Екологічними стежками рідної України

З 20 по 23вересня 2018 року 35дітейм. Костянтинівки взяли участь у програмі «Екологічними стежками рідної України», яку ініціювала Донецька обласна державна адміністрація. Гостей з Донеччини чекав історико-культурний та екологічний екскурсійний маршрут «Дніпро-космічна столиця» - місто, у якому є найдовша в Європі набережна (23км), перший залізобетонний міст у світі і найбільший арочний міст у Європі «Мерефо-Херсонський», славетні «Кам’яні баби», унікальний фонтан «Лебідь» .

ботанічнийсад

Під час подорожі учасники відвідали історико-культурні та екологічні дослідницькі об’єкти:
o Ботанічний сад Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
o Національний центр аерокосмічної освіти молоді України ім. О. М. Макарова – центр аерокосмічної освіти молоді України.
o Музей АТО – музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО»
o Парк імені Т. Г. Шевченка на Монастирському острові
o Дніпровський експозиційний акваріумний комплекс прісноводної фауни
o Дніпровсько- Орільський заповідник
Діти та педагоги ознайомились із виставковими колекціями Центру народного мистецтва «Петриківка» - відомому у світі осередку українського народного декоративного розпису, історичне коріння якого походить від древніх традицій настінних розписів. Відвідали майстер-клас з петриківського розпису пані Людмили, власноруч опанували три техніки малювання та зрозуміли, що характерною особливістю петриківського розпису є переважання рослинних візерунків(здебільшого квіткових) і створення передовсім фантастичних, небувалих у природі форм квітів.
Чудовими емоціями та цікавими знайомствами дітей та дорослих закінчився третій день в хуторі "Козацька Січ" у с. Галушкове . Місці, де маламурили хліб, де знають всепро козаків та берегинь, про перевесло та серп, кошіль і люльку, про те, навіщо козакам чуб і в кого з козаків була зачіска під "макітру" , як вправно махати козацькою шаблею та нагайкою.
Дякуємо всім організаторам за можливість згадати славне історичне минуле та сьогодення нашої країни, побачити культурні цінності українського народу, згадати народні звичаї та зрозуміти, що природа потребує нашого захисту!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua