Протидія торгівлі людьми

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми з метою формування уявлень про торгівлю дітьми, розвитку навичок безпечної поведінки, підвищення правових знань, ознайомлення людей із різними видами рабства, застереження молоді від небезпечних ілюзій розбагатіти на заробітках за кордоном, а також з попередженням про особливу небезпеку, що чатує на дівчат і жінок, які виїжджають за кордон на роботу, фахівцями із соціальної роботи Костянтинівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із спеціалістами служби у справах дітей, відділу у справах сім,ї та молоді, психологами мобільної аутрич-бригади були проведені інформаційно-просвітницькі заходи з протидії торгівлі людьми.

P1010058

26.07.2018 року проведено круглий стіл за участю служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім,ї, дітей та молоді ювенальної поліції за темою «Протидія торгівлі людьми.
27.07.2018 року на базі консультативного пункту при жіночій консультації фахівцями із соціальної роботи проведено відео лекторій «Як не стати жертвою торгівлі людьми. Правила безпеки».
30.07.2018 року фахівцями із соціальної роботи спільно із психологами мобільної аутрич-бригади проведено вуличну акцію «Ні торгівлі людьми», на базі центру пробації для умовно засуджених осіб проведено лекцію «Правила безпечної міграції. Як уникнути небезпечних ситуацій»
Всім учасникам було підвищено рівень поінформованості та усвідомлення гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорено причини, форми та ознаки цього явища. Також показано на прикладах про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Всіх учасників ознайомлено з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua