«Дике поле. Шлях до Європи»

8 червня 2019 року вокальний ансамбль «Горицвіт» Палацу культури та дозвілля прийняв участь в історико-культурному фестивалі «Дике поле. Шлях до Європи», який пройшов на території Нікольського району на березі штучного водосховища поблизу села Назарівка в межах охоронної зони Українського степового природнього заповідника «Кам’яні могили».

DSC 0206

Гостям свята продемонстрували реконструкцію історії України у різних історичних періодах: скіфська, княжа, козацька доби та доба відродження незалежності. Для присутніх відбулись показові виступи клубів реконструкторів, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва. Усі охочі мали змогу подивитись кінне шоу, фестиваль повітряних зміїв, фаєр шоу. Для гостей свята відбувся концерт кращих колективів області, гостей фестивалю та вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом, завершив свято виступ гурту VRODA.


За інформацією Палацу культури та дозвілля

© 2016 Костянтинівська міська рада.
Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт.
logo gray small
logo footer
85114, м.Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, 260
Тел./факс приймальні: +38 062 724-36-10
Для відправлення запиту на отримання публічної інформації:
тел./факс: +38 062 724-03-93 E-mail: publ@konstrada.gov.ua  
Для офіційної кореспонденції:
E-mail: kon.v@dn.gov.ua