Урочисте покладання квітів

14 жовтня в місті пройшло урочисте покладання квітів на честь Дня захисника України до пам’ятних знаків. Біля пам’ятного знаку по вул. Ціолковського зібралися вшанувати пам'ять за загиблими хвилиною мовчання, виразити слова подяки та покласти квіти представники громадськості, учнівська та студентська молодь, жителі міста. Делегація від виконавчого комітету Костянтинівської міської ради приєдналася до церемонії покладання квітів.

Untitled 531 IMG 0277

Одночасно з цим заходом церемонію покладання квітів було проведено на території військового 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України ст.лейтенанта Івана Зубкова. В даному заході прийняли участь заступник міського голови В.Василенко, керівництво міськрайонного військового комісаріату, батальйону та військовослужбовці. Присутні вшанували пам'ять за загиблими хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

 

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua