• Головна
  • Новини
  • Бажаеш отримати посаду директора і не знаешь як? Просто стань ним!

Бажаеш отримати посаду директора і не знаешь як? Просто стань ним!

Потрібна лише яскрава бізнес-ідея і воля до здолання всіх перешкод. І це не пусті слова. Це – рецепт досягнення успіху, яким скористалась колишня безробітна Костянтинівського міського центру зайнятості а нині директор власного підприємства Наталія Жищенко. 

IMG 0377

Сьогодні молодий керівник Наталія Жищенко відкрила оснащений сучасним устаткуванням цех з виробництва верхнього дитячого, жіночого і чоловічого одягу, приймає індивідуальні та масові замовлення і, за допомогою Костянтинівського міського центру зайнятості, підбирає кваліфіковані кадри.
Моделювання і пошив одягу завжди приваблювали Наталію, але рішення про заснування власного виробництва вона прийняла лише перебуваючи на обліку в Костянтинівському міському центрі зайнятості.
- Семінари, які проводять фахівці центру зайнятості і різноманітні тренінги, в тому числі із запрошенням представників податкової, відділу економіки і грандодавців, змусили мене замислитися про майбутнє і додали впевненості у власних можливостях, - вважає Наталія Жищенко. – Я не тільки дізналася про особливості реалізації бізнес-ідеї, а ще й отримала практичні навички її реалізації. В своєму Центрі розвитку підприємництва «Провідник» працівники центру зайнятості навчили мене мистецтву презентації власного бізнес-проекту не тільки потенційним покупцям моїх виробів, а й організаціям грандодавців, що надають фінансову підтримку молодим підприємцям-початківцям.
За час перебування на обліку в Костянтинівському міському центрі зайнятості Наталія відвідала серію семінарів, в тому числі «Як розпочати бізнес?», бізнес-тренінги в центрі розвитку підприємництва МЦЗ «Провідник», пройшла навчання в Донецькому центрі профтехосвіти ДСЗ за напрямком «Основи підприємницької діяльності», а після успішного захисту бізнес-плану отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Бажаємо сміливій і креативній бізнесвумен Наталії процвітання її цікавого і затребуваного на ринку товарів і послуг бізнесу.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua