Виставка військової техніки

12 жовтня на території військового 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст. лейтенанта Івана Зубкова було організовано виставку військової техніки.

111

Всі бажаючі мали можливість долучитися до заходу. Для учнів навчальних закладів міста було організовано екскурсійні походи, під час яких вони мали можливість привітати військовослужбовців зі святом Дня захисника України, вшанувати пам'ять загиблих військовослужбовців, поклавши квіти до пам’ятного знаку. Подивилися виставку військової техніки, частина якої побувала на передовій, захищаючи східні кордони України. Під наглядом військових учні могли роздивитися зброю, спробували використати рацію, дізналися, як працює військова техніка. Після чого військовослужбовці запросили дітей скуштувати солдатській сніданок і переглянути фільм про життя та участь у бойових діях військової частини.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua