День Незалежності Україні

Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність. На початку ХХ століття, в часи Української революції 1917–1921 років, українці змогли відродити державність, а 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена.
З нагоди відзначення 27-ї річниці Дня незалежності України 24 серпня центральною вулицею міста пройшла святкова хода. До святкової ходи приєдналися представники виконкому міської ради, депутати, делегації від трудових колективів міста, представники громадських організацій.

3 4

По закінченню ходи, на центральній площі біля Палацу культури та дозвілля, учасників чекала святкова програма «Вільна, сильна та єдина Батьківщина!». Розпочалася програма звучанням гімну України.

P80824 101243

Хвилиною мовчання вшанували загиблих під час антитерористичної операції військовослужбовців, та було направлено делегацію до пам’ятних знаків героям - учасникам АТО, що знаходяться по вул.Ціалковського та території військової частини 90-го окремого аеромобільно-десантного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади.

5 6

Урочистий захід продовжила концертна програма за участю творчих колективів палацу культури. Наостанок присутні побажали одне одному злагоди та єднання, а українській незалежності – довгих, мирних та процвітаючих літ.

8

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua