День міста 2018

Щороку вересневими днями наше рідне місто Костятинівка відзначає свій день народження. 15 вересня в міському парку культури та відпочинку зібралися жителі міста на 148 – у річницю з Дня заснування міста. Міський парк гостинно зустрічав яскравими та дивовижними майданчиками з найрізноманітнішими видовищами.
По всій території парку розподілилися фото-зони, де всі бажаючі могли зробити фото на пам'ять. Ляльки Мімі пропонували маленьким костянтинівцям пограти та зробити фото на пам'ять. Працювали майстер – класи, де всі бажаючі могли випробувати свої творчі здібності.

11

12 15 161

Святкова виїзна торгівля пригощала відвідувачів смачними стравами.
Ще до початку святкової програми гості міста – учасники вечірньої програми у прямому ефірі «Класного радіо» поздоровили всіх жителів міста з цією яскравою подією.

20180915 163242

Право розпочати святкове дійство на сцені було надано творчим колективам міста. Кращі колективи міської школи мистецтв, палацу культури та дозвілля подарували всім присутнім шквал найкращих номерів в програмі «Тобі, моє місто, я пісню співаю!»

13 14
ZAV 3033 ZAV 3042

Вечірню програму продовжило шоу барабанщиків «Drum Art Show».

ZAV 3126 

Привітання з побажанням миру, злагоди, процвітання рідного міста звучали з вуст керуючого справами виконавчого комітету Олексія Журавльова в адресу всіх хто живе в нашому прекрасному місті. З побажаннями процвітання міста, відродження слави міста – склограду звернувся Дружківський міський голова В.Гнатенко.

ZAV 3133

Естафету поздоровлень продовжив запальний гурт Бой -бенд «ACTION».

17

В продовження вечора присутніх дивували чарівні дівчата з гурту «OPIUM»

18

Потік овацій у присутніх викликало поздоровлення продюсера Дяді Жори.

 

Своїм унікальним голосом та високим рівнем вокальної майстерності насолоджувалися присутні слухаючи учасника "Х-Фактору" – Олександра Кривошапко

Lq2nIJOFZRo VcoOk 9CNwo

Святкова дискотека підвела підсумок святкуванню та своїми запальними піснями залишила яскраві моменти в пам’яті всіх тих, хто завітав на День народження нашого рідного міста.

Запрошені артисти груп Бой -бенд «ACTION» та «OPIUM», що завітали поздоровити місто з днем народження, були вражені гостинністю міста та красою Донецького краю. Наступного дня учасники разом з керуючим справами виконавчого комітету О.Журавльовим відвідали історико – культурні місця Донецького краю, побували в регіональному ландшафтному парку Клебан – Бик та в Святогірській лаврі (м.Святогірськ), що призвело ще більше враження про наш рідний край.

20180916 101014

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua