• Головна
  • Новини
  • В Костянтинівці відбувся тренінг для державних службовців міста та району

В Костянтинівці відбувся тренінг для державних службовців міста та району

Під час майстер-класу, Костянтинівські фіскали навчали державних службовців міста працювати в «Електронному кабінеті платника».

0514 2

«Відповідно до діючого законодавства, державні службовці зобов’язані до 1 квітня 2019 року подати декларацію про доходи, отримані в минулому році. Декларують свої доходи держслужбовці в електронному вигляді, а отже мають електронний ключ цифрового підпису. Для того, щоб правильно заповнити декларацію, щороку до Центру обслуговування платників Костянтинівської ДПІ звертаються майже всі держслужбовці міста, щоб отримати довідку про джерела та суми отриманих ними доходів. Для того, щоб спростити процес отримання зазначеної інформації для держслужбовців та фахівців Центру обслуговування, ми вирішили провести для них навчання по роботі в «Електронному кабінеті платника», зокрема показати як отримати довідку про доходи», - розповідає заступник начальника Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Наталя Гребенник.
На тренінг зібрались представники місцевих органів влади, пенсійного фонду, поліції, прокуратури, судової влади, виконавчоїслужби, держгеокадастру та інші. Головний державний інспектор Костянтинівської ДПІ Костянтинівсько-Дружківського управління ГУ ДФС у Донецькій області Олег Пучков наглядно продемонстрував присутнім усі етапи отримання довідки, відповів на їх питання, розповів про інші сервіси Державної фіскальної служби України.
Сподіваємось, що тренінг був корисним для держслужбовців, та спростить для них процес декларування доходів.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua