• Головна
  • Новини
  • Палац культури та дозвілля м.Костянтинівки відзначив свою 42-гу річницю з дня відкриття

Палац культури та дозвілля м.Костянтинівки відзначив свою 42-гу річницю з дня відкриття

Палац культури та дозвілля 42 роки поспіль є головною театрально-концертною залою міста для проведення урочистих акцій, церемоній, різноманітних тематичних заходів, художньо-публіцистичних програм, концертів, вистав, виставок, народних масових гулянь, видовищ, професійних гастролюючих колективів. 

DSC 0159 DSC 0166
DSC 0141 DSC 0124

25 грудня глядачам та постійним прихильникам вихованці Палацу: Зразковий естрадно-хореографічний ансамбль «Барбарис», Зразковий цирковий колектив «Арена» ім. Валентини та Володимира Мак, Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Сучасні ритми», Народна студія сольного співу «Хуторяночка», Народний вокальний ансамбль «Горицвіт», солісти вокального гуртка та талановиті виконавці, які починали свою творчість на сцені Палацу культури, дарували феєричний, неперевершений концерт. 

DSC 0162

Цей день був наповнений радістю і щастям, тому що все було зроблено з великою любов’ю до свого глядача, який в свою чергу теплими оплесками та оваціями зустрічали кожного артиста. Святковий концерт закінчився великим феєрверком та побажаннями всім нам миру, здоров’я, щастя в новому році.

За інформацією Палацу культури та дозвілля

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua