• Головна
  • Новини
  • Центральна міська публічна бібліотека відсвяткувала свій ювілей.

Центральна міська публічна бібліотека відсвяткувала свій ювілей.

27 вересня в Центральній міській публічній бібліотеці відбулись урочистості з нагоди відзначення 75-річного ювілею бібліотеки та Всеукраїнського дня бібліотек.

В цей святковий день бібліотеку прийшли привітати представники міської влади, громади міста. Теплі слова на адресу бібліотеки прозвучали з уст начальника міського відділу культури Хоменко Ольги Олегівни. Вітання надходили і від постійних користувачів, друзів та партнерів: 

помічника-консультанта народного депутата України Марченко О.О., члена ВО "Свобода" Маланчука Я.Б., який подарував бібліотеці видання з історії України; керівника Літературного об’єднання «Співдружність» Турчиної С. Ф.; члена Літературного об’єднання «Дзеркало» Штанько Н.Л., Донченко Л.М., Степанчук О.Є., Сущева А.А..
Наше свято розділили з нами колеги - бібліотекарі шкільних бібліотек міста. Методист міського управління освіти з бібліотечних фондів Гонтаренко Вікторія Юріївна привітала колектив ЦМПБ з ювілеєм та професійним святом.
Щирі слова на адресу бібліотеки прозвучали від учасників фолк-групи «Червона калина». А подарунком бібліотеці стало музичне вітання та осінні солодощі від колективу.
Директор КЗК «ЦСПБ» Оратовська Тетяна Володимирівна подякувала всім, хто прийшов розділити радість свята, за їх теплі щирі слова. Всі разом перегорнули бібліоальбом про історію бібліотеки та її працівників. На свято також була запрошена ветеран бібліотечної справи Машкіна Катерина Лукінічна, яка розповіла про особливості бібліотечної роботи минулих років. Яскравим доповненням розповіді став перегляд відеофільму про минуле та сучасне бібліотеки-ювіляра, який підготувала бібліотекар з масової роботи Костильова Людмила Миколаївна.

IMG 8203

Запальні номери бібліокапусника, який підготували і провели працівники ЦМПБ (бібліотекар з масової роботи Костильова Людмила Миколаївна, провідний бібліотекар абонементу для масових користувачів Тютюнік Світлана Олексіївна, завідуюча бібліотекою-філіалом сімейного читання Грама Алла Василівна), не залишили нікого байдужим.


За інформацією Центральної міської публічної бібліотеки

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua