• Головна
  • Новини
  • Участь Костянтинівки в форумі щодо протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству в Донецькій області

Участь Костянтинівки в форумі щодо протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству в Донецькій області

15-16 травня у м. Маріуполь Донецькою обласною державною адміністрацією спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні проведено форум « Взаємодія суб’єктів у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству в Донецькій області; посилення координації та ефективності надання послуг».

IMG 2897

Форум був ініційований Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання за сприяння Міністерства соціальної політики України в партнерстві з Маріупольською міською радою.
У форумі прийняли участь делегація м.Костянтинівка у складі : заступника міського голови Коваленко Т.С., головного спеціаліста відділу у справах сім’ї і молоді Мазіної О.О., директора Костянтинівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лопатіної Н.В., представників Костянтинівського відділення поліції Бахмутського відділу поліції Головного управління поліції в Донецькій області.
Ключовою метою форуму стало визначення механізмів налагодження ефективної міжвідомчої взаємодії і розвитку системи послуг у сфері запобігання та протидії насильству в Донецькій області.
Перед учасниками форуму виступила заступниця Міністра соціальної політики України Наталія Федорович за темою:«Стратегічне бачення Міністерства соціальної політики України щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.»
Були висвітлені напрями реалізації державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в Донецькій області.
В ході форуму були проведені панельні дискусії та робота в групах за територіальними округами.
Робота в даному напрямку триватиме на місцях.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua