«З глибин сторіч козацький клич»

Свято день Покрови,

Козацької гучної слави,

Вітаємо лицарів країни,

Синів Вітчизни України.

Такими вітальними словами розпочалася художньо-публіцистична програма «З глибин сторіч козацький клич», присвячена Дню українського козацтва та Дню захисника України в Палаці культури та дозвілля. Творчий колектив Палацу підготував музичну програму для майбутніх захисників України, учнів та студентів міста. Святкову програму відкрив гімн України та патріотична хореографічна композиція «Козацький марш» у виконані Зразкового естрадно-хореографічного ансамблю «Барбарис». Змістовно доповнили свято відео-сюжети, присвячені історії козацтва та сьогоднішнім військовим силам України, які дають віру в краще, силу для подвигів, віру в неймовірне, що спонукає до дії, та бажання допомагати людям і сіяти добро в душах небайдужих.

DSC 0143

Згідно з указом Президента України з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем Захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а всенародним, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, всі ті хто наближають перемогу над ворогом.
Ми українці були і є єдиними у своїх починаннях і зуміємо вистояти проти усіх негараздів, залишившись однією мирною та нездоланною нацією.


За інформацією МКЗК «Палац культури та дозвілля»

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua