«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

07 квітня 2019 року в місті Костянтинівка в спортивній залі СК «Чемпіон» комунальний заклад «Костянтинівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом з фізичної культури та спорту Костянтинівської міської ради та МКЗК «Палац культури та дозвілля» у 11 раз провели міський етап змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

DSC 6468

Цей чудовий захід, який був присвячений Міжнародному дню спорту заради миру, покликаний привернути увагу до ідеї формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення стосунків у сім’ї, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
Свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою.
На урочистому відкритті змагань з вітальним словом виступили директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Каманов Борис Олександрович, директор СК «Чемпіон» Митько Світлана Анатоліївна та голова громадської організації «Рух інвалідів «Впевнені серця» Штагер Дмитро Олександрович.
Відкриття свята розпочалося з гімну України, виступу вихованців СК «Чемпіон» номерів fly-йога, виступу дітей на пілоні та акробатів з клубу «Південна зірка».
В спортивному заході взяло участь 11 родин. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність і командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно із молодечим запалом долали перешкоди.
Учасники фестивалю змагались у трьох командних естафетах: «Смуга перешкод», «Швидкість з м’ячом», «Флорбол». Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву і хочеться сміятися? Звичайно, ні!
А от переможці визначилися: І місце виборола команда сім’ї Трунових (син – Тимофій, мама – Оксана Олександрівна, тато – Дмитро Володимирович), ІІ місце – сім’я Сологуб (син – Олександр, мама – Аліна Олександрівна, тато – Андрій Анатолійович), ІІІ місце – сім’я Земцових (син – Сергій, мама – Дар’я Володимирівна, тато – Федор Сергійович). З чим їх і вітаємо.
Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всі учасники фестивалю, незалежно від зайнятих місць, були нагороджені фруктовими наборами від голови громадської організації «Рух інвалідів «Впевнені серця» Штагера Д.О. Окрім цього, призери отримали грошову винагороду від директора клуба СК «Чемпіон» Світлани Митько.
Висловлюємо слова вдячності директору клуба С. Митько за безкоштовну можливість використання спортивної зали СК «Чемпіон», директору МКЗК «Палац культури та дозвілля» Василенко О.М. за музичне супроводження змагань, суддям змагань за чесне суддівство, волонтерам ДСК «Кругозір» МЦФЗН «Спорт для всіх» (спеціалісту В.В. Оліфіренко) та ведучій фестивалю – художньому керівнику МКЗК «Палац культури та дозвілля» за допомогу в проведенні змагань.
Отож, зичимо нашим сім’ям завжди бути здоровими, спортивними та найдружнішими родинами на світі! А сім’я Трунових представлятиме наше місто у спортивних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я» на обласному рівні (м. Бахмут), тому хочеться їм побажати удачі, витривалості і, звичайно, перемоги.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua