Міжнародний День громадян похилого віку

1 жовтня в актовому залі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Костянтинівки для 50 отримувачів соціальної послуги соціальної адаптації відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Дню громадян похилого віку.

20181001 103232

В концерті брали участь артисти Палацу культури та дозвілля. В виконанні ансамблю «Горицвіт» були виконані українські народні пісні – «Черемшина», «Вишня білосніжна» та інші.
Люди похилого віку тепло зустріли вже знайомого молодого артиста Дениса Аносенко. Пісні в його виконанні ( «Ніно», «Не забувай» ) були підтримані бурхливими оплесками.
Дуже сподобались відвідувачам відділення денного перебування пісні ( «Україна – вишиванка», «Літній дощ») в виконанні тріо молодих дівчат «Юанна».
Бурхливими оплесками підтримали всі присутні дебют молодої співачки Дарини Христининої. В її виконанні прозвучала пісня «Бабусина вишиванка», яка не залишила нікого байдужим.
Не забули в цей святковий день і про гумор. Ірина Хромічова виконала українські народні пісні та гумореску.
Закінчився концерт піснею «Мій рідний край» в виконанні Олени Василенко.
Продовжилось свято чаюванням з солодощами. Продукти до святковому столу було надано благодійниками міста.
До Міжнародного дня людей похилого віку в приміщенні територіального центру було проведено виставку робіт відвідувачів відділення денного перебування із природного матеріалу «Осіння мозаїка». На виставці представлена творчість Л.Д.Хіміч, С.В.Володько, О.І.Трейтяк та інших.


За інформацією територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг) м. Костянтинівки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua