• Головна
  • Новини
  • 19 грудня Палац культури міста Костянтинівка перетворився на Казковий Палац

19 грудня Палац культури міста Костянтинівка перетворився на Казковий Палац

19 грудня в Палаці культури та дозвілля відбулося грандіозне закриття казкової резиденції Святого Миколая, яка була відкрита з 10 грудня. В ході проведеного заходу були підведені підсумки обласного конкурсу прикладного мистецтва серед школярів «Ми все можемо». Після завершення церемонії нагородження в великій залі Палацу відбулася святкова вистава для дітей «Їде Миколай», підготовлена Донецьким обласним академічним театром м. Маріуполь.

DSC 0060

Цього ж дня в фойє Палацу культури та дозвілля за ініціативою міського голови Сергія Давидова відбувся благодійний захід «Миколая зустрічаймо» для діточок з міського реабілітаційного центру, з багатодітних сімей та внутрішньо-переміщених дітей.

DSC 0047

Свято організоване спільно міським відділом у справах сім'ї і молоді з творчим колективом Палацу культури та дозвілля пройшло в теплій святковій атмосфері. Дітки спілкувалися зі Святим Миколаєм, співали про нього пісні, писали йому листи із своїми бажаннями, бавилися з ляльками-велитнями, по завершенню одержали солодкі подарунки.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua