"Школа подружнього життя" у Костянтинівці.

На жаль, але сучасна молодь зовсім не готова до подружнього життя, оскільки більшість батьківських сімей не можуть дати молодому поколінню знання, необхідні для створення і розвитку щасливих відносин у сімейному житті, тому що самі не мають цих знань. Це факт підтверджують й статистичні дані: 65 відсотків пар в Україні розпадається; 50 відсотків дітей живуть у неповних сім'ях.

1553354494 img 8939

Психологи попереджають, що якщо тенденція збережеться, то в країні виросте покоління людей, які не вміють і не хочуть будувати відносини. Тому питання підготовки до подружнього життя є актуальним та нагальним.
23 березня у Костянтинівськіій ЦМПБ за сприянням відділу у справах сім'ї та молоді (керівник Ткаченко Світлана) презентувався проект «Школа подружнього життя».
Мета проекту – підготувати молоді пари до щасливого подружнього життя, навчити гармонійно будувати сімейні відносини, вирішувати конфліктні ситуації в родині, відповідально планувати створення сім’ї, знизити рівень розлучень в Костянтинівці, попередити насилля в сім’ї, популяризувати виховання дітей у повних сім’ях.
До участі у заняттях Школи запросили молодь, костянтинівські родини, а також пари, які збираються взяти шлюб. Тематика занять - як звільнитися від внутрішніх забобонів та знайти впевненість для створення стосунків; про що думають чоловіки і що відчувають жінки; побачення, любов, пропозиція руки та серця, заручини, весілля – як мрію перетворити в реальність. Відповіді на ці питання і не тільки надає тренер "Школи подружнього життя” Олександр Дорош.
Участь у проекті безкоштовна. Загалом відбудеться 10 занять тривалістю 1,5 години, їх проводитимуть щосуботи о 15-00 у вільному просторі Молодіжк@ Центральної міської публічної бібліотеки (бульвар Космонавтів, 11). Зареєструватися можна за телефоном: 066-051-67-79.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua