КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ «МИ – ЮНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ»

14 жовтня 2018 року рій закладу загальної середньої освіти №1 «Ратиборець» узяв участь у козацькому квесті «Ми – юні захисники України», який відбувся в Краматорському парку імені Пушкіна до Дня захисника України, під керівництвом департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та за підтримки Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

20181014 120927

Зранку юні джури привітали захисників України (військовослужбовців Національної гвардії, Прикордонного загону, поліції, рятувальників), які пройшли ходою, що очолювали голова облдержадміністрації О.І. Куць та голова міста Краматорська А.В. Панков.
Перед змаганнями зі щирими привітаннями до джур звернулася виконуюча обов’язки директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.В. Сідашева. Далі на юних захисників чекав квест, що складався з козацьких забав: «Вернидуб», «Натикач», «Ворона», «Хто дужчий», «Стрільба з луку», «Історичне лото», «Шапка», «Перетягни до себе», «Бій за палицю», «Сховай скарб». Діти весело та захоплююче провели час, а по закінченню - отримали із рук заступника голови облдержадміністрації І.С. Стокоза відзначки гри «Сокіл» («Джура») та побажання стати справжніми захисниками своєї країни.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua