«День здоров’я»

Хто здоровий – той сміється!
Все в житті йому вдається,
Фізкультура, спорт, щоднини –
Це чудово для людини!

07-08 вересня 2018 року в місті пройшли спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.
На спортивному майданчику Костянтинівського професійного будівельного ліцею 39 відбувся «День здоров’я» серед студентів. До програми цього дня входили такі види спорту як: легка та важка атлетика, стрибки на скакалці, фрістайл з волейбольним та футбольним м’ячем, віджимання на брусах та від лави, підтягування на перекладині.

DSC 4357

7-го вересня площа біля палацу культури тимчасово перетворилася на спортивний майданчик. Творчий колектив Палацу культури та дозвілля спільно з відділом фізичної культури і спорту костянтинівської Міської ради, центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели яскраве спортивне свято для учнівської та студентської молоді міста. На святі були присутні провідні спортсмени міста, керівники спортивних організацій, представники міськвиконкому. Свято розпочалось з привітання до Дня фізичної культури та спорту України, підняття олімпійського прапора, нагородження спортсменів та тренерів. Присутні на святі одержали задоволення від виступів наших титулованих зірочок учасників спортивного клубу традиційного карате-до «Хедоді», вихованців спортивного клубу «Чемпіон» та переможців обласних змагань з чарлідінгу, команди Костянтинівського медичного коледжу «Єдине коло». Фіналом свята стала яскрава та весела, загальноміська флешмоб-зарядка для всіх присутніх.
8 вересня відділом з фізичної культури і спорту та центром «Спорт для всіх», протягом дня, в місті проводились змагання зі стритболу, волейболу та міні-футболу на спортивних майданчиках міста. Призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua