В Костянтинівській школі №16 пройшов мітинг – реквієм

21 листопада 2018 року з нагоди Дня Гідності та Свободи в Костянтинівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 16 проведено мітинг - реквієм «Ти є народ, якого не здолати».

sh16

Покладанням квітів біля меморіальної дошки педагоги та учні вшанували пам’ять загиблого випускника школи Олександра Пономарьова.
Кожного ранку, переступаючи поріг рідної школи і зустрічаючись поглядом з Олександром, кожен з нас запитує себе: «А що я зробив для Батьківщини?» Адже Батьківщина починається з маленького: батьківської хати, рідної школи, міста, де народився…Тому ми не маємо права бути байдужими, не маємо права забути бодай одне ім’я захисника, який віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО, героїв Небесної Сотні і всіх українців, які віддали своє життя за самостійність та незалежність України
Сьогодні йдуть у безсмертя найкращі, навіки перестають битися їхні молоді серця. Герої не вмирають! Вони тут з нами на Землі! Лише тихенько-тихенько сплять. Ми плачемо, вони ж не плачуть. Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним полум’ям!

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua