Майбутні науковці відвідали «Знамя индустрии»

4 червня вихованці Літньої школи для обдарованих дітей відвідали з ознайомчим візитом редакцію регіональної газети «Знамя индустрии». Під час екскурсії діти на власні очі побачили процес виготовлення газети та ознайомилися з такими професіями, як головний редактор, редактор газети та сайту, художник, журналіст, дизайнер, оператор тощо.

P1080599

Працівники «Знамя индустрии» - Марина Пухир, Володимир Швець, Наталія Жмуцька, Олег Коноваленко, Павло Ланкін з радістю розповіли школярам про історію редакції, про колишню друкарню, про те, як вони випускають газету, як шукати матеріал і як його розподіляти. Головний редактор газети Геннадій Чубенко зупинився на роботі видання і на основних практичних аспектах газетного виробництва.
Особливе захоплення викликала експозиція перших сторінок газети, яка випускалась, починаючи з 30-х років початку ХХ ст. Дівчата та хлопці цікавилися роботою редакції, ставили багато запитань . Можливо, ця екскурсія для когось з наших вихованців стане першою сходинкою до здобуття професії -журналіст.

За інформацією управління освіти міської ради м.Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua