• Головна
  • Новини
  • Головні державні свята відзначили в Костянтинівській ОДПІ

Головні державні свята відзначили в Костянтинівській ОДПІ

Фахівці Костянтинівської ОДПІ взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню державного прапора України, що проводилися місцевими органами влади. Після чого, святкування перенеслося до актової зали податкової інспекції, де в.о. начальника Костянтинівської ОДПІ Олена Чепракова відзначила кращих працівників Подяками та невеликими подарунками. Не залишилися поза увагою і пенсіонери Костянтинівської ОДПІ, які усе життя присвятили податковій службі і навіть зараз приймають активну участь в житті податкової інспекції. Вони також отримали подарунки та стали учасниками святкової наради. 

0514 2

Присутні поринули у невеликий екскурс до історії становлення Української держави та подивились відоеролік, підготовлений працівниками інспекції, про цікаві події і досягнення нашої країни впродовж 27 років її незалежності.
«Чергова річниця незалежності - знакове свято, яке Україна відзначає вже 27-й рік поспіль. І останнім часом воно набуло для нас інше, більш глибоке значення. За цей неспокійний час всі ми навчилися долати проблеми і труднощі заради спільного майбутнього країни, в якій жити нам і нашим дітям.
У нас є всі ресурси, а секрет успіху - в наполегливій праці. Крок за кроком маленькі зміни перетворяться у великі звершення. І наша служба займає в цьому процесі одне з перших місць, адже від наповнюваності бюджетів усіх рівнів залежить фінансування державних програм у всіх сферах життя нашої країни. Ваш професіоналізм, вміння і самовіддача - внесок у розбудову незалежної України.
Бажаю всім міцного здоров'я, злагоди, благополуччя в кожній оселі, миру - нашій рідній землі» - привітала всіх присутніх Олена Чепракова.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua