Велосубота в Костянтинівці «Круті педалі 2018»

28 липня у сквері «Тихий» в рамках прoекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBІ II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пройшов велофестиваль «Круті педалі».

IMG 20180728 175701

Організаторами фестивалю виступили громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” та вільний простір “DRUZI” за підтримки Костянтинівської міської ради.

Програма фестивалю включала лекції, майстер-класи з обслуговування велосипеда, велотур промзоною Костянтинівки. У дискусії щодо можливостей розвитку велоінфраструктури та просування принципів сталої міської мобільності у Костянтинівці прийняв участь заступник голови В.Василенко.
На фініші велотуру у сквері на гостей фестивалю чекав вечірній пікнік зі смачними лимонадами та показ кіно “Вело проти Авто” просто неба з вело генератором.
Велофестиваль “Круті педалі” став першою подією у рамках проекту “ВелоСхід”, що реалізується задля просування розвитку велоруху у східних містах Донецької та Луганської областях.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua