Небесна Сотня – Герої нашого часу

Щороку 20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Дні з 18 по 20 лютого 2014 року стали одними з найтрагічніших в історії незалежної України. Рівно 5 років тому в Києві на Майдані Незалежності під час протистоянь загинуло близько 130 людей. В історію вони ввійшли під назвою «Небесна Сотня».

ВИСТАВКА ОБЛИЧЧЯ МАЙДАНУ

До роковин вищезгаданих подій в краєзнавчому музеї підготували дві фотовиставки: «Обличчя Майдану» - автор якої є очевидцем подій на Майдані восени-взимку 2013-2014 років, міськийпоет, фото-художник Мілян Михайло Йосипович і виставка «Майдан очима нашого земляка» Сєрова Миколи Панасовича - очевидця подій на Майдані 18-го лютого 2014 року, члена міської громадської організації «Просвіта».

ЗАХIД У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНI 2019

Виставки відвідали учні ЗШ№5. Для старшокласників був проведений урок - пам'ять «Небесна Сотня – Герої нашого часу». На заході були присутні: учасник Євромайданів в Донецькій області краєзнавець, журналіст Володимир Березіні поет, автор виставки«Обличчя Майдану» Михайло Мілян.
Учням розповіли про земляків-героїв Небесної Сотні – Чернявського Дмитра, Бондарева Сергія, Наумова Володимира, Пантєлєєва Івана і Рибака Володимира. Розповідь супроводжувалась показом відеофільмів. Гості ділилися своїми спогадами, враженнями про події Євромайданів, які вже стали історією. Михайло Мілянчитав вірші, присвячені Героям. Володимир Березін продемонстрував відеофільм про події з Донецького Євромайдану.
По закінченні заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої єдиної України.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua