• Головна
  • Новини
  • Робота Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми у Костянтинівці .

Робота Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми у Костянтинівці .

20.05.2019 року у малому залі засідань виконкому Костянтинівської міської ради було проведено робоче засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми під голуванням заступника міського голови Коваленко Т.С. На засіданні були присутні члени ради та представники благодійного фонду «Слов`янське серце» у партнерстві з УВКБ ООН. 

IMG 3015

Коваленко Т.С.розповіла присутнім про обласний форум «Взаємодіїясуб’єктів у сфері запобігання та протидії гендерно зумовленому й домашньому насильству в Донецькій області: посилення координації та ефективності надання послуг»,який відбувся 15-16 травня ум. Маріуполь та питання та проблеми висвітлені на ньому.
В ході засідання Координаційної ради були порушені ключові моменти щодо налагодження механізму взаємодії суб`єктів м.Костянтинівка, які задіяні у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, про необхідність проведення широкої якісної інформаційно-просвітницької компанії з протидії домашньому насильству серед громади міста, про необхідність проведення навчання для всіх членів Координаційної ради та всіх відповідальних осіб в даному напрямку роботи, також було розглянуто питання про створення мобільної бригади на міському рівні.
Представники БФ «Слов`янське серце» розповіли про свої напрямки роботи та запропонували провести тренінг-навчання для членів Координаційної ради та всіх задіяних суб’єктів.
Підводячи підсумки засідання Координаційної рад, було прийнято рішення провести 06.06.2019 та 24.06.2019 навчання для членів Координаційної ради, відповідальних осіб та представників інших установ та організаційміста Костянтинівка.

Робота в даному напрямку триває.

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua