Влаштовуючись на роботу будь уважним - шахраї не сплять!

Нажаль, не зважаючи на інформування населення про поширення в світі і Україні торгівлі людьми, пропозиції працевлаштуватися на легку роботу з високою заробітною платою надходять нашим співвітчизникам все частіше.

P9061301

Де хто, зневірившись у власних можливостях знайти гідну роботу в своєму місті чи районі, погоджується на сумнівні пропозиції і дуже часто потрапляє у заздалегідь підготовлену пастку. Особливо негативні наслідки трапляються з тими, хто виїжджає у пошуках «великих грошей» за межи території України.
Як уникнути таких ситуацій, не збільшувати ряди жертв шахраїв і злодіїв йшлося на семінарі «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», що 6 вересня 2018 року провели спеціалісти Костянтинівського міського центру зайнятості за участю представника Донецької обласної Ліги ділових жінок Викторії Касьяненко.
У ході заходу присутні дізнались про форми та види експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном.
Безробітні отримали відповіді на велику кількість запитань, які мали змогу задати фахівцю центру зайнятості і представнику Донецької обласної Ліги ділових жінок. Всього в заході прийняли участь 30 осіб.

# # #

Відділ активної підтримки безробітних
Костянтинівського міського центру зайнятості
пл. Перемоги, 8 м. Костянтинівка
Донецька область, Україна, 85110
тел./факс +38(06272) 2-12-90

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua