• Головна
  • Новини
  • У КОСТЯНТИНІВЦІ ПРОВЕДЕНІ НАВЧАННЯ АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКОЇ СЛУЖБИ ПАТ «УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ»

У КОСТЯНТИНІВЦІ ПРОВЕДЕНІ НАВЧАННЯ АВАРІЙНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКОЇ СЛУЖБИ ПАТ «УПРАВЛІННЯ ПО ГАЗОЗАБЕЗПЕЧЕННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ»

Коли на подвір`ї холод і мороз, кожен хоче якнайшвидше потрапити до теплої оселі. Аби споживачі газу не мали проблем з опаленням своїх будинків, газорозподільна мережа повинна працювати без збоїв і поломок. Для цього служба «104» не лише цілодобово чергує на своєму посту, а й постійно підвищує рівень фахової підготовки.

IMG 20181102 WA0004

1 листопада 2018 року Костянтинівські газовики провели учбово-тренувальне навчання з ліквідації аварійних ситуацій на системі газопостачання. В ході навчань аварійно-диспетчерська служба Костянтинівського УГГ ліквідувала витік газу у газовому колодязі по пр. Ломоносова, 111.
За легендою - випадковий перехожий відчув запах газу біля ГРП № 23 та викликав газовиків за номером «104». Бригада АДС негайно прибула на місце події і огородила небезпечну зону. В ході обстеження споруди високочутливим течешукачем було виявлено місце витоку газу.
Навчальне тренування проходило в режимі максимально наближеного до реальних умов. Основним завданням бригади АДС, в умовах змодельованої аварії, є ліквідація її в максимально короткий термін. У процесі навчально-тренувального заняття ця задача була успішно вирішена. Бригади на практиці продемонстрували свої знання та вміння при ліквідації змодельованої ситуації: Після завершення необхідних робіт по ліквідації умовної аварійної ситуації були проаналізовані дії всіх учасників навчальної тренування - їх послідовність, узгодженість, дотримання всіх правил техніки безпеки.
Навчання проводилось спільно з оперативними службами міста (16 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, поліції, швидкої медичної допомоги). Усі ці заходи спрямовані на посилення безпеки та підвищення оперативності роботи аварійних служб у випадках надзвичайних ситуацій.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua