновленої Донеччини.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua