• Головна
  • Новини
  • Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті міської ради

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті міської ради

17.12.2018 відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення при виконавчому комітеті міської ради.

image11

На засідання були запрошені суб’єкти господарювання які здійснюють діяльність за видом роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах, та мають високу ступень ризику ведення діяльності з порушення норм законодавства про працю.
З’ясовані причини та обставини відсутності оформлених працівників, надані рекомендації та зобов’язання щодо оформлення трудових відносин, нарахування заробітної плати більш встановлення мінімального розміру.
Була проведена роз’яснювальна робота.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua