«Свято весни»

В перші весняні дні Палац культури та дозвілля привітливо зустрічав представниць кращої половини людства своєю святковою програмою «Свято весни». Жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Святкова програма була організована та проведена 5 березня з ініціативи та при підтримці міського голови Сергія Давидова.
Учасники святкового заходу вже з фойє мали можливість отримати позитивний заряд енергії від почутих мелодій у виконанні духового оркестру.
Відкрили святкову програму творчі колективи Палацу культури та дозвілля,даруючи присутнім яскраві позитивні емоції.

DSC 0006 DSC 0033
DSC 0051 DSC 0053

Зі словами вдячність жінкам за їх мудрість, самовідданість на роботі і вдома, побажаннями міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя, віри в краще майбутнє для всіх представниць прекрасної статі було подаровано квіти від міського голови Сергія Давидова.

DSC 0025

Святкову атмосферу в залі продовжував нарощувати запрошений артист, учасник другого сезону української версії британського проекту «X-Factor»Олег Кензов.

  

 

Він зарядив присутніх масою позитивних емоцій та не переставав дарувати найкращі пісні з свого репертуару.

DSC 0075 DSC 0083

Завершив святковий концерт зразковий колектив «Барбарис», танцювальною композицією «Викрутаси», яка зберегла атмосферу припіднятого настрою глядачів, створену попереднім виконавцем.

DSC 0109

 

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua