Змагання з легкої атлетики

В середу, 21 листопада, в місті Костянтинівка на базі дитячо-юнацької спортивної школи, в рамках щорічної студентської спартакіади з нагоди Дня Гідності та Свободи України відділом з фізичної культури і спорту та центром «Спорт для всіх» були проведені змагання з легкої атлетики.

DSC 0012

Учасниками даної події стали студенти закладів професійної та вищої освіти міста. Молодь змагалась у штовханні ядра, в стрибках в довжину, висоту, забігах і естафеті. Всього в заході взяло участь близько 110 осіб, з яких 12 чоловік склала суддівська колегія на чолі з тренером і головним суддею змагань Асосковим Станіславом Юлійовичем, який сказав вступну промову, а також, за підсумками змагань, привітав переможців. В цей день, місця розподілилися таким чином:
1 - місце зайняв Костянтинівський медичний коледж,
2 - Костянтинівський індустріальний технікум,
3 - Костянтинівський технікум Луганського національного аграрного університету,
4 - Костянтинівський професійний будівельний ліцей,
5 – Костянтинівське вище професійне училище.
Такі заходи піднімають командний дух, віру в себе учасників, є відмінним стимулом, а також сприяють залученню якомога більше молоді до занять спортом.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua