День підприємця

Побажання успішного втілення в життя бізнес-ідей і Подяки служби зайнятості за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва, сумлінну працю і створення робочих місць, отримали в ході круглого столу в центрі розвитку підприємництва Костянтинівського міського центру зайнятості кращі представники малого і середнього бізнесу напередодні їх професійного свята - Дня підприємця.

IMG 0284

«Підприємці нашого регіону – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного краю, - зазначила заступник директора центру зайнятості Людмила Князева. – Без приватного бізнесу сьогодні неможливо уявити виробництво, надання послуг, обслуговування, торгівлю та інші галузі економіки».
Під час заходу його учасники ознайомились з діючими грантовими програмами, ділились власним досвідом як отримати фінансову підтримку і реалізувати бізнес-ідею, налагоджували партнерські і виробничі взаємовідносини між собою. Всього в заході прийняли участь 13 підприємців.

 

Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua