• Головна
  • Новини
  • В Костянтинівській ОДПІ обговорювали нові податки за контрольні роботи, довге волосся, мрію та неприбрані вулиці

В Костянтинівській ОДПІ обговорювали нові податки за контрольні роботи, довге волосся, мрію та неприбрані вулиці

Настала найулюбленіша пора року усіх дітей – літні канікули, час, коли можна гратись в веселі ігри з друзями, займатись своїм хобі, чи весь час проводити на дворі. Але не для хлопчиків та дівчаток, які завітали до Костянтинівської ОДПІ в День захисту дітей. Ці талановиті учні, навіть на канікулах бажають дізнаватись щось нове, розширювати свої знання, отримувати цікаву інформацію.

DSC03498

Працівники фіскальної служби провели для маленьких дослідників екскурсію Центром обслуговування платників, де діти мали змогу поспілкуватись з працівниками Центру, дізнатись, які послуги там можна отримати. А після, фіскали запропонували юним гостям пограти в ділову гру «Податкові знання». Спочатку діти повинні були відповідати на питання щодо роботи фіскальної служби та податкової системи, а потім, дізнавшись про незвичні податки, які існували в різних країнах світу у різні часи, вигадати свої податки.
Найцікавішими пропозиціями маленьких «законодавців» стали:
- податок на контрольні роботи, автор законопроекту Орлов Дмитро (7 клас). Так, за звичайну контрольну роботу він запропонував сплачувати кожному вчителю по 20 гривень, а ось за контрольну з фізики, ставка дещо вища – 35 гривень, зібрані кошти Дмитро пропонує витрачати на благодійність та поліпшення надання медичних послуг;
- податок за використання мобільного телефону запропонувала стягувати Філін Лілія (7 клас). Громадянам, які використовують телефон понад одного разу на тиждень доведеться сплачувати 55% від заробітної плати. Надходження від податку Лілія пропонує направити на поліпшення закладів освіти;
- податок на здійснення мрій від Гонтаренко Дарії (7 клас) сплачуватимуть люди, які мають мрію. Ставка податку складатиме 200 гривень з одного бажання, а зібрані кошти будуть використані на дітей, які виховуються в дитячих будинках.
Також, від дітей надходили пропозиції ввести податок на довге волосся, на неприбрані вулиці, домашніх тварин та життя. Кошти, що надійдуть від запровадження цих податків, планується витрачати на безпритульних тварин.
За результатами гри, були визначені переможці, які отримали від Костянтинівської ОДПІ дипломи та подарунки, інші учасники отримали подяки, а усі разом зарядилися творчим настроєм, новими знаннями та враженнями.
«Після зустрічі з такими кмітливими, розумними та творчими хлопчиками та дівчатками, як ви, з’являється надія, що майбутнє нашої країни буде в надійних руках. Ми вражені вашими знаннями, креативним мисленням, ерудованістю та вдячні за сьогоднішнє наше спілкування. Сподіваюсь, що воно було цікавим, продуктивним та пізнавальним для вас», - зазначила в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ Олена Чепракова, звертаючись до маленьких гостей інспекції.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua