Семінар-нарада

20.09.2018 року було проведено нараду представників бізнесу, підприємств та установ міста, органів місцевого самоврядування , ГУ Держпраці України у Донецькій області, Костянтинівського міського відділення Фонду соціального страхування України у Донецькій області, управління соціального захисту населення з питань:
1. Виконання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках НПАОП 45.2-7.03-17.
2. Додержання вимог щодо охорони праці під час проектування будівництва та реконструкції підприємств, об'єктів і засобів виробництва.
Організація управління з охорони праці на будівельному майданчику. Перелік видів будівельних робіт, на які поширюються мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках. Обов`язки замовника, керівника будівництва. Призначення координаторів з охорони праці. Складання замовником плану з охорони праці будівельного майданчика. Акцентовано увагу, що не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку виконання будівельних робіт, необхідно надати попередню інформацію про виконання будівельних робіт за формою згідно з додатком 2 до Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
3. Про стан виробничого травматизму у місті. Про роботу відділів виконавчого комітету міської ради з метою забезпечення сприятливих умов охорони праці, підвищення рівня її безпеки.
4.Профілактика виробничого травматизму. Види подій, що призвели до нещасних випадків. Про якість проведення медичних оглядів.
5. Алгоритм дій роботодавця у разі нещасного випадку.
У разі настання нещасного випадку безпосередній керівник робіт зобов’язаний:
• терміново організувати надання першої невідкладної допомоги потерпілому, забезпечити у разі потреби його доставку до лікувально-профілактичного закладу;
• негайно повідомити роботодавця про те, що сталося;
• зберегти до прибуття комісії з розслідування (спеціального розслідування) нещасного випадку обстановку на робочому місці та машини, механізми, обладнання, устаткування (далі — устаткування) у такому стані, в якому вони були на момент настання нещасного випадку (якщо це не загрожує життю чи здоров’ю інших працівників і не призведе до більш тяжких наслідків та порушення виробничих процесів), а також вжити заходів до недопущення подібних нещасних випадків.
Керівник одержавши повідомлення про нещасний випадок, зобов’язаний:
• протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок:
• Фондові за місцезнаходженням підприємства, на якому стався нещасний випадок;
• керівникові первинної організації профспілки незалежно від членства потерпілого в профспілці (у разі наявності на підприємстві кількох профспілок — керівникові профспілки, членом якої є потерпілий, а у разі відсутності профспілки — уповноваженій найманими працівниками особі з питань охорони праці);
• керівникові підприємства, де працює потерпілий, якщо потерпілий є працівником іншого підприємства.
• органові державного пожежного нагляду за місцезнаходженням підприємства у разі настання нещасного випадку внаслідок пожежі;
• закладові державної санітарно-епідеміологічної служби, який здійснює санітарно-епідеміологічний нагляд за підприємством (у разі виявлення гострого професійного захворювання (отруєння).
Шановні роботодавці! Завжди пам’ятайте про цінність життя та здоров’я.
Створюйте безпечні умови праці для своїх робітників. Біду краще попередити, ніж потім намагатися зменшити її наслідки!
6. Офіційне оформлення трудових відносин.

IMG 0304

Шановні роботодавці! Легалізуйте зайнятість населення та відмовтесь від виплати зарплати « в конвертах». Це дозволить: зняти соціальну напругу, громадянам отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо негайно оформити належним чином трудові відносини зі своїми найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги контролюючі органи будуть застосовувати всі заходи впливу за порушення законодавства з праці у межах їх компетенції. Консультаційну допомогу щодо застосування норм діючого законодавства завжди готові надати спеціалісти Головного управління Держпраці у Донецькій області.
Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього, ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства, У разі відмови роботодавця, кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних правПрисутні: 16 чол.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua