Туристичний зліт «Ігри патріотів» в Костянтинівці.

У міському парку культури та відпочинку відбувся щорічний туристичний зліт «Ігри патріотів».

IMG 20180523 093758

Організаторами традиційно стали відділ у справах сім`ї і молоді міської ради, відділ з фізичної культури і спорту, центр «Спорт для всіх», комунальний заклад
«Міський соціальний гуртожиток», Костянтинівський об’єднаний військовий комісаріат, гуманітарна розмінувальна організаціяthe«Halo» trust та КП « Об`єднання кінотеатрів та скверів в м. Костянтинівка».
У заході прийняло участь п`ять команд по 10 учасників із середньо-спеціальних навчальних закладів міста і Костянтинівського району, а саме:Костянтінівський медичний коледж, професійний будівельний ліцей (№39), індустріальний технікум, вище професійне училище(№113) та Костянтинівський аграрний технікум Луганського Національного університету.
Почалося все зісліввітанняначальника відділу у справах сім`ї і молоді Ткаченко Світланидо молоді.Урочисте відкриття завершилось презентацієй- представленням команд: «Ігри патріотів».
Після проведеного жеребкування, отримавши маршрутні листи, команди «Козачата» КПБЛ ( №39), «Степові орли» (КІТ), «Аграрій»(аграрний технікум), «Єдине коло» (медичний коледж), «Діамант» КВПУ (№113) спрямували до туристичних «станцій»: «Влучний стрілець» (фрізбі), «Нічний дозор» (спальний мішок), «Велика скакалка», Санітарний пост «Медична вікторина», галявина знань «Спортивна вікторина», Навчально військова підготовка (протигаз), «Перетягування канату: «Ми – команда!», «Туристичний привал» з українськими піснями і жартами зібрав всі команди на великій галявині.
Керівники-спікери станцій, які одночасно були і членами жюрі по гідності оцінили туристичні стани і неперевершені кулінарні шедеври – кулеші.
Весняна природа, гарна погода і відмінний настрій стали вірними супутниками в подоланні туристичних етапів.
Свій корисний вклад в проведення туристичного зльоту внесла Гуманітарна організація the «Halo» trust, яка провела інформаційно-роз`яснювальну роботу з молоддю за темою: «Розмінування забезпечує безпеку громадян».
Важко і відповідально було журі приймати рішення, адже кожній команді була притаманна своя «родзинка», свій стрижень.
Проте:
-1-е місце розділили команди Вищого професійного училища (№113) та Костянтінівський медичний коледж,
- 2-ге місце Костянтинівський ііндустріальний технікум
- 3-те місце поділили команди Костянтинівського професійного будівельного ліцея(№39) та Костянтинівський аграрний технікум Луганського Національного університету

Прагнення організаторів об'єднати молодь увінчалася успіхом!
І в цьому не може бути жодних сумнівів, коли поруч така молодь!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua