«Випускник - 2018»

25 червня на площі біля Палацу культури та дозвілля було багатолюдно - друзі, родичі, знайомі випускників долучилися до яскравого заходу.
265 випускників пройшли святковою ходою по площі та долучилися до участі в міському святі «Випускник - 2018».

viber image

В ході урочистого заходу випускників 2018 року привітав секретар міської ради Юрій Разумний, наголосивши на тому, що від того, який кожен обере шлях, від того, які будуть прийматися рішення, залежить життя нашого міста, країни в цілому.

IMG 7769

Начальник міського управління освіти Ольга Барабаш звертаючись до випускників побажала їм йти по життю сміливо та гідно, не боятися перешкод та поразок, вчитися долати всі негаразди та не відступати від власних мрій.
Місту є ким пишатися. Адже серед колишніх випускників є переможці олімпіад, конкурсів, змагань різних рівнів. Вони є наш інтелектуальний потенціал, наше майбутнє. Доказом цього стали 14 випускників - медалістів (7 золотих та 7 срібних медалей). Юрій Григорович в святковій атмосфері вручив заслужені винагороди та грошові премії від міського голови Сергія Давидова.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua