• Головна
  • Новини
  • Співробітництво у сфері надання адміністративних послуг

Співробітництво у сфері надання адміністративних послуг

З метою налагодження співпраці та підвищення рівня поінформованості населення та роботодавців щодо послуг та можливостей служби зайнятості Костянтинівський міський центр зайнятості консультує громадян у Центрах надання адміністративних послуг міста та району.

P7031000

У приміщеннях Костянтинівської міської ради та районної державної адміністрації створено інформаційні куточки, у яких представлені послуги та можливості Державної служби зайнятості. Щонеділі фахівцем міського центру зайнятості надаються консультації з питань застосування законодавства про зайнятість та загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття, надання соціальних послуг, та з інших питань, пов’язаних із соціальним захистом населення.
Також, організовано роботу з надання на базі ЦНАП інформаційної підтримки населенню і суб'єктів господарювання про можливості служби зайнятості у сприянні старту або розширенню власного бізнесу. Зокрема, надання консультацій з питань ведення підприємницької діяльності, проведення тренінгів з основ бізнес-планування, інформування про різні грантові програми.
Співпраця Костянтинівського МЦЗ з Центрами надання адміністративних послуг на благо громади триватиме і надалі.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua