ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДИХ ФАХІВЦІВ СПРАВА СЕРЙОЗНА

Фахова дискусія з представниками професійних навчальних закладів і молодіжних центрів на тему "Молодь на ринку праці. Формування всеукраїнського кадрового резерву" відбулась в Костянтинівському міському центрі зайнятості 23 серпня 2018 року.

IMG 0219

Працевлаштування випускників технікумів і училищ в умовах дефіциту робочих місць потребує залучення студентської молоді до інформаційних і консультаційних заходів з оволодіння навичками поведінки на ринку праці, - зазначила заступник директора центру зайнятості Людмила Князева. А для того, щоб така робота була ефективною і якісною, вона повинна бути спільною і системною.
Учасники дискусії обговорили можливість оволодіння випускниками професійних навчальних закладів технікою пошуку роботи, навчання користуванню веб-ресурсом державної служби зайнятості, складанню їх резюме і відеорезюме. За результатами дискусії досягнуто домовленості і визначені спільні заходи для залучення студентської молоді до формування всеукраїнського кадрового резерву.

IMG 0213

В фаховій дискусії прийняли участь представники Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ ДонНТУ, ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», Костянтинівського професійного будівельного ліцею, Костянтинівського технікуму ЛНАУ, Костянтинівського медичного коледжу, а також представники молодіжних центрів «Центр роботи з молоддю «Простір без обмежень» та Інноваційного центру для молоді та дітей «ТаланТаун».

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua