ПЕРШИЙ ДЗВОНИК-2018

У Костянтинівці сьогодні, 3 вересня, відбулися урочисті лінійки з нагоди початку навчального року. Перший дзвоник пролунав в десятках шкіл.

Ліцей 2

За традицією, у кожній школі учні вишикувалися у святкову лінійку, заспівали гімн України та випустили в небо безліч повітряних кульок.
Цьогоріч перший урок у школах міста буде присвячено інтеграції України до Європейського союзу, формуванню в учнів європейських цінностей. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни. Це в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.
Бажаємо нашим першокласникам та усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у майбутньому житті!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua