Відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого в Палаці культури та дозвілля пройшов тематичний захід «Збережемо пам'ять» з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.

IMG 0899

В заході прийняли участь керівництво міста, члени міської громадської організації «Союз «Інтернаціоналіст», учнівська та студентська молодь, представники трудових колективів, громадськість міста. В ході проведеного заходу було вшановано пам'ять за загиблими учасниками всіх миротворчих місій та поіменно згадано наших земляків – костянтинівців, що не повернулися з афганської війни. Висказано слова вдячності та шани матерям воїнів-інтернаціоналістів, які своїм очікуванням та вірою допомагали хлопцям вийти з того пекла.

DSC 0116

Секретар міської ради Юрій Разумний разом з головою міської громадської організації «Союз «Інтернаціоналіст» вручили учасникам тієї війни пам’ятні знаки 30–ть років з дня виведення військ з Афганістану.

DSC 0184

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua