«Спорт для всіх – радість життя»

06.10.2018 року на базі Костянтинівського професійного будівельного ліцею пройшов фізкультурно-оздоровчій захід «Спорт для всіх – радість життя» присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

DSC 4938

Свято відбулося за підтримки обласного та міського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу з фізичної культури і спорту Костянтинівської міської ради. Основною ціллю заходу було спонукання людей похилого віку до систематичних занять фізичною культурою та спортом, залучення всіх категорій громадян за інтересами шляхом занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя. Змагання проходили з п’яти видів, а саме волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, доміно. Ці змагання пройшли настільки в завзятій та азартній боротьбі, що довго ніхто не хотів йти, а самому почесному спортсмену який узяв участь було 86 років. Всі призери були відзначені медалями та грамотами від обласного центру «Спорт для всіх».

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua